Şimdi Ara

Thy unutulan eşyalar nerede satılıyor ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
5
Favori
32.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haberlerde izledim samatya da dendi ama hangi firma nerede bilgi vermedi sadece samatya duydum güzel fırsatlar olabilir bilen varmı ?

• THY satmıyor ,bunları ihale ile hepsini bir kişiye satıyor.alan kişi satıyor.
  • Ankara da da ulusta satılacakmış bilgisi olan paylaşırsa seviniriz
  • İstanbul Samatyada ve Ankara ulusta mağazaları varmışta haberlerde adres vermiyolar, adres vermiyosaniz niye haberini yapiyosunuz
  • Reklam olur diye sanırım :). Yerini öğrenen olursa yada samatyada biri varsa paylaşsın lütfen işimize yarayacak birşeyler olabilir ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Predator536

İstanbul Samatyada ve Ankara ulusta mağazaları varmışta haberlerde adres vermiyolar, adres vermiyosaniz niye haberini yapiyosunuz
    Ankarada ulusta anafartalar carsısının en üst katında var bir yer belki orasını söylüyor olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: common man

Ankarada ulusta anafartalar carsısının en üst katında var bir yer belki orasını söylüyor olabilirler.

Alıntıları Göster
    mersinde satan yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Predator536

İstanbul Samatyada ve Ankara ulusta mağazaları varmışta haberlerde adres vermiyolar, adres vermiyosaniz niye haberini yapiyosunuz
    http://www.kanalistanbul.com.tr/havaalaninda-unuttugunuz-esyalar-nerede/
    şöyle birşey buldum 8kasım2013 yazısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7ADF8CF23

http://www.kanalistanbul.com.tr/havaalaninda-unuttugunuz-esyalar-nerede/
    şöyle birşey buldum 8kasım2013 yazısı

Alıntıları Göster
    Ulusta Anafartalar çarşısında Tasiş mağazaları var ancak doğru düzgün hiç birşey yok. Zaten çok pahalı satıyorlar boşuna yorulmayın.

• 2013 de bilgi çok kadıkoy v.s. Ama -alanlar fsrklı insanlar
  • Haberi bende izledim. Tüm samatyayı gezmeyi bile düşündüm
  • Yerimizi alalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TzisTa

Ulusta Anafartalar çarşısında Tasiş mağazaları var ancak doğru düzgün hiç birşey yok. Zaten çok pahalı satıyorlar boşuna yorulmayın.

tasiş gumruk mallarini satiyor,denk gelirseniz gercekten cok iyi fiyata urunler alinabiliyor
    bu thy urunleri icin ise yine anafartalar carsisinda en ust katta tasis magazalarinin yaninda 2 dukkan var ozel,milyoncu gibi.Onlar satiyor thy urunlerini.Ben baktigimda pahali bulmustum fiyatlari gecen sene ama dukkan doluydu,bir de dukkan kucuktu off
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

Orijinalden alıntı: TzisTa

tasiş gumruk mallarini satiyor,denk gelirseniz gercekten cok iyi fiyata urunler alinabiliyor
    bu thy urunleri icin ise yine anafartalar carsisinda en ust katta tasis magazalarinin yaninda 2 dukkan var ozel,milyoncu gibi.Onlar satiyor thy urunlerini.Ben baktigimda pahali bulmustum fiyatlari gecen sene ama dukkan doluydu,bir de dukkan kucuktu off

Alıntıları Göster
    GG'de yanlış hatırlamıyorsam bir mağaza vardı ve bu ürünleri satıyordu.

• Gg komisyonu ilan parası v.s. Derken avantajı gider bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: halfone

Gg komisyonu ilan parası v.s. Derken avantajı gider bence :)
    eskiden avcılarda vardı. şuan satıyormu yine bilmiyorum ama. satanlar cok cakal. istediğin ürünü google'dan araatıp %70 fiyatına satıyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: telepinus

mersinde satan yok mu

Mersinde satan yok mu yav
  • İstanbulda satanı bulamadık daha ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: halfone

İstanbulda satanı bulamadık daha ;)
    adamlar 500 bin saymış thy ye ee mecburen bu parayı katıyla çıkartacaklar. kesin yeri bilen yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

adamlar 500 bin saymış thy ye ee mecburen bu parayı katıyla çıkartacaklar. kesin yeri bilen yok mu

Alıntıları Göster
    BEN istanbul zeytinburnunda 58.bulvar cd. üstündeki paralel yolda yani minibüs yolunda var bir tane girdim inceledim ama fiyatları beğenmedim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.