Şimdi Ara

THY pilotaj kursiyerleri yorumlarınızı herkeze açık paylaşmayın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uçuş dünyasına ilgi duyan birisi olunca ister istemez internette sağa sola bakınıyorsunuz. Tesadüfen THY pilotaj kursiyerlerinin hazırladığı bir yorum belgesi ekranıma düştü. Bu tip belgelerin kişiler için özel olması lazım. Başa bela olabilir. Tanımam bilmem fakat THY kursiyerlerinden bu siteyi izleyen birileri varsa lütfen bu tip belgeleri herkeze açık paylaşmasın uyarmanızı rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etayfun -- 18 Eylül 2014; 10:43:15 >

• Ne diyon sen kardeş? Keşke o yorumu alıntılayıp cevap atsaydında sahibide bilseydi. Yorum belgesi nedir bikere?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye basa bela olacakmis, neyi gizlemeye calisiyorsunuz
    havacilikta neler oluyor neler, bir sadece o belgemi
    en azinda 100de100 sorunsuz bir bir ucagin havalandigi gorulmemistir dunyada, bunuda biliyor olmalisiniz
    elbette bir yerde yanlislik paylasacagiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERHABA
    Detay vermem; fakat pilotaj adaylarının uçtuğu yurt dışı rotalarının yanına uçtukları kaptanların isimleri ile ve havalimanları hakkında yorumlar yazmaya başlamaları hemde kendi adları ile dokümanı herkez açık paylaşmaları garip geldi. Böyle bir dokumanı kimse ile paylaşmam. Uçuşlarda canımı emanet müstakbel kaptanlara İNTERNET denen bu dipsiz kuyuda temkinli olmalarını öneriririm. tTnıdığınız bildiğiniz varsa dikkatli olmalarını söyleyin. Bu sadece bir hatırlatma.
  • etayfun E kullanıcısına yanıt
    sizin gibi pilottan korkulur valla
    o dokumanlar arayan herkezde var
    vay yavrum vay, turk mantigi iste

• quote:

Orijinalden alıntı: otuz3

sizin gibi pilottan korkulur valla
    o dokumanlar arayan herkezde var
    vay yavrum vay, turk mantigi iste

Bu kadar gerilmeniz hiç hayra alamet değil. uçtuğu isimlere laf sokanlardan biriside sizsiniz demek Ben özel dokuman paylaşmayın dikkatli olun diyorum. Lafı neresinden anlıyorsanız bilemedim. Herkezde bu tip dokuman var diyorsunuz. Bu tip bilgiler kişiye özel bilgilerdir. Elinoğluna dikkatli olun demekti suç ve saçmalama konusu olmuş demekki . Konu sınav sorusu yada bilgisi paylaşmak değil. Bu konuyu olaki tanıdığı bildiği olan birisi varsa kibar yolla" belgelerinizi anonim paylaşmayın" diye uyarması için başlatmıştım. Vicdanen rahat olmak istedim ve bunu başardığımı düşünüyorum. Bu konuda bundan sonra hiç bir notu yanıtlamayacağım. özellikle sizin gibi lafı bilmeme neresi ile anlayanları da bloklayıp huzur bulacağım vesselam....
    @otuz3

• Tmmda burada ne alaka sorun olsa paylaşmazlar zaten

• etayfun E kullanıcısına yanıt
    haklissinda; ismini vermeyecegim bir merkeze uye oluyorsun ki pilotsan uye olmak zorundasin, orada camiadaki herkezin ismi ve aktiviteleri yazili zaten. hani sen aciklama dedin diye neresi oldugunu soylemedim. pilotlar bilir, sizde bilirsiniz, dogal olarak pilot yakinlarida bilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.