Şimdi Ara

THY İLE 7 GECE ORTA AVRUPA TURU 199 EURO (Tatil.com) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
16
Favori
18.663
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tur için ne vizesi lazım ? Her ülkeden ayrı ayrı vize mi talep etmemiz gerek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oteller hakkında bilgi yok mu ??? Fiyat iyi turla gidilir, turdan ayrı güzelce gezilir. Turla gezmek çekilecek dert değil yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Clk -- 19 Eylül 2017; 17:22:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 199 yazan fiyat reklam. Tarih seçmek için girince fiyat 349 Euro oluyor. Tüm seçimlerin ardından fiyat 600 euro Rezilllik

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Bu tur için ne vizesi lazım ? Her ülkeden ayrı ayrı vize mi talep etmemiz gerek ?

Schengen vizesi. Turun başlayacağı yani ilk giriş yapacağınız ülkeye başvuru yapılmalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    Schengen. Tur hallediyor olması lazım vizeleri eğer halletmezse giriş yapacağınız ülkeden alırsanız vizeyi. Ülkeye giriş yaptıktan sonra Schengen bölgesinde bulunan ülkeleri gezebilirsiniz. Yeşil pasaport varsa vize almanıza gerek yok eğer ki yoksa vize için ayrı ücret ödemeniz gerekiyor, vizeniz kabul edilmezse ödediğiniz ücreti geri alamıyorsunuz.
  • snomask kullanıcısına yanıt
    Kardeş olayı memleketcilik boyutuna getirmeyelim. Ben de Anadolu'nun küçük bir sehrindenim. Bir çakıl tasına dünya değer ama gel gor ki gezilecek görülecek yer anlamında Prag gibi Viyana gibi yerleri de görmezlikten gelmeyelim. Sezar'ın hakkı Sezar'a.

• quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Troll çöp

hangi konuya girsen saçma sapan yorumlarla konuları sabote etmek işleri olmuş
  • Geçen sene de böyle bir kampanya vardı. Sıcak fırsatlar sayesinde ilk defa yurt dışına çıktım. Çok ta memnun kaldım. Gitmeyen Herkese mutlaka bi avrupa turu tavsiye ediyorum. Ama mümkünse turun tüm ekstralarını alın. Yani bu tur için 200 +270 gibi bi ücretti heralde. Yoksa sizi benzinlik gibi yol kenarı yerlere bırakıp gidebilirler. Ve herkes gezerken siz boş boş beklemek zorunda kalırsınız.

Ben geçen seneki İtalya turunda 200+250 euro ödemiştim. Rehberimiz mükemmeldi oteller rezaletti..... diğerleri de aşağı yukaru böyle olacaktır kanaatindeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

quote:

Orijinalden alıntı: nicktyler

Troll çöp

hangi konuya girsen saçma sapan yorumlarla konuları sabote etmek işleri olmuş

Allah bilir Turkiyeden hic cikmamistir...

• colemerg30 kullanıcısına yanıt
    Otelleri ücra yerlerden mi tercih etmişlerdi? Toplu ulaşım falan var mıydı şehir merkezine?

• alınmıyor zaten "talep et" e tıklayınca 349euro luk fiyatlara geçiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

Prag çöp Viyana çöp

Edit: Interrail yaptım gençler

Bence çöp olan sensin dostum ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahte fiyat yapmışlar

• Ben 199 euro yu goruyom ala alamiyom 349 yaziyor

• NeMiVaR kullanıcısına yanıt
    Son ekranda extra paketler+sigorta+vize ekliyor fiyata onları kaldırınca fiyat 199€ ya düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sadece ön provizyon sanırım. Satın alma seçeneği çıkmıyor. Ödeme için Tatil.com ofisimize bekleriz diyor.
  • baybayankara B kullanıcısına yanıt
    Oteller baya uzaktı. Tabiki otobüs geçiyordu fakat metroyla falan alakası yoktu. Sitede turun açıklamasında da orta uzaklıktaki oteller yazıyordu

Benim tavsiyem tura gidecek kişi mutlaka tüm ekstraları alsın yoksa sıkıcı geçebilir. Tümünü almayacaksınız da bilmediğiniz yerlerle ilgili kağıt üstünde eleme yapmayın. Mutlaka araştırın. Ben 20 euroluk bi geziyi elemeyi düşünmüştüm. Fakat gidince orası tüm turdan daha güzel geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colemerg30 -- 20 Eylül 2017; 9:41:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

Prag çöp Viyana çöp

Edit: Interrail yaptım gençler

Bence çöp olan sensin dostum ;)

Paris'e gidince yaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

viyana gördüğüm en güzel şehirlerden birisi,
    şehir yapı olarak mükemmel, resmen tüm şehir açık hava müzesi gibi, gez gez bitmiyor, o kadar çok gezilecek müze var ki, o kadar güzel tablolar o kadar güzel binalar var ki bakmaya doyamıyorsun.
    yemekler bir o kadar güzel, gece hayatı ayrı güzel.
    viyana çöp diyen ya gitmemiştir, ya da gidip gezmemiştir.

budapeşte de ise gece hayatı çok iyi ama önce budapeşte yi gezmenizi tavsiye ederim, viyanadan sonra budapeşte ye gidecekseniz çok sıkıcı ve pis, bozuk, kötü görebilirsiniz.
    önce budapeşteyi gezin, beğenin, sonra viyanaya gidin, hayran kalın.

prag ise bambaşka

geçtiğimiz ay bu rota üzerinde kendi planımızı yaptık, araç kiraladık, gezdik, çok eğlendik.

tavsiyem tura bağlı kalamayın, çok fazla otobüs yolculuğu yapar, istediğiniz yerlere istediğiniz kadar süre ayıramaz, otobüste perişan olursunuz.

biraz daha pahalı olur belki ama biraz ingilizceniz varsa gidin tren biletlerini kendiniz alın, otelleri kendiniz ayarlayın.

son olarak kasım sonu aralık başı gibi giderseniz christmas market zamanına denk gelirsiniz. efsanedir

• Viyana'ya çöp diyen hele hele Prag'a çöp diyen adama gülerim. Birde gördüğünü iddaa edip insanlara akıl veriyor. Beyler gidin gezin gelin. Biz temmuz sıcağında gezdik emin olun kışın çok daha güzeldir. Extra turlara katılmak zorunda değilsiniz. Ben onun yerine araba kiralayıp gezin derim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.