Şimdi Ara

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
27
Favori
51.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haber şuanda söylenti aşamasında sanırım Planet Hulk planlanıyorsa eğer tarihi çok yüksek ihtimalle isimsiz açıklanan 1 Mayıs 2020 olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberi göremedim nerede?

@Lord of Atlantis @MARVEL

MCU'da Thor ve Hulk arasındaki ilişki güzel gösterildi

Planet Hulk'u yapacaklarını düşünmüyorum ama ona benzer bişeyler çıkabilir. Bu filmde ne yapacak hiçbir fikrim yok.

• Geekyapar'da Hulk vs. Thor animasyonunu baz alabilirler diye yazmışlar. Umarım öyle bir şey olmaz. Animasyonda izlerken kısa olduğu için sıkmadan eğlendiriyordu ama filmi izlerken Hobbit : TBOFA'te hissettiğim gibi hissederim sanırım. Birde açık konuşmak gerekirse Loki'den bıktım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 12 Ekim 2015; 22:39:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Geekyapar'da Hulk vs. Thor animasyonunu baz alabilirler diye yazmışlar. Umarım öyle bir şey olmaz. Animasyonda izlerken kısa olduğu için sıkmadan eğlendiriyordu ama filmi izlerken Hobbit : TBOFA'te hissettiğim gibi hissederim sanırım. Birde açık konuşmak gerekirse Loki'den bıktım ben.

Thor evreninin daha gösterilmeyen bir sürü şeyi var. Koca bir filmi Hulk vs Thor ile harcamazlar. Belki planet Hulk için altyapı olur o ayrı. Benim tahminim Ragnorak sonunda zayıf Düşen Asgarda karşı son kozu gibi bir şey olur Hulk Lokinin. Belkide başta olur orasını bilemem. Ama olursa da Avengers 2'deki dövüş gibi olur. Birde Thor filmleri cidden en zayıf halka ama bu film Avengers 3'e ön hazırlık şeklinde olacağı için önemli bir film bu önemli filme gelen sayısı daha da artsın diye reklam amaçlı Hulk koymuş olma ihtimalleri epey yüksek.

Birde son zamanlarda Hulk serisi Planet Hulktan Word War Hulktan ibaretmiş gibi bakılıyor. Bu çok yanlış bir bakış açısı 2 seri 2000'li yıllarda ortaya çıktı ama Hulk 1960'dan beri devam eden bir seri mitosu geniş. Önce bir Hulk dizisi çekilip bu mitos işlenip ardından böyle filmler çekilse daha güzel olur bence.

• Bence birkaç sahnede team-up yada Vs görürüz.

Bu film için Hulk'a gerek yoktu.Düzgün bir senaryo olsun Thor'u çok iyi işlesinler yeter.

• Ragnarok, İskandinav mitolojisinde kıyamet değil mi yav? Hulk ne alaka?

• Filmde hulk var diyolar ??

cok iyi haber
  • İddiaya göre film Marvel'ın en karanlık hikayesiymiş. Bir zahmet öyle olsun. Kıyamet koparken gülüp eğlenmezler herhalde.
  • Hulk olcağını hiç sanmam ama yinede bunların sağı solu belli olmaz arkadaş.
  • Hulkun olması güzel olmaz bence bu seri için.
  • Ragnarok da Hulk'un gözükeceğine bende ihtimal vermiyorum.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Mjölnir'i duvardaki askıya asmıştı o kısım baya komikti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Ragnarok hakkında bilgi verebilecek bir arkadaş var mı kimdir neyin nesidir bu arkadaş?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Şu Ragnarok hakkında bilgi verebilecek bir arkadaş var mı kimdir neyin nesidir bu arkadaş?

Thor Ragnarok diye bir çizgiroman var. Ragnarok adı üstünde kıyamet demek. Çizgiromanı okudum ama anlayabilmek için Thor evreni hakkında epey bilgi sahibi olmak gerekiyor benim aklımda pek bir şey kalmadı bu yüzden . Ama Asgardın tamamen yok olma aşamasına geldiği bir çizgiromandı ve tanrılar konseyi vs'de gözüktü

• quote:

Orijinalden alıntı: Yakuda

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Şu Ragnarok hakkında bilgi verebilecek bir arkadaş var mı kimdir neyin nesidir bu arkadaş?

Thor Ragnarok diye bir çizgiroman var. Ragnarok adı üstünde kıyamet demek. Çizgiromanı okudum ama anlayabilmek için Thor evreni hakkında epey bilgi sahibi olmak gerekiyor benim aklımda pek bir şey kalmadı bu yüzden . Ama Asgardın tamamen yok olma aşamasına geldiği bir çizgiromandı ve tanrılar konseyi vs'de gözüktü

Cevap için teşekkürler. Konuya bekleniyorsunuz. Spoiler serbest.

• Deadline, Hulk'un Ragnarok filminde gözükeceği haberinin kesinleştiğini söyledi.
  • Hulk ne yapacak acaba bu filmde? Yoksa şu dünyadan başka bir gezegene falan gitmişti o seriye mi bağlanacak?

• Ciddiyet diyoruz hala hulk diyorlar.
    Thor filmleri zaten vasat filmler, su filmi duzgun yapsinlar.
    Hulk ne alaka ragnorak ta

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Ciddiyet diyoruz hala hulk diyorlar.
    Thor filmleri zaten vasat filmler, su filmi duzgun yapsinlar.
    Hulk ne alaka ragnorak ta

Hulk'un Asgardı dağıtması falan oldukça sık kullanılan bir tema. Bunu sinemada da kullanıyorlar işte. Ama Age of Ultrondaki Iron-man vs Hulk gibi olur. Yani bi ara kapışırlar koca film Thor vs Hulktan ibaret olmaz.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.