Şimdi Ara

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
27
Favori
51.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bunda merak ettiğim bir nokta var Thor Dark Worldde teseract ile gökkuşağı köprüsü tekrardan yapılmıştı acaba yeni filmde Loki Ragnaroku getirdikten sonra Heimdalın ölme ihtimali olabilirmi acaba? Ayrıca Gökkuşağı köprüsünü koruyanda o eğer o yok olursa asgard yok olmuş oluyor acaba film böylemi sonlancak fakat infinity warda var bunu almazlar gibi.

Bir diğer teori ise çr den spoiler:
    Lady Sif Thor: Ragnarök’te kolu kesiliyor. Ve tek kollu bir şekilde devam ediyor. Şimdi şöyle de olabilir. Eğer Lady Sif üçüncü filmde ölürse bu Thor’u tam bir İntikam Tanrısı haline getirir. İşte o anda da Thor’u Ragnarök’te gücünün tam kapasitesinde görebiliriz.
    Nasıl yapıcaklar merak ediyorum bakalım.

• avengers age of ultron izleyince direk bu flim aklıma geldi
    galiba bütün flimdeki taşları bu flimde toplarlıcıklar baya baya thanos artık gücüde belli edilir herhalde
  • Asgard’a kıyameti getirecek olan Thor: Ragnarok yönetmenini buldu. Yıldırımların efendisinin son serüveninde yönetmen koltuğuna geçmek üzere Taika Waititi ile yapılan görüşmelerin sonuna gelindi.
  • MERT* kullanıcısına yanıt
    Green lanternda bu adam oyuncuydu birde 2014'de bir filmi vardı sanırım öyle bakmıştım absürt komedi tarzında. Bakalım bu filmin altından kalkacakmı.
  • Yönetmen konusunda kumar oynuyorlar. Şöyle iyi bir Thor filmi göremedik, bu gidişle de göremeyeceğiz gibi.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Marvel emin olmadığı adamı yönetmen yapmaz herhalde. Boş biri olduğunu sanmıyorum, Oscar adaylığı da var zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 3 Ekim 2015; 22:44:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    @MERT* Filmloverss sitesini senin paylasimlarinla farkina vardim sitenin özenle üzerinde durduğu bir kuralı var. Kaynak belirtmek. En azından siteye böyle bir yardımımız olsun.

• Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt
    Haberin üzerinde sol tarafta "FilmLoverss" diye yazıyor. Aylar önce zaten bu konu yüzünden uyarı almıştım. O yüzden daima kaynak paylaşırım. Sadece bu "Kaynak: FilmLoverss" şeklinde değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 4 Ekim 2015; 10:12:33 >
    Kusura bakma. Sadece mesajı gördüğüm için bu yorumu yapmıştım. Zaten takip ettiğim kadarıyla bu konuda gayet duyarlısın. Foruma gelenlerin örnek alması gereken davranışlar

• Thor filmlerini yönetmenler yüzünden harcadılar resmen. Thor 1 gene iyidi ama 2 de yönetmen batırdı resmen bu filmde mi yönetmen de dandik Green Lantern filminin yönetmeni olmuş beklentilerim dibe vurdu.

• Green Lantern filminin yönetmeni değil, oyuncusu. Tom Kalmaku karakterini canlandırmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Green Lantern filminin yönetmeni değil, oyuncusu. Tom Kalmaku karakterini canlandırmış.

o dandik yapımda yer alması bile yeter ya umarım bu filmide abuk subuk esprilerle harcamazlar. Çok ciddi oluncada kasıntı oluyor sıkıyor adamı (bknz: Man of steel) araya biraz ince espriler koysunlar yeter herşeyin bi dozu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

quote:

Green Lantern filminin yönetmeni değil, oyuncusu. Tom Kalmaku karakterini canlandırmış.

o dandik yapımda yer alması bile yeter ya umarım bu filmide abuk subuk esprilerle harcamazlar. Çok ciddi oluncada kasıntı oluyor sıkıyor adamı (bknz: Man of steel) araya biraz ince espriler koysunlar yeter herşeyin bi dozu var.

Bende o tarz esprileri sevmiyorum. Zaten marvel yeterince espri koyuyor. Farklı olması adına ciddi DC yapımları keyif veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

quote:

Bende o tarz esprileri sevmiyorum. Zaten marvel yeterince espri koyuyor. Farklı olması adına ciddi DC yapımları keyif veriyor.

marvel cok abartıyor dc de cok kasıyor. uçan kaçan adamlar var abi bu kadar ciddi ciddi bi yere kadar izlerken aman be ne olursa olsun moduna giriyorsun. Arada seyirciyi tekrar işin içine çekecek ince espriler olması şart bana göre ki dc nin cizgi romanlarinda da flash green lantern falan bu rolü ustleniyorlarmis ancak wb cok gereksiz kasıyor ciddi olucam diye.

• quote:

quote:

quote:

quote:

marvel cok abartıyor dc de cok kasıyor. uçan kaçan adamlar var abi bu kadar ciddi ciddi bi yere kadar izlerken aman be ne olursa olsun moduna giriyorsun. Arada seyirciyi tekrar işin içine çekecek ince espriler olması şart bana göre ki dc nin cizgi romanlarinda da flash green lantern falan bu rolü ustleniyorlarmis ancak wb cok gereksiz kasıyor ciddi olucam diye.

İşin kötü yanı sırf bu yüzden Marvel çocıksu DC ciddi diye bir algı oluştu. Halbuki gerçekte pek öyle değil, iki şirketinde ciddi ve ciddi olmayan seriler var ama iste

• quote:

quote:

quote:

quote:

İşte dedigim gibi kişiden kişiye değişir. Sana kasiyo gibi gelir ama ben keyif alıyorum o ciddiyetten. Aynı şekil bana da marvel in yersiz esprileri sınır edici geliyor. Galaksinin gardiyanların da siritmadim desem yeridir. Şişirilmiş bi balon bana gore. Tabi dedigim gibi burada zevkler ve renkler devreye giriyor. Sana iyi gelen bana kötü, bana kötü gelende sana iyi gelebilir.

• Filmde hulk'da olucak sanırım güzel bir film bizi bekliyor.

• webhead kullanıcısına yanıt
    O nereden çıktı ?

Düzenleme: Tamam haberi şimdi gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 12 Ekim 2015; 20:09:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webhead

Filmde hulk'da olucak sanırım güzel bir film bizi bekliyor.

Olursa efsane olur

Civil War olmadı ama Ragnarok'ta bir dönüş yaparsa film rahat 1 milyarı patlatır. (Hulk olmasada serinin zirve yapacağı film olacak)

• MARVEL M kullanıcısına yanıt
    Eğer haber kesinse bu filmden sonra planet hulk ihtimali çok yüksek olur bu bile iyi bir haber

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.