Şimdi Ara

THL 5000 ( Türkiye'ye Telefon Satmayan Çinli Amcalar )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 yıl önce yine çinden aldığım Zopo ZP950+'yı emekli etme vakti geldi, yerine THL 5000 almayı düşünüyüorum ancak tüm çin çan çon amcalarımız ( :D ) Türkiye'ye telefon satmaya tövbe etmiş sanırım. On'a yakın satıcı ile konuştum hiç biri satmazken bir satıcı 5 Dolar karşılığında telefonu ve kutuyu ayrı ayrı yollarız ve telefonu metal kutuda göndeririz bir sorun yaşanmaz demekte şahsen pek mantıklı gelmedi yorumlarınızı almak istedim sizce napmalıyım

• gümrük sorun olunca satıp satmayacağı belli olmayan, büyük olasılıkla iade gidecek paket için kimse uğraşmıyor...
  • Yazdıklarım uzun geldi tamamını okumadınız herhalde o kısmını bende anladım, satıcıların çoğu haklı olarak gönderim yapmak istemiyor fakat bir satıcı şöyle 2 kutu olarak göndeririz 5 dolar karşılığında telefonu metal kutu içinde göndeririz gümrükten geçer, geçmezse ürün bize gelir isterseniz bidaha yollarız istemezseniz iade alırsınız denmekte fikir danıştığım kısımda tam burası oluyor :)
  • arkadaşlar ben bugün şipariş verdim gelince sizlere bilgi vereceğim
  • Hocam siparişiniz THL 5000 midir, birde gümrük için satıcı herhangi bir önlem alıyormu
  • arkadaşlar gümrük sorun olmuyo telefon kargosu, kılıfı, gümrüğü, koruyucusu dahil 700 tl ye maal oluyor.
    bu arada telefon geldi mükemmel s5 halt etmiş 2 gün oldu daha sarjı %80 çokta hızlı kamerası sony mükemmel telefon kısacası her kuruşuna değer
  • arkadaşlar gümrüğü satıcı hallediyor
  • tr gümrügünde adamımı var
  • gördügüm kadari ile menü gecislerinde bile takilma var göz boyama bir telefon gibi ...
  • kamanlii hayırlı olsun güzel bir inceleme bekliyoruz senden birde satıcıyı özelden paylaşabilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: godzilla34

gördügüm kadari ile menü gecislerinde bile takilma var göz boyama bir telefon gibi ...

Youtubeden bak telin hassasiyeti gayet iyi hocam menu gecisleri ve 8.9 kalinlihinda gayet ince bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamanlı amma sallamış yahu :) Topu topu 3 mesajı var hepsi de bu konuda.Ayın 15 inde sipariş vermiş 17 sinde tel elimde diye yorum yapıyor.Tamamen palavra :)

Edit: 15'inde sipariş vermiş ve aynı gün almış :)
    Baksanıza 2 gün oldu şarj %80 diye yorum yapmış 17'sinde.Yani teli 15'inde almış.Eeee siparişi de o gün vermişti zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATRE35 -- 19 Ağustos 2014; 21:43:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taha Ç.

Arkadaşlar 1 yıl önce yine çinden aldığım Zopo ZP950+'yı emekli etme vakti geldi, yerine THL 5000 almayı düşünüyüorum ancak tüm çin çan çon amcalarımız ( :D ) Türkiye'ye telefon satmaya tövbe etmiş sanırım. On'a yakın satıcı ile konuştum hiç biri satmazken bir satıcı 5 Dolar karşılığında telefonu ve kutuyu ayrı ayrı yollarız ve telefonu metal kutuda göndeririz bir sorun yaşanmaz demekte şahsen pek mantıklı gelmedi yorumlarınızı almak istedim sizce napmalıyım

Parayı tam iade eder mi acaba.Başka satıcılar karton kutuya 10 dolar alıyor ve iade için 20 dolar kesiyor.

• Amazon'da satışa çıkmış THL tarafından.

http://www.amazon.com/THL-5000-MTK6592T-Android-5000mAh/dp/B00M0DRLQ6
  • THEATRE35 T kullanıcısına yanıt
    özür dilerim arkadaşlar yanlış anlattım heralde ben arkadaş vasıtasıyla aldım yani o daha önce sipariş vermiş yani 15 gün sürdüğünü söyledi ben 15 agustosta ondan istedim 17 sinde bende oldu tel daha önce türkiyeye girmiş yan fotolarını paylaşacağım
  • Bende diyorum 2 günde helikopter ile evine mi bıraktılar nasıl geldi diye düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamanlii

özür dilerim arkadaşlar yanlış anlattım heralde ben arkadaş vasıtasıyla aldım yani o daha önce sipariş vermiş yani 15 gün sürdüğünü söyledi ben 15 agustosta ondan istedim 17 sinde bende oldu tel daha önce türkiyeye girmiş yan fotolarını paylaşacağım

Pek ikna olmadım ama hadi neyse, güle güle kullan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Amazon'da satışa çıkmış THL tarafından.

http://www.amazon.com/THL-5000-MTK6592T-Android-5000mAh/dp/B00M0DRLQ6

Fiyat iyi ama mesele gümrükten geçirmek.Forumda 850 liraya satanlar var.

• 560'a aldığım telefonu satacak olsam max 800 TL'ye satardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnderT -- 22 Ağustos 2014; 20:52:14 >
  • Benim telde Hollanda'ya giriş yaptı hayırlısıyla. Bakalım ne zaman ulaşacak bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.