Şimdi Ara

THL 5000 Kullanıcıları ve Almayı Planlayanlar Kulubü (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
18
Favori
39.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Üstte yazdığım gibi konuya bayağıdır bakmıyorum. O konnektör çok ufak. Makine işi, elle yapmak çok zor. Bende ki koptu hatta. Kabolarla ana karta bağladım bataryayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Son durum nedir hocam? Telefonu babaya verip mi6 ya geçtim. Okumuyordum burayı.

Henüz bir gelişme yok.
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Bunu nasıl yaptığınızı burda resimle anlatırsınız çok makbule geçer. Benimki yatıyor şu an .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramudi R kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam açarsam bir daha toplanır mı bilmiyorum. Çok ince çalıştım. Zaten biliyorsunuz bit kadar uçlar. Eliniz lehim işlerine yatkınsa, az da elektrikten anlıyorsanız (+ ve - kutup vs.) halledersiniz. Şöyle diyeyim, ana kart soketi tam olarak kırdım. Yolları takip edip en iyi köprü atacağım yerleri belirledim. Uğraşırken bataryaya bağlı giriş de kırıldı. Şerit kabloda kalan lehim ve ana kart köprüleri birleştirdim. Bunu yaparken bataryanın boş olmasına dikkat edin, risk oluştırmasın batlamaya karşı. 3 kutup var, teki info amaçlı sanırım, pil dolu boş vs. Sonra ufak ufak bant koparıp gerekli yerleri yalıtım yapacaksınız. Açarsam foto atarım.

Teşekkürler baya zormuş

• thl 5000 telefon hiçbir şekilde açılmıyor sarz almıyor bataryadan dır diye çinden batarya siparişi verdim ama değilmiş aldığım fiyata satmak istiyorum 65 tl ekran görüntüsü yollayabirim fiyat için 02/10/2018 tarihinde elime ulaştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurumsu -- 3 Ekim 2018; 15:46:56 >
  • Elinde hala ekranı sağlam thl 5000 olan var mı arkadaşlar?
    Var arakdaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: secondelci2

Var arakdaşım
    Cevap erken olmayınca yeni tel. almak zorunda kaldık. Zaten sorunu tam çözemedim. Ana kart da arızalı olabilir. Ekranı bozuk diye kurcaladım, iyice gitti. Fakat ana kart üstünde monitör çıkışı da arızalı olabilir. İhtiyaç olursa iletişim kurarım, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 9 Nisan 2019; 17:21:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Cevap erken olmayınca yeni tel. almak zorunda kaldık. Zaten sorunu tam çözemedim. Ana kart da arızalı olabilir. Ekranı bozuk diye kurcaladım, iyice gitti. Fakat ana kart üstünde monitör çıkışı da arızalı olabilir. İhtiyaç olursa iletişim kurarım, teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Rica ederim arkadaşım hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.