Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

THK Ücretsiz Havacılık Kursu

2
Cevap
0
Favori
1.453
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Havacılık >> THK Ücretsiz Havacılık Kursu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    51 Mesaj
    THK 2013 yılı ücretsiz amatör sportif havacılık kurs başvuruları Ocak ayında başlıyor. Branşlarından her hangi birinde uçuş veya atlayış yapmak isteyen 16 yaşından gün almış ve üstü ( Sağlık raporu alınabildiği sürece üst yaş sınırı yoktur ) havacılık sevdalılarının 31 Mart 2013 tarihine kadar ülke genelindeki tüm THK şubelerine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Kurslara katılan kursiyerlere model uçak, planör, paraşüt, yamaç paraşütü, yelkenkanat eğitimlerindeki malzemeler THK tarafından ücretsiz olarak verilmekte olup ayrıca, kursa katılan kursiyerlerimizin yemek ve konaklama masrafları da tamamen THK tarafından karşılanmaktadır..Kurslar hakkında daha fazla bilgi almak içinhttp://egitim.thk.org.tr/ internet sitesini ziyaret edebilirsiniz..

|
    |

• Çavuş
    48 Mesaj
    Dostum teşekkür ederim bilgi için.. Ama inceledim de bu kursların kontenjanları çok düşük yaw
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,140
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.