Şimdi Ara

Thief lvl i ne işe yarar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar thief lvl 4 oldugunda haritada traderlerin yerini görebiliyormuşuz bu ne kadar doğru bi sitede okudum ama pek inandırıcı bulmadım

• cevap verebilecek kimse yokmu ???
  • Arkadaşlar bi cvp verin yauw acaip merak ediyorum
  • Bende Duydum Ama Farklıydı Biraz Benimkisi Şöyle

5 Lvl Thief = Hunter Ve Trader
    5 Lvl Hunter = Thief Ve Trader
    5 Lvl Trader = Thief Ve Hunter

Bende Böyle Duydum Ama Yalan Olması Büyük Bir İhtimal
  • Haritada değil pusulanda yuvarlak olan yerde onlar seni göremiyorlar
  • Bir bilen yok kanımca
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark-well

Bir bilen yok kanımca

5 Lv job level yapanı bulmak zor
  • tibet _CaMeL_ sevimsiz LVL 6 HUNTER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accseller -- 27 Kasım 2007; 16:12:24 >
  • Her konuyu bildiğini sanan arkadaşlar nerede göremiyorum
    hani tartışıyordunuz ya millet bilmiy diye dalga geçiyordunuz falan buyurun
  • böle bişey yok kim diosa yalandır eğer doğruysa bi video koyun hepimiz görelim
  • bu konuda ilgili olabilecek bi başlık var ama şimdi arayıp bulmaya üşendim, şu özel job eşyaları ne işe yarar felan diye bi mevzuydu bu
    şimdi şöle: bu black devil suit, red flag efendime söyliim special id card gibi zımbırtılar evvelce job guild masterlarında 1 milyona satılıyodu bi de event zamanlarında çıkan kutuları sook a açtırdığımızda da çıkıyodu, bizde merak ediyoduk "bu zımbırtılar niye pahalı normalinden ne farkı var..." felan diye dediler ki: "işte job lvl 5 oluncası bu özel zımbırtılar işe yarıyomuş; işte thiefler traderları yok işte hunterlar thiefleri pusulada görüyomuş radar hesabı," falandı filandı derken bu itemlerin satışı avrupa birliğine üye olunca npc de satışı durduruldu ama eğer satmak isterseniz npc 440k dan alıyor. şimdi pazarda tanesi en az 2m dan satılıyor bazı serverlarda

ha, bi de: lvl 5 olununca tabi karizma da yapıyo bu, ortamlarda gezerken bakıyolar "5lvl extreme thief" yok işte "5lvl extreme hunter" yazıyo: "avvv emine'nin oğlu deel mi buuu? aboovv extreme thief olmuş leeenn!!!"
    işte "sevgilim 5lvl extreme hunter; önüne gelen thiefleri dövüyo, çok kuvvatli" felan gibi dialoglara konu teşkil edebilirsiniz

hagaten yav, aslında iyi bi mevzuya parmak basmışın ben de merak ediyorum "nedir bu işin raconu" diye,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doubleclick -- 27 Kasım 2007; 17:43:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 1 HiT u DowN

böle bişey yok kim diosa yalandır eğer doğruysa bi video koyun hepimiz görelim

+1
  • Hangi sitede okudun kaynak.
  • bi jobk ıyafeti alırken(yeni) dikakt ederseniz begginer yazıo,belki ilerde gelicek bi patchle daha iyileri çıkıcam mesela exterme black suit gibi ama hunterları görme ksımını ...... hiç sanmıorum böle bişi olduğunu
  • yeter ama aynı konu defalarca tartısıldı yok ole bıse tamamen hurafe bosuna gundemı meskul etmeyın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurozgel

yeter ama aynı konu defalarca tartısıldı yok ole bıse tamamen hurafe bosuna gundemı meskul etmeyın

Ben görmedim hiç biyerde sadece sordum gündemi meskul eden yok burada bişey diyecek olan varsa oda admin herkes admin oldu başımıza
  • nasıl olmuşsa bizim serverda 7 lvl thief var.ilk defa gördüm
  • Benim bildigim ozel job kiyafeti takan goruyor
  • lv 4de haritada gözüküyo biliyom bende ama thief lerin işide zor adamların kervanından hunter çıkıyo ne güzel başka kervan indireceği zamn bide
  • benim bildiğime göre malları satış kar oranı artıor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.