Şimdi Ara

THH HATALI KARAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bence burada hiç zaman kaybetmeyip Tüketici Mahkemesine itiraz edin, nasıl olsa haklısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    ben öyle bir şey dedim mi?yapılan "işlemler" dedim, tamirat çeşitleri demedim, okuduğunuzu anlamanızı tavsiye ederim öncelikle bu 1. İkincisi, siz telefonda arıza var sanarsınız götürürsünüz, yazılım yüklenip gönderirler, bu bir tamirat değildir, o yüzden ne tür problemler yaşadığınızı yazmadığınız için her cevap veren ihtimaller üzerinden cevap veriyor. Üçüncüsü de heyet üyeleri heyet başkanı haricinde devlet memuru değildir, o yüzden memurluktan attıramazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertosman -- 11 Nisan 2018; 13:27:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertosman

ben öyle bir şey dedim mi?yapılan "işlemler" dedim, tamirat çeşitleri demedim, okuduğunuzu anlamanızı tavsiye ederim öncelikle bu 1. İkincisi, siz telefonda arıza var sanarsınız götürürsünüz, yazılım yüklenip gönderirler, bu bir tamirat değildir, o yüzden ne tür problemler yaşadığınızı yazmadığınız için her cevap veren ihtimaller üzerinden cevap veriyor. Üçüncüsü de heyet üyeleri heyet başkanı haricinde devlet memuru değildir, o yüzden memurluktan attıramazsınız
    Attırılabilecek neresi varsa oradan attırırımm hatta böylelerini ülkeden bile attırırımki ülkedeki işgücü kalitesi artsın. Konuyla ilgili herşey thhye verilen belgelerde yazıyor. Sizde okumamışsınız. Okusaydınız thhnin tamir olmuş diye reddettiğini görürdünüz.

• Bu tutumla kimseyi hiç bir yerden attıranazsınız. Hele ki hukuki yolları bile henüz tüketmemişken hiç bir şey yapamazsınız. velev ki karar hatalı olsun, hatalı bir karardan dolayı da kimse kimseyi bir yerden atmaz. Her şey thhde var deyip buradakilerden fikir mi istiyorsunuz? Ben kararı okudum da kararda detay yazmıyor, sorduğum soruları siz okumamışsınız. Bu kadar eforu burada harcayacağınıza hakem heyetine itiraz davasını açın

• quote:

Orijinalden alıntı: sertosman

Bu tutumla kimseyi hiç bir yerden attıranazsınız. Hele ki hukuki yolları bile henüz tüketmemişken hiç bir şey yapamazsınız. velev ki karar hatalı olsun, hatalı bir karardan dolayı da kimse kimseyi bir yerden atmaz. Her şey thhde var deyip buradakilerden fikir mi istiyorsunuz? Ben kararı okudum da kararda detay yazmıyor, sorduğum soruları siz okumamışsınız. Bu kadar eforu burada harcayacağınıza hakem heyetine itiraz davasını açın
    Attırırım elimde güç olduktan sonra ben kanuna uymam kanun bana uyar.

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Elinizde böyle bir güç olmadığına gore kendinizi burada boşa yoruyorsunuz. Gidip itiraz davanızı açın, forumdakilerin ikna olmaya ihtiyacı yok

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.