Şimdi Ara

They Are Billions (T.A.B) 0.9.2 Türkçe Yama %97

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
84
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • They Are Billions (T.A.B) 0.9.2 Türkçe Yama %97

Son sürüm olan 0.9.2 ile uyumludur.

ÇEVİRİ DURUMU

%97

BİRKAÇ RESİM

They Are Billions (T.A.B) 0.9.2 Türkçe Yama %97 They Are Billions (T.A.B) 0.9.2 Türkçe Yama %97 They Are Billions (T.A.B) 0.9.2 Türkçe Yama %97

They Are Billions (T.A.B) 0.9.2 Türkçe Yama %97 They Are Billions (T.A.B) 0.9.2 Türkçe Yama %97 They Are Billions (T.A.B) 0.9.2 Türkçe Yama %97

İNDİR

PCLOUD

NOT: Türkçe çeviri ​A_L_Y_O_S_A tarafından yapılmıştır. Çeviriyi sonlandırması nedeniyle 0.7 sürümünden sonraki metinler çevirilememiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UtkuGARIP -- 10 Kasım 2018; 15:34:14 >

• Kolay gelsin %100 ne zaman yayınlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 15 Kasım 2018; 9:31:57 >
  • Oyunda Türkçe'ye dair hiçbir şey yok attığım dosyayla ne Türkçe oldu ne de dil bölümüne Türkçe geldi hiçbir şey değişmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Kolay gelsin %100 ne zaman yayınlanır.
    Eyvallah kardeşim

Çeviriyi tamamlamaya odaklandığım için yorumunu görmedim kusura bakma.

%100 Türkçe Yama için baştan başladığımdan uzun sürdü.

Sonunda bitirdim, konuya buraya tıklayarak gidebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bustin7

Oyunda Türkçe'ye dair hiçbir şey yok attığım dosyayla ne Türkçe oldu ne de dil bölümüne Türkçe geldi hiçbir şey değişmedi
    Çeviri dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine kopyala ve değiştirme uyarısına "Evet" de.

Çeviri dosyası Steam ile test edilmemiştir. Yani Metin2 gibi dosya güncellemesi yapıyor olabilir.

Çeviriye baştan başlayarak %100 çevirisini yaptım, konuya buraya tıklayarak gidebilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.