Şimdi Ara

Thermos Thermocafe 1 Lt.Çelik Termos 70 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
4.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, amazona yalvararak veya nebileyim dilenerek alınması dışında en uygun nasıl alınır onu paylaşsak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Merhaba evet aramex ile geldi. 1 hafta-10 gün anca sürdü.

Link: Stanley Classic Vacuum Bottle 1.1QT Hammertone Greenhttps://www.amazon.com/dp/B000FZX93K/ref=cm_sw_r_cp_api_i_t9KhBb60DY72H

Hiç bir şekilde vergi ödemedim. 14.99$'a aldım, bugün elime ulaştı.

Hocam peki şunu da sorayım. Ürün şu an 19 küsür görünüyor da indirimle mi almıştınız?

Ürünün kargosunu nereden konuşarak sıfırladınız ben göremedim de sitede.

• Kargo sıfırlanırsa ben de alabilirim.

• 1 adet sipariş verdim. Fiyat uygun. Konuya açan arkadaşa teşekkürler. Memnun kalacağımı umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Hocam peki şunu da sorayım. Ürün şu an 19 küsür görünüyor da indirimle mi almıştınız?

Ürünün kargosunu nereden konuşarak sıfırladınız ben göremedim de sitede.

Alıntıları Göster
    14.99 + kargo ile 27-30 dolar civarına çıkıyordu. 14.99$ iken şuradan;
    https://www.amazon.com/gp/help/customer/contact-us/ref=hp_gt_comp_cu?ie=UTF8&nodeId=508510

Canlı desteğe bağlanmış kısa bir sohbetin ardından kargoyu 0.00$ yapmıştım. 1-2 gün sonra kartımdan 67 TL kesildi ve bugün elime ulaştı işte.

Daha böyle bir kampanya gelir mi bilmiyorum.

@neverktulu Bende ki şans ve kombosu oldu hocam. Benim elimden bir şey gelmiyor keşke gelse.

@boyka06 Evet 2.5 LT kola büyüklüğünde diyebilirim. Hatta ondan da büyük gibi tam ölçmedim ama aşırı sağlam olduğu her halinden belli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 11 Haziran 2018; 15:8:36 >

• quote:

14.99 + kargo ile 27-30 dolar civarına çıkıyordu. 14.99$ iken şuradan;
    https://www.amazon.com/gp/help/customer/contact-us/ref=hp_gt_comp_cu?ie=UTF8&nodeId=508510

Canlı desteğe bağlanmış kısa bir sohbetin ardından kargoyu 0.00$ yapmıştım. 1-2 gün sonra kartımdan 67 TL kesildi ve bugün elime ulaştı işte.

Daha böyle bir kampanya gelir mi bilmiyorum.

@neverktulu Bende ki şans ve kombosu oldu hocam. Benim elimden bir şey gelmiyor keşke gelse.

@boyka06 Evet 2.5 LT kola büyüklüğünde diyebilirim. Hatta ondan da büyük gibi tam ölçmedim ama aşırı sağlam olduğu her halinden belli oluyor.

Alıntıları Göster
    Konuştum fakat daha önce amazon'dan siparişim yok diye yardımcı olamayacaklarmış. Kendileri bilir

• quote:

Konuştum fakat daha önce amazon'dan siparişim yok diye yardımcı olamayacaklarmış. Kendileri bilir

Alıntıları Göster
    Hocam benim kullandığım hesap ile amazondan ilk siparişimdi.

Sanırım karşılaştığınız müşteri hizmetleri ile ilgili bir durum olabilir. Benim konuştuğum kişi ile iletişimim çok yakındı. Şans diyelim.

• quote:

Hocam benim kullandığım hesap ile amazondan ilk siparişimdi.

Sanırım karşılaştığınız müşteri hizmetleri ile ilgili bir durum olabilir. Benim konuştuğum kişi ile iletişimim çok yakındı. Şans diyelim.

Alıntıları Göster
    Kısmet değilmiş, teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Kargo sıfırlanırsa ben de alabilirim.
    kargo nerde gorunuyor?
    ben goremedım yınede bu fıyat ıyı bence 19 dolar
    PRİME ne demek?
    eğer 19 dolarsa bende alıcam
    https://www.amazon.com/gp/product/B000FZX93K/ref=s9_acsd_simh_hd_bw_bwEx3_c_x_1_w?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-4&pf_rd_r=F04ZES3GXWDRJDAP754M&pf_rd_t=101&pf_rd_p=98c4b1eb-926b-5545-8ff4-41c646d67a28&pf_rd_i=13880501

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom058 -- 11 Haziran 2018; 18:2:54 >

• şaka maka çabamızla 19 dolara STANLEY THERMOSU ALDIK :)

müşteri hizmetleri baya bir yazıştım sonunda oldu
    95 tl ye geldı bence harıka fıyat

Stanley Classic Vacuum Insulated Stainless Steel Thermos
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Kargo 12.17$ yazıyor köşesinde. O 0.00$ olmalı bunun için destekle konuşmanız ve şanslı olmanız gerek. Prime aylık abonelik oluyor. Çok sık alışveriş yapmayacaksanız önermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 11 Haziran 2018; 19:7:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hayırlı olsun hocam. Kargo 12.17$ yazıyor köşesinde. O 0.00$ olmalı bunun için destekle konuşmanız ve şanslı olmanız gerek. Prime aylık abonelik oluyor. Çok sık alışveriş yapmayacaksanız önermem.
    kargoyu sıfırladı sagolsun danısman baya konustuk :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

kargoyu sıfırladı sagolsun danısman baya konustuk :)

Alıntıları Göster
    Ne yaptınız da sıfırladı arkadaş bir tek bana mı denk geliyor uyuzlar?
  • 1 adet sipariş geçtim teşekür ederim. Daha once de 1.9 lt lik stanley vardı, bununla birlikte tamamlandi. Ayrica amazondan 100 liraya(kargo hariç) stanley alamayanlar çok da üzülmesinler, bu ürün de gayet güzel bir ürün ayrica indirimlerle birlikte 62-65 tlye aliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ne yaptınız da sıfırladı arkadaş bir tek bana mı denk geliyor uyuzlar?

Alıntıları Göster
    On-line yardımdan yazdım hocam kargoyu ucretsiz yaparsanız alabilirim dedim onlarda siparişi geçin ödeme ekraninda baktim 12 doları silmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

On-line yardımdan yazdım hocam kargoyu ucretsiz yaparsanız alabilirim dedim onlarda siparişi geçin ödeme ekraninda baktim 12 doları silmişler

Alıntıları Göster
    Ben diyorum bana diyorlar ki 'İstersen'
  • Bende az önce amazondan ücretsiz kargo ile stanley aldım.

Konuyu açarak vesile olan ve amazondaki linki gönderen arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan_102

Bende az önce amazondan ücretsiz kargo ile stanley aldım.

Konuyu açarak vesile olan ve amazondaki linki gönderen arkadaşlara teşekkürler.
    Rica ederim hocam hayırlı olsun. 15 dolara ben aldım 19 dolara siz. Benimki alev aldı sizin ki sıcak fırsat oldu.

@Johny Constantine arada bir deneyin hocam farklı hesap açın vb.

• fiyat yükselmiş fırsat bitmiş.
  • 19.82 dolarlık termosu yanına 5.18 dolarlık bir ürün daha eklerseniz kargo ücretsiz olmuyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.