Şimdi Ara

Thermos Thermocafe 1 Lt.Çelik Termos 70 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
4.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet kargoyu ben de sıfırladım. Müşteri hizmetleri ile görüştüm 19 dolardan aldım stanleyi . Bu yöntem diğer ürünlerde işe yarar mı acaba?
  • Yalnız fiyatlar gerçekten artmış. Ben 1 sene önce 1.9 litreliğini 20 dolara almışım baktım da.
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Nasıl becerdiniz bunu? Ne yazdımız? Ya ben konuştum ama yapmadılar açıkcaıs 3 ayrı kişiylede konuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 12 Haziran 2018; 2:40:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    2.cide oldu 2.ci konuşmamda ilk mesaj ödemek zorundasınız oldu sonra başka yolu yok mu dedim .Sizin için bir seferliğine kargoyu kaldıralım dedi.
    İlk mesaj da kargo şu kadar bunu kaldırmanın yolu yok mu dedim aslında pek mantıklı mesaj atmadım ilk.
  • Bu kargo sifirlama olayi amazon ile sizin aranizda.ulu orta yazmayin iyi niyeti su istimal edecek cok fazla insan var.cok sik chate baglanip kargo sildirmeye calisirsaniz suresiz ban yersiniz.cunku dedigim gibi kargoyu sifir yapmak normalde amazonun politikasi degil,cok iyi musteri hizmetlerine sahip oldugu icin yaptiklari bir iyilik.

• EmuRu kullanıcısına yanıt
    suistimali mi kalmış hocam :) bu konuyu gören herkes almayacağı varsa da kargo sıfırlayama ümidi ile alacak termosu :)
  • müşteri hizmetleriyle görüşüp sıfır kargoyla bi tane Stanley de ben aldım $19.82
    sabah sabah masrafa girdik iyi mi? :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamnightrider

müşteri hizmetleriyle görüşüp sıfır kargoyla bi tane Stanley de ben aldım $19.82
    sabah sabah masrafa girdik iyi mi? :)))
    konu başlıgını değiştirin STANLEY termos yapın bence :)
  • Ya şimdi ben önce n11 den bu termosu sipariş verdim, sonra amazondan stanley de aldım. N11 den aldığım elime ulaştı onu da iade etmeye kıyamıyorum çünkü fiyat çok iyiydi. Bu forum yüzünden stokçuya döndüm

• fiyat artmasa alacaktım ama kısmet değilmiş. amazondaki güzel ama boyutları çok büyük.
  • Ürünü gelen arkadaşlar marka kısmı yapıştırma biçiminde mi bi de ürün çok hafif geldi bana umarım sahte değildir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matherica -- 14 Haziran 2018; 8:17:42 >
  • sahteye benzemiyor etiket benim de aynı
    soğuk tutması açısından denedim çok iyi
    hafif olması çok büyük olmaması da bence iyi.
  • Bugün ürünü kargo da olanlar, bayram sonunu kaldı işe bak ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan_102

Ya şimdi ben önce n11 den bu termosu sipariş verdim, sonra amazondan stanley de aldım. N11 den aldığım elime ulaştı onu da iade etmeye kıyamıyorum çünkü fiyat çok iyiydi. Bu forum yüzünden stokçuya döndüm
    Hocam aynı durum bende de oldu bence iade.etmeyin

• ürün geldi bence harika

Bu arada fiyat Yine düşmüş ama kargo 24 dolara çıkmış

• Arkadaşlar kargo olayına el atın

Thermos Thermocafe 1 Lt.Çelik Termos 70 tl

• ulan şu ürünü alayım dedim. 70 tl deniyor. konu açılalı 2 ay olmuş. 2 ayda fiyat 2 katından da fazlasına çıkmış.. adaletini s...yim dünya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

ulan şu ürünü alayım dedim. 70 tl deniyor. konu açılalı 2 ay olmuş. 2 ayda fiyat 2 katından da fazlasına çıkmış.. adaletini s...yim dünya
    Dünyaya değil, ülkenin bu hale gelmesine sebep olan hükümete sövüp say sayacaksan
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Dünyaya değil, ülkenin bu hale gelmesine sebep olan hükümete sövüp say sayacaksan

Alıntıları Göster
    bi de ak koyunlarla uğraşamıcam
  • yeniden indirimdehttps://urun.n11.com/kamp-mutfagi/thermos-thermocafe-celik-termos-P261927092
    10 dolarlık termos. bu şekilde bile karlı satıyolar. 140 lira bunun normal fiyatı değil zaten, bildiğin şişirme fiyat. ederine satıyolar işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölü ozan -- 18 Mart 2019; 16:54:42 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.