Şimdi Ara

Thermos Thermocafe 1 Lt.Çelik Termos 70 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
4.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kargo sifirlama olayi amazon ile sizin aranizda.ulu orta yazmayin iyi niyeti su istimal edecek cok fazla insan var.cok sik chate baglanip kargo sildirmeye calisirsaniz suresiz ban yersiniz.cunku dedigim gibi kargoyu sifir yapmak normalde amazonun politikasi degil,cok iyi musteri hizmetlerine sahip oldugu icin yaptiklari bir iyilik.
  • geçen yerli üretim a101 de vardi 1lt 15 tl gayet te guzeldi belki kalmistir subelerde gidip cin mallarina 70 lira bayilmayin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal mi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • orjinal soru cevap kısmında sorulmuş.
  • Paylaşım için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5lt liği olaydı iyiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

geçen yerli üretim a101 de vardi 1lt 15 tl gayet te guzeldi belki kalmistir subelerde gidip cin mallarina 70 lira bayilmayin
    Yerli malı diye dandik ürüne 15 tl para veremem
  • Teşekkürler bir adet sipariş geçtim

• Thermos markasinin alt markasi mi acaba? Thermos tarafindan diyor direkt thermos olarak gecmiyor sanirim. Vestel-finlux iliskisi gibi olabilir. Diger sitelere gore oldukca uygun fiyati var.

İsi yalitimi bana az geldi 12 saat diyor. Bende 1.3l olan modeli var hala cay icilebilir sicakligi 38 saat sonrasinda bile koruyabiliyor. Tabi yine de 1-2 saatliklere gore gunu rahat kurtarir.

Ote yandan hic kullanmayanlar icin soyleyeyim bu urunler oldukca agir oluyor. Ve fazla yer kapliyor. Birde icini doldurunca sirt cantasinda tasiyorsaniz zorlayabiliyor. Ama aldiktan sonra iyi ki almisim diyeceksiniz ozellikle kis aylarinda. Alanlara hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

geçen yerli üretim a101 de vardi 1lt 15 tl gayet te guzeldi belki kalmistir subelerde gidip cin mallarina 70 lira bayilmayin
    Kardo aluminyum muydu?

• Ben %11 indirimle 1 adet aldım. 62tl gibi bir şey ödedim. Bekliyorum bakalim.

• yus49 Y kullanıcısına yanıt
    Hayır, altmarka değil, direkt kendi ürünü, fiyat amazondan bile ucuz, 0.5 litre olsa,alacaktım

• Para öderken ödediğiniz liralara değip değmediğinide hesaplayın bence bu ürünü bilmiyorum geçen sene arkadaşım spor mağazadından 130tl ye termos aldı internet fiyatıda hadi 90 olsun suyu 24 saat sıcak tutuyor, o zaman 20-30tl lik bir termos aynı suyu 12 saat sıcak tutuyor, bu 12 saat fark kimin için 100tl ödemeye değer bilemem...

Öyle yazayım dedim çünkü çoğumuz kamplar kurup dağ tepe gezen insanlar değiliz. Alıp harbi ihtiyacı olacak çok kişi yok ama bi köşeye atıp kullanmayacak çok kişi var.

• Bunların ucuzları sağlıksız, kanserojen madde içeriyor, bu ilandaki modelin markası thermos, yani bu kaplara adını veren marka

• arkadaslar daha once hep heves edip almadigim bi urun.. alacak gibiyim. kahve icin mi kullaniyosunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Para öderken ödediğiniz liralara değip değmediğinide hesaplayın bence bu ürünü bilmiyorum geçen sene arkadaşım spor mağazadından 130tl ye termos aldı internet fiyatıda hadi 90 olsun suyu 24 saat sıcak tutuyor, o zaman 20-30tl lik bir termos aynı suyu 12 saat sıcak tutuyor, bu 12 saat fark kimin için 100tl ödemeye değer bilemem...

Öyle yazayım dedim çünkü çoğumuz kamplar kurup dağ tepe gezen insanlar değiliz. Alıp harbi ihtiyacı olacak çok kişi yok ama bi köşeye atıp kullanmayacak çok kişi var.
    12 saat sıcak tutan 20 liraya termosu paylaşırmısınız

• Cannondale kullanıcısına yanıt
    Yurtta kalırken olan bir olaydı 20 liralık olan bir arladaşımın aldığı ürün adı markası litresi vs ilgimi çekmedi. Marketten fln almıştır heralde bunlar zaten basit ürünler rayiç değeri 5-6$ , birinin diğerinden yapı malzeme farkı olduğunu sanmıyorum.

• Yahu arkadaşlar yetmez mi işte 12 saat daha ne olsun.. Sanki herkes çayı, kahveyi koyup 12 saat bekletip içiyor. Yahu o çay o kadar bekler mi? Hadi piknik vs dersen 2-3 saat anca bekler. 24 saatliği ne yapacaksınız anlamadım hala. Bence fiyat uygun gibi alınır kullanılır.
  • BİM'de 1lt lik çelik termos var şuan 30 mu 40 tl mi ne incelemiştim bayağı kaliteli duruyordu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.