Şimdi Ara

Thermaltake V200 vs Cooler Master Masterbox MB520

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba değerli arkadaşar bilgisayar topladım ama son olarak kasada takılı kaldım. Bana yardımcı olursanız memnun olurum, iki kasa arasında kaldım. Thermaltake V200 mü yoksa Cooler Master'in yeni çıkmış kasası MasterBox MB520 kasasını mı önerirsiniz? Bana tercih etmemde yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler. Herkese kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXimus Excellence -- 11 Aralık 2018; 11:24:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Soğutma ve kalite durumları benzerdir her birinde eşit sayıda fan yuvası vardır burada fiyat ve tasarım ön plana çıkar şahsi fikrim ucuz olanı almanız yönünde
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Peki ikisinden hangisini tavsiye edersiniz bütçem 500 tl

• Cooler masterın radyatör uyumluluğu daha fazla Thermaltake'e göre, Thermaltake'de radyatör desteği önde 240 / 280mm ve arka tarafa 120mm radyatör destegı var, Cooler master'da radyatör desteği daha fazla, ön tarafa 240 / 280 / 360mm, üst tarafa 120 / 240mm, arka tarafa 120mm desteklıyor.

Thermaltake'de hava girişi sadece kasanın sağında, Cooler master'da sağda solda hava girişleri var filtreli olması lazım bildigim kadarıyla.

Thermaltake anakartla bırlıkte calısan RGB fanları güzel duruyor, Cooler master'da sadece kırmızı.

Thermaltake'de kule tipi soğucu desteği 160mm, Cooler master'da 165mm'e kadar destekliyor. ikisi arasında CM daha mantıklı gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bugia -- 12 Aralık 2018; 13:8:40 >
  • mb520 modelini öneririm.
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeş önerin için

• Bugia B kullanıcısına yanıt
    Güzel açıklama olmuş teşekkürler ve birde soğutma kısmına gelirsek diyorsun cooler master thermaltake den daha iyi gibi duruyor ozaman cooler master alalım tavsiyen için teşekkür

• MB520 soğutma açısından geliştirilmiş bir model. Önü akrilik olsa bile ön panelin iki yan tarafında bulunan mesh paneller hava almasını sağlıyor. Dar değiller bu yüzden iyi hava alıyor. Aynı zamanda üst panelde de havalandırma yeri mevcut. Mıknatıslı toz filtresi var kolayca temizlenebilir. MB520 ve MB511 modelimiz çoğu kişi tarafından beğeniliyor ve öneriliyor.
  • Coolermaster_Türkiye kullanıcısına yanıt
    Peki siz hangisini önerirsiniz kendi fikriniz olarak

• CoolerMaster temsilcisine bu soru sorulur mu?

Bahsi geçen iki kasa arasında, ön panelin yanlarında ızgara bulunan model havalandırma avantajı nedeni ile tercih edilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.