Şimdi Ara

## Thermaltake'den Oyunculara Özel Çift Fanlı Klavye ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 47
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hasan_hzl (2 mesaj) dafimore (2 mesaj) Falcon-etti (1 mesaj) santanio (1 mesaj) Technics (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> ## Thermaltake'den Oyunculara Özel Çift Fanlı Klavye ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    550 Mesaj
    üzürindeki sensorler sayesinde tansiyon vucut sıcaklığı gibi bilgileride veriyomuş
    |
    |
    Laptopumun altına fan koyup overclock yapmıştım zamanında. Fakat laptopun altından gelen hava akımı el ve bileğimi çok kötü yapıyordu. Mecburen kağıt sıkıştırmak zorunda kalmıştım. Bence çok gereksiz ve sağlıksız bir uygulama. Çıkan fan sesi de cabası.
    |
    |
  • Teğmen
    156 Mesaj
    Bir kaç saat oyun oynadıktan sonra adamın bilekleri tutulur oynatamaz.
    |
    |
    |
    |
    |

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
  • Çavuş
    67 Mesaj
    Bir arkadaş bu linki bana tavsiye olarak gönderdi. "Hayrola hararet mi yapıyor benim klavye?" diye sordum ben de. Kendisi daha önce benim kullandığım laptop'ı kullanmak durumunda kaldığından "Toşinin terden aşınan yüzeyini düşününce!" diye bir ünlem belirtti. Gülmeden edemedim. Kimi insanlara lazım olabiliyor, özellikle laptop'lara entegre edilmeli bence bu teknoloji.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dafimore -- 26 Şubat 2008; 17:03:15 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600,(3ghz)__Gigabyte GA-X38-DS5__ASUS TWEAK WOLTAGE 1 GB 5850 __Kingston (4*1) Ddr 2 800 Mhz__Seagate (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)__Creative SB Live! 24-bit Sound Card__Asus (19") LCD __Microsoft Natural PS/2 Klavye--- PS/2 Port Mouse__Ocz 600w Psu__ Feel Hurricane II Kasa__Dexter 1500w Ups
  • Yarbay
    8316 Mesaj
    ben olsam su soğutma yapardım eller serin kalırdı

bi kere hiç estetik değil ikincisi 2 fan da sol tarafta yani fps oynayacak ama numerik tuşları kullanıcak bir kişi için serinletme yapmıcak klavye yaz günü ısınıp apış kokcak ortalık
    |
    |
    yaw aklı olan bilgisayar kullanıcısı fanları azaltmaya ve susturmaya çalışır . klavyede fan kadar gereksiz bi şey düşünemiyorum
    |
    |

Orjinalden alıntı: hasan_hzl

quote:

Orjinalden alıntı: emptyrean

Fan lafını duyunca "klavyelere de mi OC yapmaya başladılar?" dedim bir an için.

OC kanımıza işlemiş yaw

Ben okuduğumda herhalde algılama süresi çok çok hızlı bir klavye, ve bu performans için soğutucuya ihtiyaç duyuyor diye düşünmüştüm.(Cidden öyle düşündüm) El serinleten hiç aklıma gelmemişti.
    |
    |
    Sistem 1: Phenom II x2 555 BE@x4 3,2 GHz Sunbeam CCF|:|Gigabyte 790X-UD4 f7d Bios |:|Asus GTX650Ti Boost DirectCu II 2GB |:| A-Data 4*2 GB@800MHz 5-5-5-15 |:| 120GB Sandik SSD |:| 1TB |:| 1TB |:| 8TB Seagate Archive |:| XIGMATEK Utgard 700W |:| Samsung 22" 226BW |:| FSP 800VA UPS |:| Windows 7 64 bit |:|
    Sistem 2: Ryzen 5 1600@3,2 GHz Stock cooler|:|Asrock AB350 Pro4 |:|EVGA GTX1050Ti 4GB |:| 2x8GB G.Skill Flare X@2400Mhz 15-15-15-39 |:| 128GB Sandisk SSD |:| 1.5TB HDD |:| Dark N10 |:| FSP 500W-60AHBC |:| ViewSonic VA2445-LED 24" |:| FSP 800VA UPS |:| Windows 7 64bit |:|

• Teğmen
    182 Mesaj
    bu klavye tozlaıp fanı durunca ne oluack bence gereksız bırşey. 3-5 dolar a al bır klavye paşalar gibi kullan
    |
    |
    |
    |
    kasanın sesi yetmio bide bu çıktı başımıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRo-34 -- 26 Şubat 2008; 23:44:16 >
    |
    |

Didier Yves Drogba Tébily

• Teğmen
    139 Mesaj
    Bundan daha lüzumsuz birşey görmedim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: soldier_x

üzürindeki sensorler sayesinde tansiyon vucut sıcaklığı gibi bilgileride veriyomuş

aslında iyi fikir :) sen bu fikre git patent al, wallahi yakında çıkarırlar...
    |
    |
  • Yarbay
    10396 Mesaj
    yakında su soğutmalı mouse da çıkarırsa şaşırmam.
    |
    |

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

|
    |
    Geri sayım sen doğduğunda başladı! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin ölümden! Bil ki (7) düvele sultan dahi olsan yerin (6) mekan olacak sana. En fazla (5) metre kumaş götürebileceksin! Kapatacaksın (4) açsan da gözlerini! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiğinde (1) gün öleceksin! İşte, o an her şey (0) dan başlayacak.
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

Çıkar kardeşim oda çıkar nasıl olsa her malın bir alıcısı var, tüketim çılgınlığı sağolsun..
    |
    |
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.