Şimdi Ara

## Thermaltake Armor+ VH6000 CLUB ## (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
0
Favori
31.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: badtr

teşekkür ederima arkadaşım, kasa gerçekten mükemmel görünüyor, ama gerçekten çok büyük yaaa... hafta sonu sistemi taşıyacağım...

Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • tekrar ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum...

Armor+ hakkındaki tüm soru, sorun ve düşüncelerinizi bu başlıkta yazabilirsiniz..
  • @c.alkan dostum ya resimleri yüklerken bi hata oluştu ondan öle oldu herhalde akşama tekrar bi düzeltme yaparım.Bilgilendirmen için sağol.Ama küçük bi fark var yinede 2 tane resim arasında ama 3. resim aynı olmuşş : ((
  • kasayı bugun aldm bilgisayarcıdan adamn teki orda sistem yapıyordu dedi bnm kasada bölemi yok dedi o kasa ...ytl dedi adam sok oldu dedi o buzdolabımı =) hueheuheuheuheuehuehuue yolda gören gözlerini dikiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Penryn

@c.alkan dostum ya resimleri yüklerken bi hata oluştu ondan öle oldu herhalde akşama tekrar bi düzeltme yaparım.Bilgilendirmen için sağol.Ama küçük bi fark var yinede 2 tane resim arasında ama 3. resim aynı olmuşş : ((

rica ederim
  • Slm arkadaşlar benim kasam geldi fakat henüz sistemimi toplamadım kafam karıştı çünkü,kasanın anakart montajı yapılan yeri birtürlü çıkartamadım ikincisi kasa aynı resimdeki fakat garanti belgesinde VECTRON a ait olan VC8000SWA yazıyor hepsiburadanın faturasında ise VH6000BWS yazıyor.Sizlerden ricam bu anakart yuvası nasıl çıkarılıyor ben çıkaramadım puntalanmış gibi geldi bana çıkmıyor yani birtürlü çıkaramadım kırarım diyede korktum.Fazla zorlamayamadım ama çıkmıyor.Fatura ile garanti belgesindeki ürün neden farklı sizdede böylemi?
  • cıkarmana gerek yok direk üstüne montele bişi olmuyor

quote:

Orjinalden alıntı: KORKMAZ60

Slm arkadaşlar benim kasam geldi fakat henüz sistemimi toplamadım kafam karıştı çünkü,kasanın anakart montajı yapılan yeri birtürlü çıkartamadım ikincisi kasa aynı resimdeki fakat garanti belgesinde VECTRON a ait olan VC8000SWA yazıyor hepsiburadanın faturasında ise VH6000BWS yazıyor.Sizlerden ricam bu anakart yuvası nasıl çıkarılıyor ben çıkaramadım puntalanmış gibi geldi bana çıkmıyor yani birtürlü çıkaramadım kırarım diyede korktum.Fazla zorlamayamadım ama çıkmıyor.Fatura ile garanti belgesindeki ürün neden farklı sizdede böylemi?
  • teşekkürler serhat bey, düşündüğümden büyükmüş kasa :)
  • quote:

teşekkürler serhat bey, düşündüğümden büyükmüş kasa :)

Rica ederim Okan BEY Tahmin etmiştim şaşıracağınızı dükkanda kim görse bunun içinde ne var diye soruyor Tekrar hayırlı olsun . Bu arada forumun üstadlarına birbir Armor+ vermek de çok hoşuma gidiyor yakında stokları bitiricez dist. firmanın

• quote:

Orjinalden alıntı: hiteknoloji

quote:

teşekkürler serhat bey, düşündüğümden büyükmüş kasa :)

Rica ederim Okan BEY Tahmin etmiştim şaşıracağınızı dükkanda kim görse bunun içinde ne var diye soruyor Tekrar hayırlı olsun . Bu arada forumun üstadlarına birbir Armor+ vermek de çok hoşuma gidiyor yakında stokları bitiricez dist. firmanın

hahahahahha... harbi ha.... bitircez stokları.. ben vatandan aldım ama vektron garantisi çıktı kutunun içinden.. vektronda armaro+ kalmamış olabilir

• slm arkadaşlar kızağı açmayı başardım 4 tane küçük vida varmış onları çıkarınca kızak çıktı,benimkindede vectron çıktı garanti sizin garanti belgenizde model ne yazıyor?
    Saygılar
  • Kasa suanda eksık su sogutma parcalarını beklıyorum..Tabana 360'lık radyator koyulacak ve uv fanlar eklenecek..Sımdılık bu sekılde . . .
     ## Thermaltake Armor+ VH6000 CLUB ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signomis -- 22 Şubat 2008; 4:23:12 >

• @c.alkan dostum akşam dedim ama sabah oldu işim yoğundu neyse buyrun resimlere : )

Bu resim ekleme olayında bi sorun var herhalde.Bir türlü 3. resim eklenemiyor yada sorun oluyo.Forumun resim olayına bir el atması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penryn -- 22 Şubat 2008; 11:43:11 >

• yaw amma yığmışınız malzemeleri kasalara.. içinizde en standart kullanan ben miyim yaw???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.alkan -- 22 Şubat 2008; 12:38:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: signomis

Kasa suanda eksık su sogutma parcalarını beklıyorum..Tabana 360'lık radyator koyulacak ve uv fanlar eklenecek..Sımdılık bu sekılde . .

baba senin HDD'yi göremedim ben.. tabanda yok, önde de görünmüo 5.25'in oraya mı taktın???
  • quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

quote:

Kasa suanda eksık su sogutma parcalarını beklıyorum..Tabana 360'lık radyator koyulacak ve uv fanlar eklenecek..Sımdılık bu sekılde . .

baba senin HDD'yi göremedim ben.. tabanda yok, önde de görünmüo 5.25'in oraya mı taktın???

TT Hardcano 14 var kasanın alttan baslayan ıkı 5.25'lık yuvada
  • quote:

quote:

quote:

TT Hardcano 14 var kasanın alttan baslayan ıkı 5.25'lık yuvada

hee şimdi gördüm

• quote:

yaw amma yığmışınız malzemeleri kasalara.. içinizde en standart kullanan ben miyim yaw???

yalnız değilsin bende standart kullanıyorum.
  • Ben standart bile kullanamadım hala tüm parçalar geldi ama işlemcim hala gelmedi onu bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KORKMAZ60

Ben standart bile kullanamadım hala tüm parçalar geldi ama işlemcim hala gelmedi onu bekliyorum.

hyrli olsun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.