Şimdi Ara

## Thermaltake Armor+ VH6000 CLUB ## (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
0
Favori
31.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BENDE BU KASADAN DÜŞÜNÜYODUM AMA BEĞENMEDİM SONRA COOLERMASTER NVİDİA SLI EDİTİON KASA ALDIM

## Thermaltake Armor+ VH6000 CLUB ##
  • nvidia'nın bi kasa üreticileriyle anlaşmadığı kalmıştı ztn
  • Önerileriniz sayesinde ben de Armor+ almaya karar verdim. Kasaya diyecek sözüm yok fakat o kadar iyi reklam yapmışsınız ki kasa hiçbir yerde kalmamış.
  • sadece bu forumdaki reklamlar ile bu kasa bitmez :D Demekki talep çok kasaya.bende bu ürünü alırken makinamı toplattığım yer ile sıkı muhabbetimiz olmuştu sırf bu kasa sayesinde.kasa o kadar zor bulunuyordu ki :D bu markanın toptancısımı desem adını tam hatırlamıyorum , bu ürün için onlarla konuştuğumuzda sırada 12 tane sipariş veren biri olduğunu söylemişti. zar zor 2 gün uğraşarak 1 tane bize ayırmasını sağlamıştık ^^
  • ARMOR+ İLE İLGİLİ STOK SIKINTISI YOK
    İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNÜ ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZ MAĞAZA YADA BAYİDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ..

STOKLARINDA YOKSA BİLE DİSTR. FİRMADAN GETİRİRLER.

quote:

Orjinalden alıntı: gurgula53

Önerileriniz sayesinde ben de Armor+ almaya karar verdim. Kasaya diyecek sözüm yok fakat o kadar iyi reklam yapmışsınız ki kasa hiçbir yerde kalmamış.
  • Arkadaşlar nihayet E8400 işlemcim dün geldi ve sistemimi kurdum kasa gerçekten çok güzel önceki kasamdan çok az boyu kısa ama eni geniş
    eski kasam Aopen H700 C idi.Ama kasa gerçekten çok güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

quote:

Orjinalden alıntı: sinan_54

arkadaşlar dün akşam bende Armor+ sahibi oldum. Kasa son derece güzel. Tam toplayabilmiş değilim daha ama anakartı taktım ve kasanın içinde ne kadar boş yeri kaldığını görmeme yetti:) kasa dediğim gibi güzel ama 3'5 inc lik 2 tane ürünüm var biri FDD biri fon kontrol. ikisini malesef takamıyacam çünkü 1 tane 3'5 inclik aparat çıkıyor. Acaba bu 3'5 inclik aparatını ayrıyetten temin edebilirmiyiz? alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim....

hayırlı olsun

3.5"lik aparattan ne yazık ki 1 tane çıkıyor dediğin gibi ama sanırım piyasada aynısını bulamasan bile ona yakınını bulursun gibime geliyor..

Bu aparatı bulabileceğim bir yer yada site biliyorsan çok makbule geçerAynısı olması şart değil

• quote:

Orjinalden alıntı: KORKMAZ60

Arkadaşlar nihayet E8400 işlemcim dün geldi ve sistemimi kurdum kasa gerçekten çok güzel önceki kasamdan çok az boyu kısa ama eni geniş
    eski kasam Aopen H700 C idi.Ama kasa gerçekten çok güzel

hayırlı olsun

quote:

Orjinalden alıntı: cdexos

Bu aparatı bulabileceğim bir yer yada site biliyorsan çok makbule geçer Aynısı olması şart değil

walla bir bilgim yok, bildiğim bir sitede yok fakat illaki 5'25 e 3'25 takılması için vardır piyasada zerzavat... bi araştırayım bende..

• quote:

ARMOR+ İLE İLGİLİ STOK SIKINTISI YOK
    İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNÜ ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZ MAĞAZA YADA BAYİDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ..

quote:

Önerileriniz sayesinde ben de Armor+ almaya karar verdim. Kasaya diyecek sözüm yok fakat o kadar iyi reklam yapmışsınız ki kasa hiçbir yerde kalmamış.

Herşey hazır kasayı bekliyorum hepsiburada ya sipariş vereli bir hafta oldu fekat haber yok galiba çok sabırsızım...
  • quote:

quote:

ARMOR+ İLE İLGİLİ STOK SIKINTISI YOK

quote:

Herşey hazır kasayı bekliyorum hepsiburada ya sipariş vereli bir hafta oldu fekat haber yok galiba çok sabırsızım...

• gülmeyin abiler acı çekiyoruz burda
  • quote:

gülmeyin abiler acı çekiyoruz burda

yok cnm estağfurullah o anlamda gülmüyoruz.. bilirim ne kadar kötü bir şey olduğunu..
  • SLM kasayı alalı 1 hafta oldu ama malesef faliyete geçiremedim anakart bekliyoruz bakalım ne zaman gelecek.İlk gördüğümde dedim anam bune adamlar arabadan 2 kişi indirdiler.Eyvah dedim yanlış bi siparişmi verdim acaba .Kutuyu açınca bir oh çektim .kasanın birkaç eksiği var bana göre ilki forumda videoda test ederken psunun fanını kasanın üst kısımına gelecek şekilde monte ettiler ısınmayı önlemek için bende deneyeyim dedim psu termaltake 750w ama ne yazıkki fanı yukarı gelecek şekilde monte edemedim vida delikleri denkgelmiyor. ikinci eksisi bu kadar para verdik ama kasanın üzerine ısı göstergesi koyabilirlerdi.3. videodada dile getirilmiş tekerlek olayı taşımazı biraz zor oluyor ama altına tereklekli bi sehpa yaptırmayı düşünüyorum kasa 15 kg diğer donanımlarıda eklediğimizde 25i bulacak galiba.anakartım gelince son montajı tamamladıksan sonra bende SİYAH İNCİMDEN birkaç kare koyarım 10 ürerinden 8 verdim

• hayırlı uğurlu olsun kardeşim
  • MİLLET BENDE ALDIM YARIN 11 30 DA ELİMDE OLUCAK SİYAH OLANINI ALDIM AKSAMA FOTOLARI CEKERİMBENDE MOD YAPICAM ( SOFTMOD )
  • quote:

Orjinalden alıntı: vanted

MİLLET BENDE ALDIM YARIN 11 30 DA ELİMDE OLUCAK SİYAH OLANINI ALDIM AKSAMA FOTOLARI CEKERİMBENDE MOD YAPICAM ( SOFTMOD )

sanada hayırlı olsun kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

quote:

Orjinalden alıntı: vanted

MİLLET BENDE ALDIM YARIN 11 30 DA ELİMDE OLUCAK SİYAH OLANINI ALDIM AKSAMA FOTOLARI CEKERİMBENDE MOD YAPICAM ( SOFTMOD )

sanada hayırlı olsun kardeş

SAOLSUN ABİ HERKES KASANIN HAYIRINI GÖRSUN 2 SENE KASA ALMAM RAHAT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HİPER -- 29 Şubat 2008; 3:32:17 >

• duvardaki dfi ankart hediyemi
  • bir kaç resimde ben ekleyeyim yarın bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtr -- 29 Şubat 2008; 11:35:57 >
  • Bugün itibariyle bizde Armor umuza kavuştuk. Yayla gibi kasa maşşallah
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.