Şimdi Ara

THERMALTAKE ARMOR MOD DEWAM EDİYOR PSU İÇİ YARDIM LÜTFEEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
4.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar feel hurricane kasadan thermaltake kasaya terfi ettim ve bu kasa hakkında biraz sizden yorum ve öneriler almak istiiyorum özellikle woxed den
    YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

SYSTEM

ANAKART : İNTEL DP35DPM P35 1333 FSB
    İŞLEMCİ : İNTEL DUAL CORE 1600 1,6 GHZ
    RAM : 2 GB 1 X 2 800 MHZ
    VGA : HİS ATİ READON HD2900GT 256MB 256 BİT
    PSU : 500 WATT
    HDD : SAMSUNG 320 GB 16 MB CASH SATA 2
    LCD : SAMSUNG 932 BG 19 ''
    SES KART: CREATİVE AUDGY VALUE
    SES SİST.:LOGİTECH X-540 5.1
    KASA : THERMALTAKE VH6001BWS ESA ARMOR PLUS
    KLAVYE : MİCROSOFT DİGİTAL KEYBOARD
    MAUSE : MİCROSOFT WHEEL OPTİCAL
    DWD : LG DWD RW ÇİFT KATMAN

MODİFİKASYON

IDE KABLO : UV MAVİ AKASA 60 CM
    SATA KABLO : UV MAVİ AKASA 40 CM
    KASA FANI : THERMALTAKE 12 CM FLASH FAN
    CPU FANI : THERMALTAKE 12 CM BLUE ORB FX
    KASA FANI : AC.RYAN UV MAVİ 12 CM
    UV LİGHT : 4 X 1 REVOLTEC UV 30 CM
    NEON : COOLER MASTER KIRMIZI 31 CM SESE DUYARLI
    FAN KONT. : COOLER MASTER COOL DRİVE 4
    PLEXİ STİCK : AEROCOOL EL-SNAKE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmoo14 -- 11 Eylül 2008; 22:51:37 >

• abi kolay gelsin

sadece neon sayısı yetmeyebilir kasa büyük olduğundan
  • quote:

Orjinalden alıntı: ata326

abi kolay gelsin

sadece neon sayısı yetmeyebilir kasa büyük olduğundan

2 sese duyarlı neon var 4 tane uv neon var koyacak yer bulamadım inanırmısın :DD:D ama içini boyamaya kıyamıyorum çok para verdim boyarsamda siyah mat renge boyucam tşk ederim
  • hocam sese duyarlıları dışa koy,içini mat siyah yaparsan 4 UV neonla süper bir görüntü elde edersin,
    UV süper durur,ama sese dyarlıları dışarı kasanın altına falan koyarsan
  • quote:

Orjinalden alıntı: BODYGUARDS

hocam sese duyarlıları dışa koy,içini mat siyah yaparsan 4 UV neonla süper bir görüntü elde edersin,

İlk önce mesajın için tşk ederim bende öyle düşünüyorum aslında bide şöyle düşündüm üzerinde ızgara varya armorun orada bir boşluk var bir tanesini oraya diğerinide altına koymayı düşünüyorum nasıl olur acaba tekrar teşk ederim
  • Hocam güle güle kullan...Şu feeli bana yollasanda ramazan ramazan bi sevaba girsen...Boş boş durmasın yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: corhi

Hocam güle güle kullan...Şu feeli bana yollasanda ramazan ramazan bi sevaba girsen...Boş boş durmasın yani

Ayıp ediyon adamım ne kadar verceksin :D:D turuncu uv boya var 3 tüp harcadım :D:D çok para
  • thermaltake armor+ çok güzel kasa. Bu kasaya mod çok güzel oluyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: hondaa_civic

thermaltake armor+ çok güzel kasa. Bu kasaya mod çok güzel oluyor.

Sana tamamen katılıyorum arkdaşım şimdiden topladım zaten kasayı ama boyamadım sistem bile daha başka duruyor içinde
  • ONCELIKLE BAŞARILAR TT ARMOR COK GUZEL BIR KASA AMA SOFT YAPILIO HEP,BAZI ARAKADAŞLARIMIZ HARD YAPMAYA CALIŞIYOR AMA GENEDE TAM OLARAK HARD YAPMIYOR BENCE SEN OTUR DUSUN GUZEL BIR HARD CIKART TABIKI KASAYA VERDIGIN PARAYA KIYABILIRSEN YAP

OEMOD IYI MODLAR DILER
  • kasa seçimi iyi tt armor ama yanlış anlama o sistem o kasayı haketmiyo bence feel de devam et hem tecrübe amaçlı eğer sistemi değiştirirsen kesme biçme işine gir tabi seçim senin
  • benim meshcoool un içinde en son yanlış hatırlamıyosam 7 neon vardı kasnın dışındada 6 neon vardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: LprMrtKck

kasa seçimi iyi tt armor ama yanlış anlama o sistem o kasayı haketmiyo bence feel de devam et hem tecrübe amaçlı eğer sistemi değiştirirsen kesme biçme işine gir tabi seçim senin

Bana göre sistemim bana yeter artıyor bile bana göre dış güzellik daha iyi feele uğraşmıyorum çünki kaliteli bir kasa değil yinede yorumun için tşk ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ata326

benim meshcoool un içinde en son yanlış hatırlamıyosam 7 neon vardı kasnın dışındada 6 neon vardı

Ya koyacak yer varda neonların kabloları kısa nasıl uzzatsam diye düşünüyorum
  • quote:

hocam sese duyarlıları dışa koy,içini mat siyah yaparsan 4 UV neonla süper bir görüntü elde edersin,

BODYGUARDS a katılıyorum. Sese duyarlıları dışarı koyarsan.Süper görüntü olur.
    Ama kablo kısaysa dışarı nasıl koyacan, Bende yeni mod yaptığımda dışarı koyacam.
    Uzatma kablolar varmıdır .

Acaba 4 pin uçlarına ince elektrik kablolarından taksan 4 üne 4 kabloyuda karşı 4 pin lere bağlasan çalışırmı?
    Ben böle yapmayı düşünüyorum çalışırmı çalışmazmı

• bence çalışır da,bence gerk kalmaz,o kadar kısa değil kablolar
  • Hımm çalışıyorsa bana çok gerek olcak 2. modumu yapcağım zaman.
  • Arkadaşlar 0.75 kalınlığında bakır kablo bulursanız uzatmalar için uygun olur.
    Elektrikçilerde var veya Koçtaşta falanda var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hondaa_civic

quote:

BODYGUARDS a katılıyorum. Sese duyarlıları dışarı koyarsan.Süper görüntü olur.
    Ama kablo kısaysa dışarı nasıl koyacan, Bende yeni mod yaptığımda dışarı koyacam.
    Uzatma kablolar varmıdır .

Acaba 4 pin uçlarına ince elektrik kablolarından taksan 4 üne 4 kabloyuda karşı 4 pin lere bağlasan çalışırmı?
    Ben böle yapmayı düşünüyorum çalışırmı çalışmazmı

Ya çalışırda eğer kablolar görünürse hiç hoş bir görüntü olacağını zannetmiyorum açıkçası düşünüyorum hala

• quote:

bence çalışır da,bence gerk kalmaz,o kadar kısa değil kablolar

Ya gerçekten çok kısa diğerlerini bilmiyorum ama bende cooler masterin neonları çok kısa yapmışlar molex girisi ve neonların ucundaki kablo gerçekten çok kısa
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.