Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Themeforest Wordpress Teması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    876 Mesaj
    Themeforest Oswad temasını aldım. Daha sonra tema dosyalarını indirdim wordpress kurdum. Ama tema resimde görüldüğü gibi değil sanki ücretsiz temalar gibi hatta daha kötü durumda. İçinde bir sürü tema olmasına rağmen(Blog, Sport, Business v.b.) benim yüklediğim temada bir tane var. Bu işin uzmanlarından yardım bekliyorum.

|
    |
  • Yarbay
    2154 Mesaj
    Hocam satın aldığınız temada One Click import özelliği mevcut. Tema ayarları kısmından istediğiniz tasarımı import etmeniz gerek. Sıfırdan bir site kuruyorsanız sorun yok ama eski bir siteye yeni bir tema giydirecekseniz öncelikle localhostta tüm denemeleri yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü bazı temalarda import işlemi eski datanızı silme ya da üzerine yazma gibi durumlar yaratabiliyor.

oda ayrı bi eziyetli iş hocam
    |
    |
    Doobly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Doobly

Hocam satın aldığınız temada One Click import özelliği mevcut. Tema ayarları kısmından istediğiniz tasarımı import etmeniz gerek. Sıfırdan bir site kuruyorsanız sorun yok ama eski bir siteye yeni bir tema giydirecekseniz öncelikle localhostta tüm denemeleri yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü bazı temalarda import işlemi eski datanızı silme ya da üzerine yazma gibi durumlar yaratabiliyor.
    Hocam import ettim ama yine aynı sorun var. Artık uğraşmak istemiyorum. İade talebi oluşturdum direk bakalım ne yapacaklar. Sadece xml dosyasını bulamadım optimizasyon için bir iki kere kurup yükledim. Ama adam kurunca sıkıntı yaşamıyorum. Nerede hata yaptığımı bir türlü bulamadım. newpaper 9 alırım ondada böyle bir sorunla karşılaşmam inşallah. En kötüsüde ingilizce bilmemem.

• Onbaşı
    28 Mesaj

Newspaper ile ilgili sorun yaşadınız mı hocam?
    |
    |
    Look At Me kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşte bu sebeplerden warez/crack falan bulup localhostta ıcığını cıcığını iyice bızıklayıp sonra satın almak gerekiyor benim mantığıma göre. Malum mekanın en kallavi temasını indirdim. Bir yerlerden de arak aktivasyon kodu buldum, neredeyse 1 yıldır diftikliyorum, tüm eksikleri halledip hosta geçeceğim zaman satın alacağım. Aksi taktirde o olmadı iade et bu tutmadı baştan yükle, ohooo... Zor.

Warez lafına bağıranlara: Ne yani, hosta göndermeyip yayınlamayacağım bir zımbırtıya neden para vereyim. Deneme sürüşü için oto satıcıları para alıyor mu? Benim yaptığım da öyle.
    |
    |

profeyşınıl re(n)klam fotografikçisi...
  • Teğmen
    226 Mesaj
    Site adresini çok merak ettim. Nasıl bir görünümde acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Demoyu yüklediniz mi hocam
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
google reklamları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.