Şimdi Ara

the Witcher'ı WIN 7 de oynamak ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
5.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha öncede yazmıştım ama bi cevap bulamamıştım.Ben bu oyunu xp ye kurdum oynadım sounsuz bi şekilde.Ama win 7 de oynayamıyorum bu oyunu ve en sevdiğim oyun :(

Aynı yükleme işlemlerini yaptıktan sonra bir uyumsuzluk uyarısı geliyordu win 7 de 'tages protection uyumluluk sorunu'.Oyuna girmiyordu doğal olarak, sonra o uyumsuzluk problemini hallettim artık pc açıldığında uyarı vermiyor.Bunun heyecanıyla tekrar yükledim oyunu girer diye ama yine sonuç hüsran :/ oyunun simgesine tıklayınca hiç bişey olmuyor :S bir sürü ilaç denedim olmadı. Win 7 de sorunsuz bi şekilde açabilen var mı bu oyunu S:

Ayrıca the witcher enhanced edition'ı yüklemek bişey değiştirirmi ?Pek sanmıyorum aslında.Lütfen yardım edin, bu oyunu nasıl oynarım win 7 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 26 Mayıs 2011; 14:31:21 >

• The Witcher Enhanced Edition + 1.5 Patch + Director's Cut Patch

Bu kombinasyon ile neredeyse sorunsuz bir şekilde oyun oynayabiliyorum. üstelik ilaç vs hiçbir ekstra dosyaya ihtiyaç duymadan. 15 - 20 oynadıktan sonra kaplamalar gecikmeye başlıyor ve belli süre sonra oyun hata veriyor. sanırım ekran kartımla ilgili sorun yüzünden oluyor bu sorunda. win7 32-64 bütün sürümlerde oyunu oynadım.
  • Elimde orjinali var Win 7 64 bit kullanıyorum ama maalesef oynayamıyorum aynı sorunla karşılaşıyorum.Çok foruma baktım ettim sonuçlandıramadım.EE edition patch falan yüklemedim.Xp de tek yükleyince açılıyor.
  • Oyunu win7de açmak konusunda sıkıntılı olan arkadaşlar mutlaka Enhanced sürümünü edinsinler derim. Çünkü bu yama oyunda değişikliklere izin veren editör dil dosyası geliştirmeleri ve optimizasyon üzerine çıkardıkları bir paketti. oyundaki sorunları asgariye indiriyordu. bundan sonra 1.5 güncellemesi geldi. oyunu en son sürüme güncelledikten sonra tekrar deneyin. xp de zaten çok sıkıntı yoktu kaplama ve loading ekranının yüklenme süresi dışında.
  • Sorun win7 x64 altında tages kopya koruma dosyalarının uyumsuzluğu.
    3 çözüm var.
    1. oyunun 1.5 patch ini yüklersen kopya koruması kalkar, sorunsuz oynarsın.
    2. oyunu gog.com dan satın alırsın 9 usd ye. Kopya korumasız director's cut versiyonu gelir. Şahane oynarsın.
    3.http://www.tagesprotection.com/main.htm adresten, drivers kısmından x64 tages driver ını çeker, eskisini uninstal eder sonra bunu kurarsın, sorunsuz oynarsın.
  • Üstad büyüksün eyw
  • Enhanced edition'ı indirip hemen denicem.İnşallah açılır =)
  • halledildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 22 Haziran 2011; 18:28:41 >
  • Language pack gerekiyormuş yama için.400küsür mb boyutundaki language packide indirdim.Sonra Enhanced' iyükleme yaparken sonlara doğru birden kapandı yükleme.Oyun silinmiş gibi oldu birden ? Neden böyle oluyor Acaba eski versiyonlardan birimi yklü olması gerekyior

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 21 Haziran 2011; 22:30:03 >
  • Bir yardımcı olabilirmisiniz. Enhanced versiyonun yüklerken sona doğru bu hata geliyor.

Herşeyi halletim...dil dosyasını indirdim...yüklerken register olma durumunu halletim....bu patch yüklemeden önce oyuna hiç bir eski patch da yüklemedim ama olmuyor olmuyor.. enhanced'in tam sonunda bu Allah'un belası geliyor ve bunu çözemedim..................................

Modifiying game files.This may take up to two hours.Manually interrupting this procces will necessitate re-installation of the game

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 26 Haziran 2011; 23:34:45 >
  • the witcher is not installed properly cannot be patched uyarısı alıyorum patch leri bi türlü yükleyemedim yardımınızı bekliyorum
  • the witcher 3 wild hunt çalıştırmayı durdurdu hatası alıyorum 2 yapımcıyı denedim birincisi FTL 2.si GOG , 2side çalıştırmayı durdurdu hatası veriyor yardım edebilirmisiniz
  • Oyunu korsan oynamaya çalıştığım zamanlarda neler çekmişim yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.