Şimdi Ara

THE WİTCHER 3: WİLD HUNT (XBOX ONE ANA KONU) NEXT-GEN DUYRULDU! (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
17
Favori
40.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek paketlerde hala türkçe altyazı sorunu var düzeltebilen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UgurYldz21

Ek paketlerde hala türkçe altyazı sorunu var düzeltebilen oldu mu?
    güncelleme gelmedi, geleceğini de sanmıyorum
  • Akhenaten34 kullanıcısına yanıt
    O zaman GOTY edition indirime girene kadar her gün Andy Dufresne stil günlük olarak e-posta atmaya devam düzeltmeleri için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UgurYldz21

O zaman GOTY edition indirime girene kadar her gün Andy Dufresne stil günlük olarak e-posta atmaya devam düzeltmeleri için.
    İsterseniz gönderdiğiniz emailin bir kopyasını burada paylaşın; ingilizcesi olmayan, baskı yapmak isteyen diğer arkadaşlar da kullansınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaten34 -- 14 Eylül 2018; 13:27:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenaten34

İsterseniz gönderdiğiniz emailin bir kopyasını burada paylaşın; ingilizcesi olmayan, baskı yapmak isteyen diğer arkadaşlar da kullansınlar

Alıntıları Göster
    Başlığa Turkish subtittle problem yazın açıklamayada bunun kopyalayıp yapıştırın: Turkish subtittle have problems with Heart of stone and Blood and Wine I wanna play this dlcs but i cant play english pls fix turkish subtittle on this two dlcs.I will continue to write every day until the problem is solved.
  • Bende witcher 3 var CD olarak alt yazı İngilizce Türkçe yama var mı Xbox one için

• kayzer-soze K kullanıcısına yanıt
    Yama yok sadece goty edition türkçe altyazılı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Store alsam goty Türkçe olarak oynarmıyım sansurlu ile sansürsüz e fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayzer-soze -- 27 Kasım 2018; 10:5:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayzer-soze

Bende witcher 3 var CD olarak alt yazı İngilizce Türkçe yama var mı Xbox one için
    Oyun siz de Cd olarak varsa; ana oyunu Türkçe alt yazılı olarak oynayabilirsiniz.
    İlave ek paketleri alırsanız onların alt yazılarında sorun var.
    Ya baştan GOTY sürümünü alıp ek paketleri de sorunsuz alt yazılı oynayacaksınız, yada elinizdeki cd ile sadece ana oyunu oynayacaksınız.
  • Ana oyun Türkçe değil bende olmuyor seçenek olarak yok Türkçe

• kayzer-soze K kullanıcısına yanıt
    O zaman goty sürüm alacaksınız
  • Arkadaşlar merhaba.

Bende normal standart Witcher 3 var ve bitirdim. Fakat ek paketleri de oynamak istiyorum ancak türkçe ile alakalı bir sorun olduğunu da biliyorum.

Sorum şu bir ek paketleri tek tek satın alsak da yada 59tl olan genişleme paketi alınsada her halukarda türkçe sorunlumu? Ve almanya storeden indirince düzeliyor diye bişeyler okumuştum aslı varmdır?

• Loukas kullanıcısına yanıt
    Goty sürüm hariç hepsi hatalı. Bende de ana oyun ve ek paketler ayrıydı. Blood and Wine dlcsini ingilizce olarak oynamıştım. Türkçe çalışmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Anladım açıklamanız için teşekkürler hocam.

• arkdaşlar ben de xbox one x var standart edition aldım sonra da dlc paketlerini ayrı aldım aynı altyazı sorununu ben de yaşıyorum şimdi game of the year versiyonunu alsam standart editiondaki 36 levellik karakterimle devam edebilir miyim? Ayrıca goty versiyonunu aldığımızda kesin altyazı sorunu çözülüyor mu? Ona göre alacam
  • Met12met M kullanıcısına yanıt
    Save devam etmez.

Altyazı sorunu kalmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani oyuna baştan başlamak zorunda kalacam öyle mi? Altyazı sorunu da kesin çözülmüş olacak

• Met12met M kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Bende dlcler için aldım oyunu az önce indirimden. ana oyunu 2 kez bitirdim ps4 proda ama dlcleri oynama fırsatım olmamıştı. bu arada performans modu iyi oldu 60 fps ama zaman zaman 45'lere düşşede konsolda 60fps witcher 3 oynamak güzel olacak. hatta ana oyunu bile tekrar bitirebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.