Şimdi Ara

THE WİTCHER 3: WİLD HUNT (XBOX ONE ANA KONU) NEXT-GEN DUYRULDU! (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
898
Cevap
17
Favori
40.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muhtemelen düzelme olmayacak. Goty sürümlerde sorun yok gibi görünüyor. Normal sürümde sıkıntı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aptisamilsoy2 A kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal goty de sorun yok gbi bnde bugun alıp deneyecegim hocam yarın yazarm. Türkiye storedenmi indirmeyilim sansürlü falan yazmıs bazı arkadaslar yoksa bölgeyi almanya yazıp oradanmı indirmeliyim?

• BlackEagle_03 kullanıcısına yanıt
    Almanya mağazasından indirin
  • Almanya mağazasından tekrar indirince save dosyaları gider mi?
  • mare_nostrum kullanıcısına yanıt
    Gitmez

• mağaza da 35 lira sizce uygun mudur arkadaşlar.
  • Selam beyler oyunun goty sürümünü satın alıp indirdim şöyle bir sorun yaşıyorum görseli ekledim aşağıya. Çözümünğ bilen varmı teşekkürler

THE WİTCHER 3: WİLD HUNT (XBOX ONE ANA KONU)  NEXT-GEN DUYRULDU!

Not: oyunu bir kez silip tekrar yükledim sorun yine aynı. Kullandıgım cihaz xbox one x

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle_03

Selam beyler oyunun goty sürümünü satın alıp indirdim şöyle bir sorun yaşıyorum görseli ekledim aşağıya. Çözümünğ bilen varmı teşekkürler

Not: oyunu bir kez silip tekrar yükledim sorun yine aynı. Kullandıgım cihaz xbox one x
    Oyunu yükledikten sonra cihazı yeniden başlatın hocam sorun düzelecektir 40-50 gb yüklemelerden sonra cihazı yeniden başlatmakta fayda var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam o dediginizi yaptm ama olmadı malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle_03

Selam beyler oyunun goty sürümünü satın alıp indirdim şöyle bir sorun yaşıyorum görseli ekledim aşağıya. Çözümünğ bilen varmı teşekkürler

kendim çözdüm almanya bölgesinden indirince sorun düzeldi.

• B&W başarıları açılmıyor bende. Aynı sorunu yaşayan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 10 Nisan 2018; 12:30:46 >
  • Bilgilendirme amaçlı yazıyorum geçen gün goty sürüm aldım sonra bölgeyi almanya yapıp oyunu yükledim. Şuan dlcler sorunsuz bir şekilde çalışıyor arkadaslar bilginize. Anlaşılan ayrı dlc alan arkadaslarda türkçe sorunu var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackEagle_03 kullanıcısına yanıt
    o zaman durum şuna geliyor bu oyunu oynamak için 200 lira bile veririm diyenler 60 liraya almıştınız yeniden 60 lira vermeye hazır mısınız?
    :D

Yaza kadar düzelmezse öyle yapacağım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 10 Nisan 2018; 15:16:24 >
  • Hazır indirimdeyken alsınlar cok sevenler yapacak bşy yok :))

• Cd projekte yazmaya devam edelim şu sorun çözülsün artık.Geri dönüt yaptılar bana.Siz de bastırın
  • Merhaba yukarda konuşulanlara göre dlc lerde dille ilgili sıkıntı var sanırım oyunda ana hikayede yok denmiş bu oyunu almak istiyorum goty sürümde de aynı sıkıntı mevcut mu ?
  • aynen son durum nedir tam olarak
  • Witcher 2 kAYITLARI İLE OYNAYAN VAR MI?3. OYUNU?
  • Witcher 3'te dlc'lerin yüklü olub olmadığına nereden baka bilirim?Oyunu tr,dlc'leri almanya store'dan indirsem çalışırmı?Yoksa hepsi aynı store üzerinden mi inmeli?

• MrElkhan kullanıcısına yanıt
    Oyunun üstüne gel ve start tusunun yanındaki tuşa bas. İstediğin store dan ındırebilirsin sorun olmaz ama bence oyunu komple almanya dan ındır cunku tr store daki sürüm sansürlü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.