Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu yazilari nasil buyultucem birisi yardim etsin. 55" tv de oynuyorum izleme mesafemde yakin ama yinede ufacik yazilar. Oyuni dun indirimle aldim denim oynim diye ama yazilari okuyamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marvelstark -- 28 Temmuz 2020; 0:48:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marvelstark

.
    Hayir var arama bolumunden arat cikar.

• Arkadaşlar ciri için skilliegeye gittim jen ile birlikte.Oradada bulamadık.

Şuan velendeyim ciri için ama görev bir yere yönlendirmiyor ne yapacağımı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarhana ve Rocknroll

Arkadaşlar ciri için skilliegeye gittim jen ile birlikte.Oradada bulamadık.

Şuan velendeyim ciri için ama görev bir yere yönlendirmiyor ne yapacağımı bilmiyorum
    Hocam görevler kısmına gel orada ana görevler ve ilan görevleri olarak ayırıyor. Ana görevden o görevi bul takip et de yönlendirmesi lazım.

• erha-n kullanıcısına yanıt
    Zaten menüde, ana görevler ile yan görevler farklı başlık altında toplanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Hocam görevler kısmına gel orada ana görevler ve ilan görevleri olarak ayırıyor. Ana görevden o görevi bul takip et de yönlendirmesi lazım.

Alıntıları Göster
    Hocam cevap için teşekkürler ama yönlendirmiyor malesef ondan kafam karıştı.Bug olma ihtimali var mı? Steamden aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarhana ve Rocknroll

Hocam cevap için teşekkürler ama yönlendirmiyor malesef ondan kafam karıştı.Bug olma ihtimali var mı? Steamden aldım

Alıntıları Göster
    Bug olacağını zannetmiyorum açıkçası oyunun bütün kaderini etkileyecek bi bug olamaz. Aynı şey banada oldu hatırlıyorum ama nasıl çözdüğümü hatırlayamadım açıkçası, keşke yardımcı olabilsem ama aklıma gelmiyor.

• Tarhana ve Rocknroll kullanıcısına yanıt
    Verilen notlardan birini okuman gerekiyor olabilir. Şu anki görevin ne senin?

• quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Verilen notlardan birini okuman gerekiyor olabilir. Şu anki görevin ne senin?
    cirinin izinden.

en son jen ile gemide kırık 2 tane parçayla cin çağırdık.Aramızdaki bağı bozdurduk.
    Hocam hatırlayamadım ya. Bence siz YouTube dan gameplaylerine bakın kaldığınız yerin. Aklıma bir tek bu çözüm geldi.

• Takip.
    Galiba o cin görevinden sonra Baron’un mekana dönmek gerekiyordu.
    Ana senaryo görevine ilişkin hiçbir yönlendirme çıkmıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • offier görevi var tünelde araştırma yapıyorum fakat hiç bir şey yapamıyorum kesinlikle oyunda bug var geçemiyorum.
  • Beyler kedi okulu zirhi part 2 map nereden alinir ben biturlu bulamadim yardim ederseniz sevinirim

• Hızlı xp ve coin nasıl kazarız

• Seviye 8 deyim Demirci de 8.seviye ve sıradan eşya yazan 81-98 hasar olarak satılan çelik kılıç var onu mu almalıyım yoksa elimdeki mevcut 22-26 hasar yazan +16 zırh delme özelliği olan kılıçla mı devam etmeliyim? Bir de setler varmış sanırım onları mı almam gerekiyor bu seviyede

• resdent R kullanıcısına yanıt
    Level 7 için olan Witcher setlerinden birini kullanabilirsin fakat seti yapabilmek için şemalarını ve seti yapabilecek yetenekte zırh/silahçıyı bulman gerekir. Demirciden silah almana gerek yok, kestiğin düşmanlardan düşen veya görev sonrasında sandıklardan çıkan silahları elindekilerle karşılaştırıp iyi olanları kullanabilirsin

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Hocam kedi okulu seti yapmak istiyorum. Bi kac gundur kedi okulu part 2 haritayi buldum. Ama sadece demir kilic pantolon eldiven diagramlar buldum. Gumus kilic zirh falan gozukmuyor bi yardim ederseniz sevinirim

• soyegow S kullanıcısına yanıt
    Diagramların yerlerini hatırlamıyorum fakat youtubedan falan videolara bakarak bulabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.