Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,, oyunu bitirdim tekrar + seceneği ile başlayayım dedim ama bende cıkmıyor. Internette video lara baktım. Bende secenek yok. Oyun Türk Psn den alınma. Varmı dır bunu yaşayan ve çözen
  • erha-n kullanıcısına yanıt
    Evet GOTY sürüm almışsınız sahipsiniz, içinde bulunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski silahları satmak mı, yoksa zulada saklamak mı doğru ? Skellige görevi için bir türlü para biriktiremedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Eskidikten sonra pek para etmiyor satmadan önce sökülebilire gelin eğer değerli eşya filan varsa göktaşı külçesi filan varsa direk sökün

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Eskidikten sonra pek para etmiyor satmadan önce sökülebilire gelin eğer değerli eşya filan varsa göktaşı külçesi filan varsa direk sökün

Teşekkür ederim. Bu parçalama işini nerede yapıyorduk ? Rehbere de baktım göremedim. Geçen tesadüfen bulmuştum. Şu an Skellige'deyim. Çok fazla yüküm olduğu için saçma sapan bir yarışı kaybettim. Zulaya ne atarsam atayım kurtaramadım, biraz da parçalayayım.

Kılıç ve zırh ustalarında sökebilirsin

• tüm dlcler tüm yan görevler dahil 251 saatte dün gece bitirdim. Gene de doymadım arkadaş bu nedir ya
  • Ya millet su ladies in woods gorevlerinden birinde kurt adamin teki cikti karsima saldirdigimda bir sure sonra canini tazelemeye basliyor ne kadar vurursam hizlica doluyor cani ne yapmam lazim yardimci olursaniz sevinirim?Yaratik kulliyatinda acik degil hangi yaga karsi savunmasiz ne kullanilir onuda goremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Ya millet su ladies in woods gorevlerinden birinde kurt adamin teki cikti karsima saldirdigimda bir sure sonra canini tazelemeye basliyor ne kadar vurursam hizlica doluyor cani ne yapmam lazim yardimci olursaniz sevinirim?Yaratik kulliyatinda acik degil hangi yaga karsi savunmasiz ne kullanilir onuda goremedim

Ateşe karşı zayıf. Ancak ben de geçememiştim onu, biraz level atladıktan sonra geri dönersen kolaylıkla hallediliyor.

Benim de sorum olacak yine. Skellige'deyim. Velen ve Novigrad'da tamamlamadığım görevlere tekrar dönebilecek miyim ? Haritada göremiyorum maalesef.

Hikayede belli bir ilerleyişten sonra seyehat edebilirsin

• Ps4 Pro'da 1.62 yamasindan sonra oyun şaha kalkti. Goruntude en ufak puruz kalmamis netlik cok iyi olmus. Oyunu 35521. Kez bitirmek icin bahane oldu

• Maksimum taşıma kapasitem 160'ı nasıl arttırabilirim ? Tüccarlarda Heybe buluyorum ama 70'lik oluyor. Bu 70'i aldım mı 160'dan 70'e mi düşüyor, +70 mi oluyor anlamadım. Fiyatları da az değil :)
    Su an hic heyben yoksa +70 olur ama diyelim hali hazirda atta 50'lik heyben varsa +20 olur
  • kırmızı mutajenleri nerden buluyoruz ya netteki rehberlere baktım çıkmıyor hep yeşil ve mavi çıkıyor
  • JacobTs kullanıcısına yanıt
    Başlarda aşırı güçlü olmasın karakter diye hep yeşil/mavi düşüyor, senaryoda sonlara yaklaştığında kırmızılar da düşmeye başlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: euse1474

tüm dlcler tüm yan görevler dahil 251 saatte dün gece bitirdim. Gene de doymadım arkadaş bu nedir ya
    Ne kadar süre oynadığınıza nereden baktınız? PS'te şunu bir türlü bulamadım.
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Envanteri aç R2 tuşuna bas. Karakter değeri diye gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chris Traeger

Envanteri aç R2 tuşuna bas. Karakter değeri diye gösteriyor.
    Teşekkürler
  • Dante kullanıcısına yanıt
    Bende oyun 1.60 yamasında çalışıyor. Güncellemeleri de kontrol ettiğimde herhangi bir güncelleme oladığı görülüyor. Güncellemeyi nasıl edindiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.