Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Halleluja

Arkaplan müzikleri, son derece boğucu, son derece can sıkıcı, son derece iç bunaltıcı.
    Hiç abartmıyorum, Baron görevinden sonra velen'de çalan arka plan müziği insanı intihar ettirir.

Skellige'de çalan müzikle rakı koy iç ağla o derece bunaltıcı.

E tamam işte olması gereken bu zaten o haritalarda. Velen - Sahipsiz Topraklar; Milletin sefalet içinde yaşadığı, ezildiği, aç kalmamak için çocuklarını öldüreceği / satacağı kıvama gelmiş bir yer. Bu bölgenin müziği de böyle iç karartıcı olmalı zaten. Mesela Oxenfurt'un arkaplan müziği de görmemiş olmamıza rağmen, şehrin eski şaşalı zamanlarını düşünüp hüzünlenmemizi sağlayan bir tınıda.

• Oyundaki NPC'lerde ester egg kaynıyor. Daha önce genelevin birinde Madonna'nın Material Girl şarkı sözlerini söyleyen bir kadına denk gelmiştim. (Cause we are living in a material world And I am a material girl.)

Geçen de Toussaint'ta 'Arya Stark'a rastladım.
    Limanda yürürken fıçıyla oynayan kızın biri ''Abim bana kılıç hediye etti, adını 'İğne' koydum". dedi. Yanına gittim konuş tuşuna bastım, bu kez de ''Kış gerçekten yaklaşıyor mu?" dedi.
  • Dövüşlerde yavaşlatılmış animasyonlar bitirişler bende olmuyor nedense. Bunun bir ayarı mı var. Oyunum GOTY edition.
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar menüsünün oynanış kısmında otomatik bitirici hareketler var onu aktif edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Ayarlar menüsünün oynanış kısmında otomatik bitirici hareketler var onu aktif edin.

O aktif hocam zaten. Bitirici hareketler yapıyor kafa falan kesiyor. Ama bunları daha sinematik şekilde yavaşlatılmış olarak yapıyordu. Normal sürümü oynadığımda öyleydi. Şimdi hiç denk gelmedim.
  • Material girl u 2-3 farklı mekanda kızlar söylüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    Bende de arada bir yapıyor çok sık rast gelmiyorum. Genelde eşkiyalarda geliyor sinematik.

• CD Projekt aslında Blood and Wine'ı daha uzun bir hale getirip Witcher 4 diye çok rahat çıkarabilirdi. Senaryosu ve atmosferi ile birçok tam sürüm oyunu donunda sallar. O renkli Toussaint Dükalığında saatlerce dolaşşan sıkılmazsın.
  • Beyler goty sürümü yerine normal sürüm alsam ondada var mı türkçe dil desteği

• Blood and Wine için PS4'de direk ek paket seçeneğinden oyuna başladım PC'de ana oyunu bitireli uzun zaman oluyor,lvl34 olarak başlatıyor ek paketten başlandığında oyunun mekaniklerini buildleri armorları unutmuşum önerisi olan varmı 34lvl ek paket startı için nasıl bir karakter oluşturmak lazım?
  • Sonunda tamamen bitti 53 lvl ve 194 saat sonunda ana oyun be ek paketler tamamen bitti. Bir daha başka oyunlardan keyif alabilicekmiyim merak ediyorum.

Herkesin alması oynaması gerekli bu oyunu

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Aerondight isimli gumus bir kilic var, duymus olabilirsin. Oyuna baslar baslamaz onun acilmasi icin gereken yan gorevi baslat. Bu kilici acmak icin 5 erdem yapman gerekiyor ve iki tanesini ilk gorevde yapmak mumkun. Detayli bilgi verebilirim istiyorsan.

• keremak35 K kullanıcısına yanıt
    Evet var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Aerondight isimli gumus bir kilic var, duymus olabilirsin. Oyuna baslar baslamaz onun acilmasi icin gereken yan gorevi baslat. Bu kilici acmak icin 5 erdem yapman gerekiyor ve iki tanesini ilk gorevde yapmak mumkun. Detayli bilgi verebilirim istiyorsan.

B&W'da Aerondight için ana quest mi yoksa yan görev mi alıyoruz?Armor ve skill buildde lazım hocam lvl34'e göre aklımda kalan sekilde atadım skilleri unutmuşuz geneli.Direk ek paketten baslama seçeneğinde belli başlı potionlar,craft malzemeleri mevcut hangi sete yönelmek lazım bilemedim.40 küsür levelda Skellige armor scale oluyor aklımda yanlış kalmadıysa iyi bir armordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

B&W'da Aerondight için ana quest mi yoksa yan görev mi alıyoruz?Armor ve skill buildde lazım hocam lvl34'e göre aklımda kalan sekilde atadım skilleri unutmuşuz geneli.Direk ek paketten baslama seçeneğinde belli başlı potionlar,craft malzemeleri mevcut hangi sete yönelmek lazım bilemedim.40 küsür levelda Skellige armor scale oluyor aklımda yanlış kalmadıysa iyi bir armordu.

Yan görev ile alıyorsun. B&W'a hiç başladın mı bilmiyorum ama dediğim gibi oyunun başında bu yan göreve gidip başlatabiliyorsun. Ayrıca bu DLC'de mutojen slotlarını arttıran dolayısıyla daha fazla skill yüklenmemezi sağlayan bir yan görev var. Bir de yeni bir Witcher set var Manticore adında onu kullanabilirsin. Oyunu önceden oynadıysan kısa sürede sağlma bir karakter yaparsın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Yan görev ile alıyorsun. B&W'a hiç başladın mı bilmiyorum ama dediğim gibi oyunun başında bu yan göreve gidip başlatabiliyorsun. Ayrıca bu DLC'de mutojen slotlarını arttıran dolayısıyla daha fazla skill yüklenmemezi sağlayan bir yan görev var. Bir de yeni bir Witcher set var Manticore adında onu kullanabilirsin. Oyunu önceden oynadıysan kısa sürede sağlma bir karakter yaparsın.

Tamamdır yan görevlere bakacağım.Aerondight sağlam duruyor hangi levellarda scale oluyor bilmiyorum ama NG+ da bile karakteri taşıdığını yazmışlar uzun süre iş yapıyor sanırım.

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Ayerondayt her levıla sıkeyl oluyor, güzelliği de orada zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muazzam değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lıfenorm -- 2 Haziran 2017; 6:45:34 >
  • arkadaşlar bir görev aldım adamın karısı bir mağarada mahsur kalmış kurtar diyo, gittim kurtardım mağarada bir tanede yaratık var bir türlü ulaşamıyorum o yaratığa kırmızı noktaya bir türlü gidemiorum bilen var mı ?
  • kruezberq kullanıcısına yanıt
    Görevin adı nedir? Ana görev mi, yan görev mi, kontrat mı?
  • 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.