Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (390. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilkerk

Hocam gwent the witcher gibi. Basta bu ne ya diyosun bisey anlamiyosun ama bi sardirdinmi da oyunu birakip gwent kovaliyosun

Iksirlerde deniz derya ama baslangicta kirlangic iksirini bul gerisini anladikca yaparsin ben pek kullanmadim iksirleri basta

Kırlangıç iksiri ne işe yarıyor hocam ? İngilizcesi nedir ? Açıklarsanız çok sevinirim
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    İngilizcesi swallow, belli süre ile can dolduran iksir, temel iksirlerden biri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar malum Xbox bölümü çok aktif değil bir sorum olacak. Xbox'ın GOTY sürümü Türkçe mi acaba?
  • voldemort kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba kafasında kırmızı kuru kafa işareti olan bir boss u geçemiyorum saldırsamda hasar almıyor ne yapabilirim
  • fuleCo kullanıcısına yanıt
    Ansiklopedide hakkında bilgi varsa zayıf olduğu yağ ve bombaları kullan. Hala hasar veremiyorsan karakterin onun için çok güçsüz demektir, güçlenince tekrar gelirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuleCo

Arkadaşlar merhaba kafasında kırmızı kuru kafa işareti olan bir boss u geçemiyorum saldırsamda hasar almıyor ne yapabilirim

Yanında level yazıyor olmalı. Şuan onu yenmek için çok güçsüzsün. 1-2 vuruşta öldürür seni. Levela yaklaşınca kapışmak en doğrusu.
  • Bu HoS da rune filan craftlamak için bir adam var ya, bu boyna para istiyor. 5 verdik, 10 istedi, 10 verdik 15 istedi, 15 veremedik. Master mı oluyor bu adam 15 verince yoksa grand master filan da var mı ? oyunda başka yerde varsa ona yatırım yapalım. 15 den sonra 20 istiyor mu ? Yabancı forumda birde grand master olanı var filan gibi bir şey okudum o yüzden emin olmak istedim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: shupusbu

Bu HoS da rune filan craftlamak için bir adam var ya, bu boyna para istiyor. 5 verdik, 10 istedi, 10 verdik 15 istedi, 15 veremedik. Master mı oluyor bu adam 15 verince yoksa grand master filan da var mı ? oyunda başka yerde varsa ona yatırım yapalım. 15 den sonra 20 istiyor mu ? Yabancı forumda birde grand master olanı var filan gibi bir şey okudum o yüzden emin olmak istedim .

15'den başka istemiyor. :) kesinlikle yaptır ayrıca.
    bahsettiğin demirci baw dlc'sinde çıkacak karşına :)

• şu oyun grafikleri ve detayları ile çok dikkatimi çekiyor. ama rpg, level yükseltme, yok onu ona karıştır olayları hiç haz ettiğim şeyler değil. ac3 deki crafting, second sondaki mini yan görevlerle topladıklarımla yetenek artırmadan öteye gitmiyor sabrım. bu oyun onlarla karşılaştırınca saf rpg öğeleri üzerine kurulu ve level, yetenek geliştirme daha fazla uğraş ve bilgi gerektiriyor değilmi? yani şunu şunla karıştırırsan şunu elde edersin ve o, görevde mutlaka lazım türü şeyler sıkça varmı?

• codred kullanıcısına yanıt
    hocam hiç düşünmeden alın ve oynayın pişman olmazsınız. efsane oyunlardan birisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

şu oyun grafikleri ve detayları ile çok dikkatimi çekiyor. ama rpg, level yükseltme, yok onu ona karıştır olayları hiç haz ettiğim şeyler değil. ac3 deki crafting, second sondaki mini yan görevlerle topladıklarımla yetenek artırmadan öteye gitmiyor sabrım. bu oyun onlarla karşılaştırınca saf rpg öğeleri üzerine kurulu ve level, yetenek geliştirme daha fazla uğraş ve bilgi gerektiriyor değilmi? yani şunu şunla karıştırırsan şunu elde edersin ve o, görevde mutlaka lazım türü şeyler sıkça varmı?

hocam oyun direk bunlar üzerine aslında

benim ilk rpg oyunum.ac3 filan da oynamadım

ama bu oyun her harukarda oynanması gereken bi başyapıt
  • Ben de aldim 1-2 saat oynadim. İlk RPG oyunum . Su anda alışmaya çalışıyorum , ve şunu diyebilirim mükemmel bir oyun gerçekten. Türkçe olması zaten apayri bir konu. Bilerek çok yavaş ilerliyorum bakalım kaç saat surecek
  • Arkadaşlar silah arızalanıyo ekranda silah ve zırh kirmizi gorunuyo nasil tamir edicem ?
  • Berkayra B kullanıcısına yanıt
    Zirhci / silahcilara gittiginde bir miktar para karsiligi tamir ettirebilirsin.
    Veya sandiklarin icinden falan bazen tamir setleri cikar, onlari kullanabilirsin, zirhin veya silahin tamir seti farklidir.
  • Bende oyunun kutulu goty sürümü var. Dlc zırhlarını nereden bulacağım? tüccarlara baktım göremedim nereden bulabilirim bu eşyaları?
  • Hearts of Stone ne acayip başladı, yeni başladım oynamaya ana oyunda olmayan çok zorlu boss'lar geliyor arka arkaya. Çok iyi gerçekten.
  • Yan görevleri yapmadan geliştirmeler iksir büyü gibi olaylarla uğraşmadan hikaye odaklı oynayarak bu oyun bitirilebilir mi arkadaşlar
  • fuleCo kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmesem de yan görevleri yapmadan tabi ki bitirebilirsin ama iksir/büyü kullanmadan bitirebileceğini zannetmiyorum, direk kılıçla dalınca kesemediğin düşmanlar çıkacak karşına, yere yrden atıp dalman gerekecek, imkansız demiyorum ama büyü kullanmadan son boss'ta da ciddi zorlanırsın.

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.