Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.01 yamasından sonra gwent kartlarını düzenleme bölümünde hiçbir kart görünmüyor. Bu sıkıntıyı yaşayan var mı?

• Wight Lord kullanıcısına yanıt
    PS5 e geldi mi güncelleme?
  • Evet dün itibariyle güncelleme geldi.. ışın izleme modu akıyor..
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim oynanacak gibi değildi çünkü o mod..
  • crypto81 kullanıcısına yanıt

Aynen hocam bende o yüzden güncelleme bekliyordum.. Artık kaldığımız yerden devam edebiliriz 😎👍

• Geldi evet düzelme var fps de fakat kapalı mekanlarda örümcek ağlarında bazen renk bozuklukları var, garip blurluk devam ediyor maalesef. Fakat gwent kartları kayboldu bu sıkıntıyı yaşayan varmı?

Gwent oyunu oynamadığım için farketmedim hocam ama oyunu açtığımda bir bakıp seni haberdar ederim 😎👍

Sorunu buldum maalesef pc ile ortak saveden ilerliyordum, gwent redux modu bozmuş save dosyasını, mecbur eski save den devam ettik iyiki tutmuşum yoksa çileden çıkardım. 😅
    Hangi sorun çözüldü mesela hocam? Akıyor dediniz ya ondan dedim daha ben bakamadım
  • rogzoidre kullanıcısına yanıt

Hocam ışın izleme moduna alınca oyun 30 FPS gibi değil de sanki 10-20 FPS gibiydi sağa sola kamerayı çevirirken fazla kasıyordu onu düzeltmişler baya akıyor şuan 😎👍

Otomatik kayıtta anlık takılma devam ediyor.

• Kromatik sapma ile kenar parlaklığı yitimi ne işe yarıyor?

• Ray tracing modunda gözü rahatsız etmeye devam ediyor.
  • performans modu nasıl oldu acaba, digital foundry videosunu beklemek lazım.

• RT modunda bu kadar fark olmasa hiç tercih edilmez gerçekten fakat iç mekanlar ve gölgelendirmelerde çok fark oluşuyor. İç mekanlar Pc de ve konsol perf modunda ssao rezalet çalışıyor. HBAO dahil edilse bu kadar sorun yaşamayacaz. Tüm gölgelendirmeyi RT moduna aktif etmişler gibi bir durum söz konusu. PC tarafında modlarla bu sorun gideriliyor ama konsol tarafında firmaya mahkumuz.

Gene Cd Project klasiğini yaşıyoruz. Oyunlar ne kadar güzel olsa teknik anlamda firma tam bir fiyasko.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 5 Şubat 2023; 15:0:6 >
  • Başlangıç için set önerecek var mı? Ayrıca büyü temelli oynamak istiyorum nasıl ilerlemeliyim?
  • RT modunda oyunu sağa sola verince kasıyor hiç akmiyor
  • yaratıc1KLAVYE kullanıcısına yanıt

Hocam başlangıçtaki en iyi setler keşiflerde çıkan itemler. Keşife ağırlık ver güzel şeyler bulursun.

• Mell88 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için sağolun✅️ama oyunu bitirip platinleyeli bayağı oldu. Ayrıca bu PS konusu ölü. PC konusu hem aktif hem de yardımcı olan çok oyuncu var. Hem set konusunda hem ilerleme konusunda çok yardımları oldu.
  • Arkadaşlar selam. Ps4 versiyonu icin Game Of The Year Edition versiyonunu satin aldim. Oyunu sorunsuz indirdim ancak L2 tusunu algilamiyor. Acilis bolumunde Witcher Sense ozelligini kullanamiyorum ki bu ozellik calismadan oyunu oynayamam. Controllerde sikinti yok cunku diger oyunlarda cayir cayir calisiyor.

Daha önce bu durumla karsilasan var mi ? Internetten baktim biraz ancak cozumu bulamadim. Bosuna mi para verdik simdi  

• 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.