Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar böyle görev yapmadan sadece tur yapan bildiğiniz başka videolar var mı ?

Şu anda malesef witcher 3 goty alamıyorum sadece bunları izlemekle yetiniyorum

• chaos_Lord C kullanıcısına yanıt
    Kardeşim. Doğru söylüyor sun. Denemedim ama dediğin gibi olur gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle saçmalık olamaz şu oyun bilgisayarda goty sürümü 75 lira konsolda 150 lira iki katı fiyat var bilgisayarda korsan kullanıcılarda oluyor neden ps4te indirime gitmiyorlar hala anlamış değilim satın uygun fiyata herkes alsın.
    http://store.steampowered.com/sub/124923?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/the-witcher-3-wild-hunt-%e2%80%93-game-of-the-year-edition/cid=EP4497-CUSA05574_00-00000000000GOTY4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negan -- 25 Mart 2017; 1:44:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Devil Hunter

Selamlar. Level 53 oldum. Oyun ve dlcler bitti. Youtubedan baktım level 70 80 90 hatta 100 olan witcher okulları setleri var. Ama bendeki setler genelde benim levelin altında kaldı. Bu yüksek levelli setler nasıl açılıyor? Oyuna her ng+da başlayınca mı yüksek levelli set bulma görevleri çıkıyor?

Evet, NG+'a başlayınca hem düşmanların hem de bulabileceğin setlerin levelleri yükseliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TengrikuT.

Böyle saçmalık olamaz şu oyun bilgisayarda goty sürümü 75 lira konsolda 150 lira iki katı fiyat var bilgisayarda korsan kullanıcılarda oluyor neden ps4te indirime gitmiyorlar hala anlamış değilim satın uygun fiyata herkes alsın.

http://store.steampowered.com/sub/124923?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/the-witcher-3-wild-hunt-%e2%80%93-game-of-the-year-edition/cid=EP4497-CUSA05574_00-00000000000GOTY4

Evet, şu an için pahalı ama indirime girince TR PSN'de de o fiyata düşüyor, az sabredin 1-2 aya tekrar indirime girer umarım.
    Veya forumda çift hakkı 75'ten, pri hakkı 50'den satanlar var, onlardan almayı düşünebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 25 Mart 2017; 5:28:19 >

• Geçen ay Goty sürümünü 74 tl den aldım TR psn den.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Keira ile sevişmeyi nasıl yapıyoruz? Bir de bitkici bir kız var ilk başladığımız haritada ismi Tomira. Onunla sevişemiyor muyuz? Bir de level almak için tavsiyeye ihtiyacım var. White Orchard 4 level olarak bitti. Diğer mape geçtim görev falan yaptım, yine 4 levelim. Zorluk hikaye ve kılıç. Gidiyorum 19 level muhafıza dalıp kesiyorum, tecrübe gelmiyor yine.
  • Montmartre kullanıcısına yanıt
    Öyle her önüne gelenle sevişmek olmaz, bakalım karşı taraf seni beğenmiş mi

Bu oyunda muhafıza, yaratığa dalıp xp kasma yok, sağlam xpyi ancak görevleri yaparak kazanabiliyorsun, görevleri, yan görevleri, kontratları ve soru işaretli yerlerde yaratık yuvalarını temizlemeye ve bölgeleri haydutlardan/yaratıklardan temizlemeye devam et, xp gelecektir. 4 lvl ile Velen'e geçmen normal, ben Death March oynarken 3 lvlde geçmiştim.

• kenanbal kullanıcısına yanıt
    Hangi yağ ile ? Bende yağ yapacak maddeler yok. Bide hangi ign ? Yeniyim kusura bakma oyunu çözmeye calisiyorum

• lordofrock84 L kullanıcısına yanıt
    Yaratık külliyatından senin savaştığın kurt adamın vs. hangi bombaya, hangi yağa zayıf olduğu yazıyor oradan bakabilirsin hangi yağ olduğuna.

Bir de oyunun karakterler, yaratık külliyatıı kesin okuyun derim. Karakterler kısmı da oyunun senaryosunda vereceğiniz kararlarda size yardımcı oluyor. Kısaca sadece görevleri yapıp, kesip biçip ilerlemeyin mutlaka okuyun. Oyun zaten türkçe, aldığınız keyif ikiye, üçe katlanacaktır böyle oynayınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montmartre

Arkadaşlar Keira ile sevişmeyi nasıl yapıyoruz? Bir de bitkici bir kız var ilk başladığımız haritada ismi Tomira. Onunla sevişemiyor muyuz? Bir de level almak için tavsiyeye ihtiyacım var. White Orchard 4 level olarak bitti. Diğer mape geçtim görev falan yaptım, yine 4 levelim. Zorluk hikaye ve kılıç. Gidiyorum 19 level muhafıza dalıp kesiyorum, tecrübe gelmiyor yine.

Böyle...

• Sonunda wild huntı bitirdim 145 saat ve 36 levelle bitti, ciriye iyi davranmama herkeze karşı iyi olmama rağmen oyun olabilecek en kötü sonla bitti ama en kötü son bile çok iyiydi. Diğer iki sonu youtubedan izledim. Biri iyi diğeri de çok çok iyiydi. Vaktim olsaydı direk izlemek yerine oynarak 3 farklı sonu da kendim görmek isterdim ama vaktim zaten kısıtlıydı. 1 hafta ara verip hearts of stona ondan sonrada blood and vine a Başlıycam.

Henüz bitirmemiş olanlara tavsiyem napalım ne edelim diye düşünmeyin içinizden geldiği gibi oynayın tüm sonlar da güzel tasarlanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: Montmartre

Arkadaşlar Keira ile sevişmeyi nasıl yapıyoruz? Bir de bitkici bir kız var ilk başladığımız haritada ismi Tomira. Onunla sevişemiyor muyuz? Bir de level almak için tavsiyeye ihtiyacım var. White Orchard 4 level olarak bitti. Diğer mape geçtim görev falan yaptım, yine 4 levelim. Zorluk hikaye ve kılıç. Gidiyorum 19 level muhafıza dalıp kesiyorum, tecrübe gelmiyor yine.

Böyle...

Hocam kahkaha attım bu nedir ya,çok iyi olmuş

• 7. Seviyedeyim. Kurtdadamı öldüremiyorum neredeyse 10. Kez başladım gücü doluyor. Oyunu bırakmak üzereyim ne yapmam lazım

• Blood and wine ile ilgili spoiler

bi tek bulutların üstünde sevişmediğimiz kalmıştı onu da yaptık sonunda, geralt ne adamsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

7. Seviyedeyim. Kurtdadamı öldüremiyorum neredeyse 10. Kez başladım gücü doluyor. Oyunu bırakmak üzereyim ne yapmam lazım

Sanırım mağaranın önündeki Kurt adamdan bahsediyorsunuz. Es geçip onu direk mağaraya girin :)

• quote:

7. Seviyedeyim. Kurtdadamı öldüremiyorum neredeyse 10. Kez başladım gücü doluyor. Oyunu bırakmak üzereyim ne yapmam lazım

Dal mağaraya direkt uğraşma

• quote:

Yateneklerden IGNI'yi fulle. Alabildiğin her aşamasını al. Eğer yetenek puanın yoksa yetenekleri sıfırlayıp puanlarını geri veren bir iksir var ondan iç. Sonra yak sürekli dövüş sırasında.
  • Konuya bir Witcher 3 imzası eklesekte imza olarak forumda kullansak ben mobilden bağlanıyorum yapma şansım yok o yüzden ilgilenecek arkadaş varsa rica edelim eğer böyle bir imza varsa da lütfen bilgilendirin göremedim. Çocukluk yıllarımdan sonra ilk defa bir oyundan bu kadar keyif alıyorum bunu taçlandıralım

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Ciddi olamazsın. O kadar yetenek için boşa mı uğraştım. Ya da dediğin iksiri bulmak gerekli simyayı yapabileceğimi mi sanıyorsunuz. Ben çok zorlanıyorum oynayamıyorum kendimi zorluyorum öğrenmek için ama beceremiyorum. Oyundan soğudum çok. Bu kadar zor neden yapmışlar. Yanda ben beceriksiz biriyim rpg oynayamıyorum. Çok moralim bozuldu oynayabileceğimi sandım ama yanılmışım.

• 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.