Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (884. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ng+ hiç bulaşma sıfırdan yeniden başla bence daha fazla keyif alırsın zorluğu için bişey söylemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Bende bi ara sizin gibi kendim yapayım dedim ama bu elf taşları zor bulunuyor ve tamir kit leride bol miktarda çıkıyor zaten .Nedense oyunda biraz ilerledikten sonra bolca karşıma çıkmayabaşlamıştı evet oyunun başında sıkıntıydı

• bu oyunu aldım ama hala başlayamadım gözüme çok karmaşık geliyor.Dövüş stili de hiç alışılmadık geldi hiç dövüşemiyorum canavarlarla,insanlarla falan bide çok şey var crafting,simya,demircilik,büyüler,kitaplar değişik değişik itemler falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu oyunu aldım ama hala başlayamadım gözüme çok karmaşık geliyor.Dövüş stili de hiç alışılmadık geldi hiç dövüşemiyorum canavarlarla,insanlarla falan bide çok şey var crafting,simya,demircilik,büyüler,kitaplar değişik değişik itemler falan

1 günde alışırsın her şeye
  • 3.defa yaziyorum hiç mi yardimci olabilecek yok arkadas

Modlu oynamak istiyorum.2.sefer basladim su oyuna.Ama mods klasoru olusturup dosyalari attigimda oyun acilirken redengine diye bisey aciliyor scripts felan yaziyor sonra hata veriyor.Allah askina yardimci olun kullanmak istedigim modlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

3.defa yaziyorum hiç mi yardimci olabilecek yok arkadas

Modlu oynamak istiyorum.2.sefer basladim su oyuna.Ama mods klasoru olusturup dosyalari attigimda oyun acilirken redengine diye bisey aciliyor scripts felan yaziyor sonra hata veriyor.Allah askina yardimci olun kullanmak istedigim modlar var

Onu yazmasının sebebi; Yüklediğin mod, oyun versiyonuna uyumsuz olduğun içindir. O modun en güncel versiyonunu bulman lazım. Mod'ları tek tek atarak oyuna girmeyi dene, Böylece hangisinin sıkıntı yaratabileceğini anlarsın.

Modlar :http://www.nexusmods.com/witcher3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 6 Mart 2017; 9:11:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu oyunu aldım ama hala başlayamadım gözüme çok karmaşık geliyor.Dövüş stili de hiç alışılmadık geldi hiç dövüşemiyorum canavarlarla,insanlarla falan bide çok şey var crafting,simya,demircilik,büyüler,kitaplar değişik değişik itemler falan

Oyunun en güzel yanı, bu kadar çeşitlilik olması. Bir süre sonra bunlar bile az geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Oyun ıcın craftıng rehberı var mı?Yanı ısımıze sureklı yarayacak olan esyaların neler gerektırdıgını anlatan bır rehber.

Or: Amator ısı sılah tamır takımı %15 oranında kılıcı tamır edıyor demırcıye gıtmeye gerek kalmadan.Bunun ıcın gereklı malzemeler 1 adet elf yapımı bıleme tası, 1 adet yag, 1 adet derı artıkları.Bunları topladıktan sonra demırcıye gıdıp Amator ısı sılah tamır takımı yapabılıyoruz malzeme yettıgınce.Ben bunu oyunun basında bılıyor olsam her seferınde gorevı bırakıp demırcıye gıtmezdım mesela.Ayrıca elf yapımı bıleme tasını yapmak ıcın hangı malzeme gerekıyor veya yapılıyor mu yanı dıyagramı var mı bunları ıceren bır rehber var mı?

Cok mu kurcalıyorum

Sana tavsiyem: öyle bileme taşı yapmakla, rün taşı yapmaklai falan hiç uğraşma. Hem çok fazla malzemen, hem de çok fazla paran gider. Çok fazla loot yaparsan bileme taşına da rün taşına da ihtiyacın kalmayacak, çünkü fazlasıyla çıkacak etraftan. Sadece witcher armor setlerine %5 lik ve %10 luk taşları kullan. Diğer basit armorlar için ezik taşları kullan.

Ayrıca rün taşı kullandığın itemi önce parçalara ayırt, böylece taşlar sana geri gelecek ve onları tek tek satmak daha çok para verecek sana. Bne oyunu 6-7 kere bitirdim herhalde, ve bir kere bile o taşları kendim yapma ihtiyacı olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 6 Mart 2017; 9:19:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

Arkadaşlar oyuna dün başladım 14 levelim. Merak ettiğim birkaç konu var
    1- Yemek stoklarım çok çabuk tükeniyor. Sağlık yenilenmiyor. En zorun bir altı zorluk seviyesinde oynuyorum
    2- Çantam birsürü şeyle dolu. Genelde hep ingradientler falan var. Çok sık fazla yükleniyor. Envanter düzeni için ne önerirsiniz

Yemek stoğu için bol bol loot yapacaksın kardeş :) başka yolu yok. Özellikler gereksiz kısımda ki mesela: hayvan postları, tırmık, olta, tarzı şeyler çok ağırlık yapar. Onları da satmayı unutma.
  • Arkadaşlar ben oyunu geçen sene bitirmiştim şimdi öğrendim ki farklı sonları varmış, oyunun sonu ve ciri hakkında birkaç sorum var;

Ben cirinin öldüğü sonda bitirmişim, öteki sonlarıda videoda izledim. Hepsinde ciri ayazın içine giriyor fakat 1inde ölüyor 2sinde ölmeyip geri gelmiş bu nasıl oluyor? İkinci soru ise bu Emirin, ciri ile ne alakası var daha doğrusu babası olduğunu biliyorumda neden witcher yapmışlar, onu kısaca anlatır mısnız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 6 Mart 2017; 21:15:47 >
  • Aldım kutuyla. PS4'te oynamıştım şimdi tüm özellikler tavan 1080P oynayalım bakalım

Not: 51-75 FPS arası alıyorum.
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Hocam allah razi olsun hallettim.Sadece 1 2 mod kalri onlarada üyelik istiyormuş.Ben bir türlü beceremedim uye olmayi.

Dun ilk 1 2 gorevi yapip soru isaretlerine daldim.İlk bitirdigimde hic bi sekilde witcher techizatlarina yonelmemistim.Bu seferkinde nasil bi yol izliyeyim.Suan sadece ustumuzdeki zirhi update ettim 30 oldu zirhi.Bide sanirim engerek kiliciydi onun kagidini bulup yaptim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertAndc -- 7 Mart 2017; 7:39:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

Hocam allah razi olsun hallettim.Sadece 1 2 mod kalri onlarada üyelik istiyormuş.Ben bir türlü beceremedim uye olmayi.

Dun ilk 1 2 gorevi yapip soru isaretlerine daldim.İlk bitirdigimde hic bi sekilde witcher techizatlarina yonelmemistim.Bu seferkinde nasil bi yol izliyeyim.Suan sadece ustumuzdeki zirhi update ettim 30 oldu zirhi.Bide sanirim engerek kiliciydi onun kagidini bulup yaptim.

witcher setlerine yönelmemek ne demektir yahu

Leveline göre setlerine yaparsın. Burada bütün setler ve nerede oldukları yazıyor.

http://www.gosunoob.com/witcher-3/best-armor/

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Arkadaşlar ben oyunu geçen sene bitirmiştim şimdi öğrendim ki farklı sonları varmış, oyunun sonu ve ciri hakkında birkaç sorum var;

Ben cirinin öldüğü sonda bitirmişim, öteki sonlarıda videoda izledim. Hepsinde ciri ayazın içine giriyor fakat 1inde ölüyor 2sinde ölmeyip geri gelmiş bu nasıl oluyor? İkinci soru ise bu Emirin, ciri ile ne alakası var daha doğrusu babası olduğunu biliyorumda neden witcher yapmışlar, onu kısaca anlatır mısnız?

Eğer git dersen ayazın içinde ölür.
    Eğer kal dersen ayaza gidip geri geliyor. Geri geldiğinde oyunda ki seçimlerine göre Ciri;

Ya İmparatoriçe oluyor ya da witcher değilde witcher gibi oluyor. (seçimleri de söyleyebilirim istersen)

• Witcher serisine bir daha en baştan başlayayım diyorum ama 1. Oyunu oynadıktan sonra oyundan çıkarken çöküyor siyah ekran geliyor birşey yapamıyorum ancak resetle çözülüyor her defasindada reset atmak istemiyorum

Varmidir bir çözümü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Witcher serisine bir daha en baştan başlayayım diyorum ama 1. Oyunu oynadıktan sonra oyundan çıkarken çöküyor siyah ekran geliyor birşey yapamıyorum ancak resetle çözülüyor her defasindada reset atmak istemiyorum

Varmidir bir çözümü

Windows 10'dan kaynaklanan bir problemmiş,şuanda genel bir çözümü yok gibi duruyor,sorunu yaşayanlar oyundan çıkmadan oyunu pencere moduna alıyorlarmış veya oyunu ALT+TAB ile alta alıp öyle kapatıyorlarmış,bu 2 methodu deneyebilirsin eğer işe yaramazlarsa benim tavsiye ettiğim methodu deneyebilirsin.Oyundan oyunun menusu aracılığı ile çıkma,görev yöneticisini aç ve oradan görevi sonlandırarak çık.
  • cevabınız için teşekkür ederim ancak görev yöneticisinden çıktığım zamanda çöküyor eskiden böyle bir sorun yoktu acaba cloud saveler hafızayı doldurdugunda dolayımı bu sorun var
    yada indrime girdigi zaman olmadı yeniden satın alsam çözülürmü
  • Arkadaşlar oyunda yeniyimde, görseldeki işaret ne demek nasıl gider ekrandan?The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
  • mustafa2211 M kullanıcısına yanıt
    Zırh ve kılıçlar zarar görmüş. Tamir edilmesi gerekir.
  • Galiba aşık oldum.

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.