Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (847. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sizin ID nedir ekleyim sizi de oynarız.

Kuzey Krallıkları için scrap ile hangi kartlar alınır henüz biriktiriyorum harcamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 6 Kasım 2016; 14:55:16 >
  • Oyunu bitirmiştim ancak expansion pack leri oynamamıştım şidmi oyuna tekrar başladım new game den giriyorum hos u seçiyorum ancak blood and wine ı seçsem ve 2 sinide karışık oynasak oluyor mu
  • Ben Monster oynuyorum o yüzden pek araştırmadım diğer factionları amahttp://www.gwentdb.com/decks buradan buildlere bakabilirsin. ID forum nicki ile aynı Dantery.
    Ama oynayacağın faction konusunda kararlıysan diğer factionların hero kartlarını disenchant etmeni öneririm. Tanesi 200 scrap veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vilgefortz of Roggeveen -- 6 Kasım 2016; 15:37:26 >
  • Kararlıyımda diğerleri ile de sıkıldıkça oynarım hocam yok etmem kartları lazım olur,elimde fazla olanları çok çok yok ederim.Ekliyorum sizi de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jegande

Oyunu bitirmiştim ancak expansion pack leri oynamamıştım şidmi oyuna tekrar başladım new game den giriyorum hos u seçiyorum ancak blood and wine ı seçsem ve 2 sinide karışık oynasak oluyor mu

Oluyor, sorun olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

W3 ü oynayıp bitirmiştim. Ek paketlere hemen devam etmedim. 4-5 ay ara verdim. Bu arada RYO olarak sadece Dragon's Dogmayı oynadım.

Dragon's Dogma'dan sonra W3 çok garip geldi. Ne oynanış bir şeye benziyor, ne kontroller, ne dövüş sistemi. Çok yavan geldi W3. HoS un ilk görevi olan Kurbağa Prens'i öldürmeye bile tahammül edemedim. Rage quit yaptım. Az önce bir şans daha verip yine girdim oyuna. Yine çok tırt geldi oynanış. Bastım Alt+F4 ü.

Ek paketleri pas geçeceğim galiba. Dark Souls a başlayabilirim.

Türkçe yaması yok değil mi Dragon Dogma'nın?
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    TR yaması yok
  • Sabahtan beri 15 el gwent oynamışımdır abartısız 12 13 el sürekli monster deck yeter arkadaş ya iyi ki böyle bi deste varmış demek yoksa oyunu oynayan olmayacak.Daha betadayken sıktı oyun diğer desteleri görmeye hasrat kaldık.Her b.ka immune bir deste.
  • Beyler baw dlcsindebütün okul diyagramalrını topladım demirciye gidiyorum ama birşey olmuyor?
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Aynen. Monster oynarken destemin daha kötü olmasına rağmen kazanma oranımın daha yüksek olduğunu fark ettim ben de. Weather kartlarını oynayıp rakibin tüm gücünü silip süpürürken kendi kartlarımin büyük çoğunluğu bu durumdan hiç bir şekilde etkilenmiyor. Zaten farkederseniz çoğu oyuncu Monster kartı ile oynuyor şuan. Monster'a karşı en iyi alternatif bence Scoia'tael. Special kartlarla dezavantaj sağlayabiliyor Monster destesine.

Bu arada şu an gözüme en güzel gelen deste Skellige Discard destesi. Karşıma bir adam geldi, adam Discard'layarak elindeki tüm kartları oynadı valla şiir gibi. İlk defa bir maçta iyi ki yenilmişim dedim. Belirli kartları craftlayarak ona yakın bir deste elde etmeye çalışıyorum şimdi. ( Rakip Monster ise tam tersi insanı kanser ediyor. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmthmz -- 8 Kasım 2016; 1:47:5 >

• Jedi Mind Tricks J kullanıcısına yanıt
    Grandmaster armorer var hocam ona gitmen lazım. Bi de setleri son aşamasına geliştirmiş olman gerekiyor o diyagramları işleyebilmek için.
  • Bence şu gwent oyunu burada konuşulmasın, sonuçta dlc değil. Farklı oyun. Ayrı bir konusu olması gerektiği görüşündeyim.

• Şu ReSHaDe Grafik yamalarını nasıl yükleyeceğimizi bileniniz var mı?
  • mhmthmz kullanıcısına yanıt
    Diğer destelere karşı yenildiğimde bile oyun keyifli geçiyor karşıdan taktik kapıyorum bende destemi onlarınkine benzetmeye çalışıyorum ama monster geldimi fitil ediyor.Rage atmayı sevmem ama o desteyi görünce direk oyundan çıkasım geliyor tam easy bir deste gibi taktiğe filan gerek yok çok basit duruyor.Kesinlikle nerf gelir bence gelmedi de.

Benimde karşıma dün NR ile oynayan biri gelmişti hayran kaldım adamın kartlarına dediğin gibi oynarken şiir yazdı.Şimdi destemi onunki gibi şekillendirmeye çalışıyorum

Forumda oyunun konusu yoktu ve ana konuyu kirletmemek için Gwent konusu açtım ilgilenenler buraya;
    https://forum.donanimhaber.com/m_121661865//tm.htm#121661865

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 8 Kasım 2016; 12:0:42 >

• Arkadaşlar merhaba.Ben witcher 3 ü ilk başta steam üzerinden satın almıştım ancak çalıştığım için zaman ayıramadığımdan kuzenime hediye ettim.Daha sonra D&R da kutulusu görünce dayanamadım oynamak istedim aldım.Ancak resimlerde olduğu gibi ilk başta ilan panosunda,kayıkta bozuk görüntüler vardı başta takmamıştım ama görev ile alakalı bazı yerlerde de olduğunu görünce canımı sıkmaya başladı.Steam den aldığımda böyle bir şey yoktu.Nedenini ve çözümü bilen var mı?Şimdiden teşşekürler...

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrynl91 -- 8 Kasım 2016; 23:14:9 >

• Oyunu en baştan başlayıp dlc leri ile bitirdim az önce. Müthiş bir oyun gerçekten sonuda istediğim gibi bitti Ama bittiğinde içimde bir boşluk oluştu sanki. Umarım cyberpunk 2077 ile de witcher serisi gibi sağlam senaryo ile gelirler

• Bir skyrimin dovahkin şarkısını bide witcherdaki wolven stormu unutamıyorum ya. İkisinide ara ara açıp dinliyorum. Gerçekten akıllarda iz bırakan bir oyun ana oyunbiteli 5 ay dlcler biteli 3 aydan fazla oldu ama insan hala etkisinde kalıyor.

• Witcher heart of stone müziği harika ya

• GOTY kurdum güncelleme indi kurarken Allocating disk hatası alıyorum. Sorun neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

W3 ü oynayıp bitirmiştim. Ek paketlere hemen devam etmedim. 4-5 ay ara verdim. Bu arada RYO olarak sadece Dragon's Dogmayı oynadım.

Dragon's Dogma'dan sonra W3 çok garip geldi. Ne oynanış bir şeye benziyor, ne kontroller, ne dövüş sistemi. Çok yavan geldi W3. HoS un ilk görevi olan Kurbağa Prens'i öldürmeye bile tahammül edemedim. Rage quit yaptım. Az önce bir şans daha verip yine girdim oyuna. Yine çok tırt geldi oynanış. Bastım Alt+F4 ü.

Ek paketleri pas geçeceğim galiba. Dark Souls a başlayabilirim.

Ps 4 konsolda indirim vardı, alacaktım, mekanikler yavan demişsiniz vazgeçtim

• 
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.