Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1014. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayirlisi olsun hocam size vereceğim tavsiye oyunu yavaş yavaş bitirin sindire sindire :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff_007

Hocam GOTY aldım.Ama ek paketleri oyunun sonlarına doğru oynayabileceğim sanırım.Çünkü 1 tane görev açıldı 32 levelden aşağı olursan işin sıkıntıya düşer yazıyor.Bu arada dün farkettim gecen senelerde witcher 2 almışım pc kasiyor diye oynayamamıştım.Evren beni iyice cekerse onu da oynarım
    Evet ek paketleri ana hikaye bittikden sonra oynaman lazım efsane bir oyun kesinlikle goty sürümü oynanmalı zaten :)

• Dualshock 4ü herhangi bir 3. parti programa gerek kalmadan witcher 3te tam uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Touchpad bile olması gerektiği gibi çalışıyor.
    Ben uzun süredir ds4ü pcde kullanıyorum. Witcher3 harici oyunlarda da ds4windows isimli program sayesinde sorunsuz kullanıyorum. (ds4ü Windows altında xbox 360 gamepadi gibi tanıtıp kullanmaya imkan tanıyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkane

Dualshock 4ü herhangi bir 3. parti programa gerek kalmadan witcher 3te tam uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Touchpad bile olması gerektiği gibi çalışıyor.
    Ben uzun süredir ds4ü pcde kullanıyorum. Witcher3 harici oyunlarda da ds4windows isimli program sayesinde sorunsuz kullanıyorum. (ds4ü Windows altında xbox 360 gamepadi gibi tanıtıp kullanmaya imkan tanıyor.)
    Hocam valla çok iyi haber bu ozaman bir tane almam lazım ama kablolumu kablosuz mu kullanıyorsunuz bende alırım öyleyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfırdan bir kontrolcü alacaksanız Xbox One Controller öneririm. Son versiyonları bluetooth ile bağlanabiliyor kablosuz olarak ve bana göre çok daha iyi bir kontrolcü. Ayrıca tüm oyunlarla tam uyumlu. Ama DS4 alıştıysanız ve seviyorsanız başka tabi.
  • Sonunda başlayabildim. Atmosferi,müzikleri,karakterleri çok özlemişim.
  • Arkadaşlar oyunu 30 saat oynayıp 4 ay ara verdim.Yeniden oynamaya başlıcam ama oyuna yeniden mi başlıyim yoksa kaldığım yerden devam mı ediyim

• Arkadaşlar oyunu 30 saat oynayıp 4 ay( yada daha fazla)ara verdim.Yeniden oynamaya başlıcam ama oyuna yeniden mi başlıyim yoksa kaldığım yerden devam mı ediyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A66A086BC -- 11 Haziran 2018; 2:14:32 >
  • Witcher 3 özelinde herhangi programa gerek kalmadan standart bir usb şarj kablosuyla bağlayıp sorunsuz kullanırsınız.
    Diğer oyunlarda genelde üstte anlattığım gibi ds4windows programı ve xbox 360 controller driver kurulumu vb gerekiyor.

Ben sizde ds4 var zannettiğim için bu öneriyi yaptım. Ama üstte arkadaşın dediği gibi yeni kontrol cihazı alacaksanız ben de size xbox one s controller öneririm. Hem kablolu hem kablosuz rahatça tam uyumlu şekilde kullanırsınız.
  • Hocam bence yeniden başlayın. Olaylar çok bağlantılı çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A66A086BC

Arkadaşlar oyunu 30 saat oynayıp 4 ay( yada daha fazla)ara verdim.Yeniden oynamaya başlıcam ama oyuna yeniden mi başlıyim yoksa kaldığım yerden devam mı ediyim
    Kesinlikle en baştan başlamak,yavaş yavaş,sindire sindire oynamak daha iyi olacaktır.Hem baştan başladığınızda o 30 saatte oyununun genelinde ve hikayede keşfetmediğiniz önemli noktalar olduğunu fark edeceksiniz.Witcher 3 ne de olsa bir detay okyanusu.
  • Dostlar oyunda alternatif yeğenleri nasıl kullanıyoruz? Yetenek ağacından alternatif igni'yi açtım yetenek slotuna ekledim. Q'ya basınca hala eski igni aktif oluyor. Sürekli ateş püskürten igni'yi nasıl kullanabilirim?

• Soyle videolari arada yeniden paylasmak lazimki yeni baslayan arkadaslar dovus sistemlerini gelistirsinler
  • a.ekin kullanıcısına yanıt
    Tuşa basılı tutarak

• steam indiriminden oyunun goty sürümünü satın aldım. Bir 5-6 saat kadar oynadım.

Sonradan mod yüklemek geldi aklıma. Eğer herhangi bir mod yuklersem yeni oyun mu açmaliyim? Mevcut oyunda da etkili olur mu? Ya da yüklenen moda göre değişir mi bu durum?

• lotr88 L kullanıcısına yanıt
    Modlar genel olarak kayıtlı oyunu etkilemez. Skill ağacına oynanışa vb müdahele edip overhaul dediğimiz şekilde çok şeyi değiştiren modlar olmadığı sürece yeni oyuna başlamanız gerekmez.
  • Oyunu aldım baronun bebeğini mezardan çıkarıyordum en son , pc yi formatlamak zorundaydım saveyi kaybettim , şimdş tekrar 2 saat oynamak istemiyorum , yardımcı olacak varmı ?
  • Sa oyuna yeni başladım xbox one x de oynuyorum, oyunda zulaya genel de neleri koymalıyız, bir de üstümüz de işe yaramayan, para eden malzemeler nelerdir.Hangi satıcıdan ne alıp satmalıyız. Yaratıkların külliyatları hep kitaplardan mı bulunuyor merak ettiğim konular yardımcı olursanız sevinirim, bağımlılık yaptı :)

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Malesef firmadan oyunu yaptıkları tarihler de açıklama geldi, witcher serisi 3.oyun ile birlikte son buldu

• Rednix83 R kullanıcısına yanıt
    Witcher evrenini tamamen terketmedik dediler ama

• 
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.