Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (763. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski sürüme gelip gelmeyeceği hakkında bilgisi olan var mı?
  • dejavu112 kullanıcısına yanıt
    +1 bende bunu merak ediyorum steamden indirimdeyken aldık oynamadan iade edelim bari
  • Önceki sürümlerde olduğu gibi bedava patch çıkarırlar.
  • goty sürümü türkçe altyazı ile gelecekmiş buradaki yama boşa mı yapıldı şimdi
  • Arkadaslar yetkili açiklamis ana oyuna ve genislemelere sahipseniz teknik olarak goty zaten sahipsin diyor. Bug düzeltmeleri iyileştirmeler vs. ana oyuna sahip olan herkese gelcek diyor. Ek olarak konsol sürümündeki save ler goty de çalismicakmis. Pc de sorunsuz çaliscakmis. Ayriyetten adamlar cidden ilginç. Oyunu tüm dlc ile birlikte oynamak istiyosan season pass al daha kârli çikarsin diyor. Destek olmak istiyosan bize ekstra goty alabilirsin diyor cidden taktir ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semeio -- 25 Ağustos 2016; 17:41:31 >

• koleksiyon için goty nin kutulusunu alacam inş fiyatı abartmazlar blood and wine da getirecez demişlerdi getirmediler sırf bunlar getirecek diye witchstoredan almamıştım kartları şimdi öyle ortada kaldım
  • goty türkçe olarak nerden almak gerekir shopto mu? ps store'da bulamadım. ne önerirsiniz
  • Selamlar bu blood and wine dlcsinde 5 erdeme sahip olmayı kısa yoldan nasıl başarabiliriz ?
  • eren35fb kullanıcısına yanıt
    Kutulu olarak d&r de satisa sunulacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Expansion pack var Türkçe yama acaba gelir mi?

• 30 agustosta 23 studios un cikaracagi resmi dil gelecek ama pc kullanicisiysan yamayida kullanabilirsin

• ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    Hocam konsoldayım. İkinci dlc de baya ilerledim. :) Açıkcası Türkçe geliyor diye bitirmek de istemiyorum.

• İnsallah yeni dil de o ağdalı ingilizce iyi yansitilir. Diger arkadaslarinki gibi olursa güzel olur

• ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    Normalde aynı oyunu çok nadir ikinci kez bitiririm. Ama Witcher 3 için 3.kez bitirmeye hazırım. :)

• Ben mi yanlış anladım yoksa oyunun normal sürümüne sahip olanlar da 30 ağustosta bir güncellemeyle türkçe altyazıya kavuşacak mı? Yoksa türkçe altyazı için mecburen game of the year mı alıcaz?

Herkes sahip olacakmis. Yani ana oyunu olan herkese turkce dil destegi gelecekmis. Yapimci aciklama yapmis zaten kàr etmek isterseniz expansion alin ama bize destek olmak isterseniz goty alin demis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 25 Ağustos 2016; 22:16:16 >
  • Iki gun once aldigim witcher+expansion pass i iade ettim. Hesaptada 20 lira var , onuda kullanarak goty edition alicam.
    Umarim 80 liradan fazla olmaz fiyati.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gringo_ -- 25 Ağustos 2016; 22:22:41 >
  • shopto'dan ön sipariş yapıcam şimdi goty türkçe oalcak diyorsunuz kesin?
    ben bu yazıya dayanarak söylüyorum
    https://store.donanimhaber.com/17/b1/d6/17b1d681407669f2be6911ca9f571ed8.png
    ama shiftdelete net de sadece gotyye özel çıkacağını söylemiş karar senin yani karışık biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gringo01

Iki gun once aldigim witcher+expansion pass i iade ettim. Hesaptada 20 lira var , onuda kullanarak goty edition alicam.
    Umarim 80 liradan fazla olmaz fiyati.

Eğer güncel kurdan satarlarsa ki ana oyun değil ama DLC'ler güncel kurdan satılıyor ve GotY 50 dolar olursa 150₺ hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 761762763764765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.