Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (764. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 762763764765766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=OtGMDp7cyPM

• Blood and wine bitti ana oyunla hosu mutlu sonla bitirirken maalesef blood and winei istegim disi kötü sonla bitirdim. Ama aklimda soru isaretleri var bitiren arkadaslar beni aydinlatirsa sevinirim
    bende geralt hapse girdi dusesin kiz öldü sonra dandelion geldi bizi kurtardi ve evde cirillayo gördük cirillayi trissi veya yeni gorme ana oyuna bagli biliyorum. Lakin bazilarinda düşesin bacisini dethlaff kesecekken masal diyarina ucuyor bende ise laak diye öldü aldigim hangi karar öldürdü bu kizi oyunu türkçe oynamama rağmen öyle çok belirgin bir diyalog hatirlamiyorum bu konuyla ilgili. Detlaffi cagirmak icin iki secenek vardi bende bu kizin yanina gittim direkt ondanmi acaba? Neyse birde best endingde bitcek die sevinirken bazilarinda kiz dusesi kucakladiktan sonra öldürüyir bazilarinda ise samimi sekilde sariliyor. Bu neye göre?
    aydinlatirsaniz sevinirim arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tahminen türkiyeye ne zaman gelir ve fiyatı ne olur goty'nin?
  • Bu aralar Andrzej Sapkowsk'nin kitaplarını okumaya başladım. Daha başlarda sayılırım ama gözüme çarpan ilk farklılık; kitapta geralt oyunlardaki gibi uçana kaça atlayan bir çapkın değil, hatta tek aşkı yen diyebiliriz. triss ile aralarında duygusal bir ilişki yok. şaşıracağınız bir şey daha söyleyeyim triss kitaplarda kızıl saçlı ve yeşil gözlü değil, kestane renk saçlı ve mavi gözlü tasvir edilmiş. Dil bilenlerin seriyi okumasını tavsiye ederim.
  • eren35fb kullanıcısına yanıt
    30 Ağustos'da çıkması bekleniyor. PC : 69 TL - PS4 : 169 TL firmaların yapısına göre değişiklik olabilmektedir.
  • Arkadaşlar oyunda garip bir sorunla karşılaştım. Blood and Wine ek paketiyle gelen yeni techizatları edinmeye çalışıyordum. Üstat işi grifin çelik kılıcı yapmak için benden usta işi kedigil gümüş kılıcını istiyor. Bende usta işi kedigil gümüş kılıcı olduğu için yaptım ve oldu ama belli ki burada bir bug var ve ayrıca artık usta işi kedigil gümüş kılıcım olmadığı için de onu geliştirmem çok zor olacak. Bir daha en başından işlemem gerekecek. Bu arada oyunun versiyonu 1.22. Bu sorunla karşılaşan başka biri var mı acaba?
  • Sonunda ana hikayeyi bitirdim , bulabildiğim yan görevleri yaptım , 1-2 tane kontrat dışında hepsini tamamladım şimdi Hearts Of Stone ve Blood and Wine'a başlayacağım.

Oyunun sonunda ;

-Triss ve Geralt Kovir'e yerleşti.
    -Nilfgaard savaşı kazandı ancak Temerya(umarım doğru yazmışımdır) özerk oldu.
    -Ciri , Witcher oldu :)
    -Cerys , Skellige adalarını yönetiyor

Ve kesinlikle gelmiş geçmiş en iyi oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 26 Ağustos 2016; 15:00:46 >

• SiYaH kullanıcısına yanıt
    bu fiyatları bilkom mu söyledi yoksa şuan oyunun fiyatı böyle olduğu için mi tahmin yürütüyorsun ?

gerçi bence de yine bu fiyatlar olacaktır çünkü steamde bile şuan ek paketle birlikte 50$ ve bizde 76 tl daha fazla olmaz sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 26 Ağustos 2016; 15:11:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zomboy.

quote:

Orijinalden alıntı: gringo01

Iki gun once aldigim witcher+expansion pass i iade ettim. Hesaptada 20 lira var , onuda kullanarak goty edition alicam.
    Umarim 80 liradan fazla olmaz fiyati.

Eğer güncel kurdan satarlarsa ki ana oyun değil ama DLC'ler güncel kurdan satılıyor ve GotY 50 dolar olursa 150₺ hayırlı olsun.

Witcher 3 ilk çıktığında 60 dolardı ama Türkiye'ye giriş fiyatı ortada.

Hesap öyle yapılmaz.

• Bilkom'dan gelen bilgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

quote:

Iki gun once aldigim witcher+expansion pass i iade ettim. Hesaptada 20 lira var , onuda kullanarak goty edition alicam.

Eğer güncel kurdan satarlarsa ki ana oyun değil ama DLC'ler güncel kurdan satılıyor ve GotY 50 dolar olursa 150₺ hayırlı olsun.

Hesap öyle yapılmaz.

DLC'lerin fiyatlarına bak bakalım. Son dlc 20 dolar TR fiyatı 60₺ nerede 31₺?

• Blood and wine dlcsinde iksirleri güncelliyorumda "Obur İblis Kanı" diye bir maddeyi bir türlü bulamıyorum.Bu hangi canavardan veya aktardan elde ediliyor,evet oyunun uzmanları nerde bakayım? :)
  • SiYaH kullanıcısına yanıt
    aynen bende sordum birde blood and wine ı sordum dnr da ps4 sürümü satışta şuan dedi ama satışta falan değil anlamadım internette değilde sadece şubede mi satıyorlar ki
  • Blood and wine nın d&r da internette satışı yok. Şubeden almalısın eğer şubede yoksa diğer şubelerden isteyebiliyorsunuz.
  • Maddenin fotosunu koysan, türkçe oynamadığım için cevap veremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu112

Maddenin fotosunu koysan, türkçe oynamadığım için cevap veremedim

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
    Türkçe altyazı olarak oynuyorum ama keşke şu terimler çevrilmeseymiş,oyunda bulamadığımızda nette araması sıkıntı yapıyor.Sadece geliştirmeleri yaparken mecburen ingilizceye çeviriyorum,orijinal isimde daha çok bulma şansımız oluyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hesap öyle yapılmaz.

Fiyatlarda orantısızlık var. Çıkmadan 150 TL tahmini havada kalır. Yüksek ihtimal 100 lirayı geçmeyecektir. Hesaplama tarzın yanlış.

• şu oyunda yaşadığım tek sıkıntı mutajenler zilyon tane isimli mutajen var normal olanlardan hiç yok hele kırmızı içler acısı durumda oyunun çıktığı ilk günden beri şuna bir çözüm çıkmadı heralde ara sıra açıklardan mutajen kasma falan geldi ama kim uğraşacak onlarla
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hesap öyle yapılmaz.

Fiyatlarda orantısızlık var. Çıkmadan 150 TL tahmini havada kalır. Yüksek ihtimal 100 lirayı geçmeyecektir. Hesaplama tarzın yanlış.

Umarım öyle olur sanki güncel kuru istiyormuşum gibi lafı çeviriyorsun aga. 50 dolar olsa bize 50₺ sunsalar keşke.

• Velen de fyke s island de bulabilirsin bunu. Devourer kesmen lazım rotfiendlerle birlikte 1 tane felan bulabilirsin. Bulamazsan internette Devourer's nest diye aratıp bulabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 762763764765766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.