Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (762. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 760761762763764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

O değil de keşke önce Dragon Age'leri bitirseydim girip bi yarım saat oynadım da hiç zevk vermedi :(

Hocam Dragon Age serisi son oyunu dışında oynanış ve grafik olarak oldukça vasat oyunlardır,RPG ögeleri ve hikaye iyidir o kadar.Henüz Witcher serisine başlamadım,ben de Mass Effect'lerden sonra başlamıştım ve benim için de hayal kırıklığı olmuştu.İlk iki oyunu da oynanışına dayanamayıp yarım bırakmıştım,atmosferi de sarmamıştı
  • Origins güzel
    2 vasat
    Inquistion berbat

bence :)
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Origins oynanış ve dövüş sistemi Witcher 1'den çok çok daha güzel bence.

• lelelelelelele

• The Witcher 3 Game of The Year Edition sürümünün PC ve PS4 versiyonları ülkemizde Türkçe altyazı olarak çıkacaktır.
  • SiYaH kullanıcısına yanıt
    resmi bir bilgi yok kaynak nedir
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Kaynak Bilkom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Springheel Jack

lelelelelelele

sırf su sarkı calsın die birilerine kurtlarta filan dalıyorum

• SiYaH kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise313

quote:

lelelelelelele

• Overgame 'in twitter hesabındanda konu hakkında bilgi alabilirsiniz kendileride açıklamışlar Türkçe altyazı çıkacağını PC ve PS4 sürümlerinde
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paradise313

quote:

lelelelelelele

https://www.youtube.com/watch?v=TJuPBBw-l-M

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Hikaye falan güzeldir de oynayışı sarmıyor hocam bi türlü, 1'i sırf o yüzden bıraktım geçen yaz oynarım diye kafaya takmıştım. Witcher'dan sonra şimdi 2'yi de bırakacakmışım gibime geliyor. 3'ü de bi denerim ama onun da hikayesi iyi değil diyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepimize hayyrly olsun ps4 sahibi olarak çok sevindim
    güncelleme: goty da türkçe için 23 Studios ile çalismislar buyuk hayal kirikligina ugradim. emege yazik..

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semeio -- 25 Ağustos 2016; 15:09:22 >
  • arkadaşlar ben zırhı boyadım sarıya falanda bu boyaları geri alma seçeneği yokmu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Hikaye falan güzeldir de oynayışı sarmıyor hocam bi türlü, 1'i sırf o yüzden bıraktım geçen yaz oynarım diye kafaya takmıştım. Witcher'dan sonra şimdi 2'yi de bırakacakmışım gibime geliyor. 3'ü de bi denerim ama onun da hikayesi iyi değil diyorlar

Hocam yine 1 fena değil,2 ondan daha kötü Oynanış cidden hiç sarmıyor yani.Bu arada eğer denemediysen Mass Effect serisine kesinlikle başlamanı tavsiye ederim

• @Springheel Jack

Hikaye ve oynanış olarak katılıyorum Origins 2'ye kıyasla çok daha iyiydi ama bence dediğim gibi oynanış olarak Inquistion dışında hiçbiri zevkli değildi

@Nightful

Hocam oynamadım ama izlediğim kadarıyla Witcher 1'in dövüş sistemi bence çok gerçekçi,reflekslere ve doğru zamanda basmaya dayalı.Animasyonlar da daha iyi görünüyor
  • Gotty edition ps4 te Türkçe alt yazılı mı geliyormuş? Söylenti doğru mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goty editiona sahip olmayan kişiler faydalanabilecek mi türkçe yamadan ?
  • GOTY sürümünü başka bir çeviri grubumu çevirmiş ?? şakamı ? madem çevriliyor neden söylemedilerki,diğer grubun emeğine saygısızlık
  • 
Sayfa: önceki 760761762763764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.