Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (530. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Witcher serisini mükemmel bir final oyunuyla bitirdiler.146 saat oynamışım 35 lvl de ursine armorla oyuna ek paket gelene kadar veda ediyorum Nasıl bir senaryodur nasıl işlemişlerse resmen yaşadım ya her anını.Hele isle of mists bölümünde utanmasam ağlayacaktım Müzikler,çevre dizaynı,karakterler,yaratıklar hepsi mükemmel ve akılda kalıcı.Ama oyunun son bölümlerinde hep yanlış seçenekleri seçmişim.Ben süper bir son hayal ederken olabilecek en kötü sonla karşılaştım.Klavyeyi yiycektim az daha neyse ki sonra manuel save den geri alıp 2-3 saatlik bölümü tekrar oynadım ama kesinlikle değdi

• Gorthol kullanıcısına yanıt
    Benim gözümden yaş geldi ve ağalamaklı oldum orada yalan yok.

Ben de 167 saat ayırdım, hakkıyla bitirdim hayatımda oynadığım en iyi oyun oldu
  • imzamdaki sistemim witcher 3 ü kaldırır mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumdaoyna

Açık dünyalı bir witcher tadından yenmez. Başlasın artık şu kuzey - güney savaşı. Görülecek hesabımız var. Şu Yennefer'ı da görelim artık

Aha buraya yazıyorum. Karar anlarımızdan biri triss - yennefer arasında tercih yapmak zorunda kalacağız

yen daha güzel bulsam öyle birini evlenirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorthol

Witcher serisini mükemmel bir final oyunuyla bitirdiler.146 saat oynamışım 35 lvl de ursine armorla oyuna ek paket gelene kadar veda ediyorum Nasıl bir senaryodur nasıl işlemişlerse resmen yaşadım ya her anını.Hele isle of mists bölümünde utanmasam ağlayacaktım Müzikler,çevre dizaynı,karakterler,yaratıklar hepsi mükemmel ve akılda kalıcı.Ama oyunun son bölümlerinde hep yanlış seçenekleri seçmişim.Ben süper bir son hayal ederken olabilecek en kötü sonla karşılaştım.Klavyeyi yiycektim az daha neyse ki sonra manuel save den geri alıp 2-3 saatlik bölümü tekrar oynadım ama kesinlikle değdi

nerden bakılıyor kaç saat oynadığına

• quote:

Orijinalden alıntı: Patria o Muerte

imzamdaki sistemim witcher 3 ü kaldırır mı ?

kaldırmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

quote:

kaldırmaz

yükledim kaldırdı

• quote:

quote:

quote:

kaldırmaz

yükledim kaldırdı

Isınır o dandik özellikleri var bilgisayarının

• quote:

quote:

quote:

quote:

kaldırmaz

yükledim kaldırdı

Isınır o dandik özellikleri var bilgisayarının

ısınmıyor gayet stabil çalışıyor
  • Patria o Muerte kullanıcısına yanıt
    Bide medium dene o zaman kasar

• bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    birader sen gıcıklık yapmak için mi yazıyosun ? high'da actım oyunu. 60 fps alıyorum.
  • quote:

birader sen gıcıklık yapmak için mi yazıyosun ? high'da actım oyunu. 60 fps alıyorum.

O sistemde inanması zor ama hayırlı olsun ne diyim

• bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    eyvallah
  • DRM koruması ve GOG platformuna göndermeler içeren bir kitap buldum bir görevde, çok iyi yaw

• Arkadaşlar Oyunun Türkçesini Arkadaşlarimiz Yapmakta Desteklerini Esirgemeyiniz :)
  • 15 levelim ve 9695 param var neyde kullanayım nasıl birikti ben de anlamadım galiba çok cimriyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalıtimsah -- 27 Eylül 2015; 12:41:51 >
  • trise girme diyen var mı yen le olan ilişkiyi etkiliyor mu
  • Oyunda ki en büyük eksiklik oyunu bitirdikten sonra karakterler ile etkileşime geçememek.O yüzden oyunu mümkün olduğunca oynayın bitirince insan oyunu bitirdiğini bile anlamıyor uzay boşluğunda sonsuza kadar gidecekmişsin gibi bir duyguda oluyorsun.Halbu ki karakterlerimizi görebilseydik oturup bir iki eski görev muhabbetlerini edip gwent oynasaydık fena olmasaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Oyunda ki en büyük eksiklik oyunu bitirdikten sonra karakterler ile etkileşime geçememek.O yüzden oyunu mümkün olduğunca oynayın bitirince insan oyunu bitirdiğini bile anlamıyor uzay boşluğunda sonsuza kadar gidecekmişsin gibi bir duyguda oluyorsun.Halbu ki karakterlerimizi görebilseydik oturup bir iki eski görev muhabbetlerini edip gwent oynasaydık fena olmasaydı.

+1. Oyunda tek yakındığım nokta burası. Bari yüzlerini falan görebilseydik. Mesela bu durum Gta V te çok güzel işlenmiş. Keşke w3 te de benzer bir durum olsaydı.

• arkadaşlar oyunu 80 saatte bitirdim. tüm ana, yan ve contract'ları bitirdim. gwent hiç oynamadım. Skellige'de denizdeki soru işaretlerini yapmadım diğerlerini tamamladım. GOG'da %48 yazıyor. normal mi sizce?
  • 
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.