Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (513. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolasın Buldum şimdi derinliklere koymuşlar seçeneği ben de ana menüde arıyorum. Yalnız yeni savelerle bir uyumsuzluk mu var. 1.06 ve 1.07'den kalma saveleri görüyor sanki tarihlerden onu anladım. Henüz oyunu bitirmediğim saveleri görmüş olabilir yani bir bakacam oyunu başlatıp da.
  • Önceden kalma tüm eşya, para, skiller, craft şemaları falan duruyor. En düşük Ghoul'lar da 31 level Kaer Morhen armorumuz da geri geldi artık satma hatasına düşmeyiz, hatta oyuna belki bunla devam ederim zorluk açısından

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 17 Ağustos 2015; 19:36:11 >

• Yardımcı olduysam ne mutlu hocam.

Oyun harbiden oyun gibi oyun hocam valla insan doyamıyor.

Geleyimmi yardıma hocam quen açar sana siper olurum. Fast atack gelişmiş durumda patrona felan tek atarım

Hocam duruma göre değişiyor. Mesela direk gelen armor setler npc lerde satılıyor. Temerian vs. gibi setler. Birde mesela Wolf gear geldi bu oyunun ana 3 seti gibi maplerini npclerden alıp gidip hazineyi bularak içinden diagramları alıp craftlamak suretiyle elde ediliyor.

Alternatif skinlerde birşey yapmana gerek yok hocam ben steam kullandıgımdan onun için yapılacak kütüphanede dlc leri yüklü gözüküyorsa otomatik işliyor ama diyelim begenmedin eski hali daha güzel mesela Ciri sanki normal hali daha se ... öhümm dediğim gibi hocam begenmezsen dlc yi kaldırsın eskiye doner.

• alternatif skinler için oyunda ayarlar kısmında seçeneklerde olması lazım, ordanda açılıp kapanabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla olabilir hocam hiç karıştırmadım. Bakayım bi girince.
  • Oyunun bitirdiğim için silmiştim. Bu NG+ ne gibi şeyler ekliyor birisi açıklayabilir mi? Yoksa sadece level mi yükseltiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Elder Scrolls

Oyunun bitirdiğim için silmiştim. Bu NG+ ne gibi şeyler ekliyor birisi açıklayabilir mi? Yoksa sadece level mi yükseltiyor?

oyunu bitirdikten sonra aynı eşya level item vs. en baştan başlıyorsunuz oyuna daha zor oluyor oyun

• Yani sadece oyunu zorlaştırıyor yeni hikaye falan eklemiyor?
  • quote:

Yani sadece oyunu zorlaştırıyor yeni hikaye falan eklemiyor?

evet, oyunu baştan tekrar oynamak yerine kaldığımız yerden oynuyoruz yani mantığı bu

• quote:

Orijinalden alıntı: HiddenHunter

quote:

Yani sadece oyunu zorlaştırıyor yeni hikaye falan eklemiyor?

evet, oyunu baştan tekrar oynamak yerine kaldığımız yerden oynuyoruz yani mantığı bu

Teşekkürler hocam cevaplar için.
  • oyunu 10 saat oynadım ve bıraktım 21 myaıstan beri türkçe yama çıkmasını bekliyorum yok mu bir haber Allah aşkıınnaaa!
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre544

Steam forumlarını araştırıyorum şimdi. 1.08.2 numaralı patchle birlikte new game indi gibi yazanlar var. Bende yama inmedi. Oyunun versiyonu da 1.08. Herhangi bir yerde başlatma ibaresi de göremedim. New game+ olarak oyunu başlatan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

steam withcer dlc olarak eklendi ng+ oradan ekelyin hesabınıza sonra insin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERATTAN

oyunu 10 saat oynadım ve bıraktım 21 myaıstan beri türkçe yama çıkmasını bekliyorum yok mu bir haber Allah aşkıınnaaa!

gelmeyecek tr yama öyle demişti 2. oyunu yapanlar.
    başka bir grup yaparmı bilinmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

oyunu 10 saat oynadım ve bıraktım 21 myaıstan beri türkçe yama çıkmasını bekliyorum yok mu bir haber Allah aşkıınnaaa!

şuan benim gibi bağış yapacak cok insan var yeterki ceviri gruplarından biri başladık desin ben 50 veya 100 tl vermeye hazırım,1 yıl gidip ing kursuna yazılsam yinede bu oyunu tam anlamaya yetmez
  • New Game+ gelmesi çok iyi oldu lakin new game++ varmı acaba Dark Souls tarzı zira muazzam bir yapım oynanmayı hakediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

şuan benim gibi bağış yapacak cok insan var yeterki ceviri gruplarından biri başladık desin ben 50 veya 100 tl vermeye hazırım,1 yıl gidip ing kursuna yazılsam yinede bu oyunu tam anlamaya yetmez

Bu oyuna yama gelebileceğini hiç sanmıyorum maalesef,gta 5 e bile o kadar çalışmaya rağmen 1 yılda anca çıktı ise bu oyunun çevirisi amatör gruplar içerisinde 2 yıl kadar alabilir.

• Antrim A kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam zaten dilde ağır çeviride daha fazla efor sarfedilicek daha fazla araştırma gerekicek belkide.
  • o zaman oyunu bitirmeye başlamalıyım ama 2 sene sonrada cıksa bu sefer üzülürüm çünkü bitirdiğim oyunu tekrar nadiren bitiren birisiyim yada ilk kez oynadığım gibi zevk almam mümkün değil,diyalog cok fazla bu yüzden kimse bu akdar uğraşmaycaktır,cd project bilmem kaç dilde cıkarıyor bizi es geciyor Allah yüzünüzü güldürmesin emi :)
  • Dövüş esnasında execution yaparken yani adamın kolunu kafasını falan koparırken bazen anlık ufak takılma bir tek bende mi oluyor yoksa normal mi?
  • windows 10 da fps düşüşü oldumu sizde ? gpu r9 280
  • 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.