Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 6 Mobil Kullanıcı ( 6 Mobil Cihaz )
21.738
Cevap
181
Favori
658.610
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
Giriş
    5537 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emre544

Steam forumlarını araştırıyorum şimdi. 1.08.2 numaralı patchle birlikte new game indi gibi yazanlar var. Bende yama inmedi. Oyunun versiyonu da 1.08. Herhangi bir yerde başlatma ibaresi de göremedim. New game+ olarak oyunu başlatan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

steam withcer dlc olarak eklendi ng+ oradan ekelyin hesabınıza sonra insin
    |
    |

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S

iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB

BMW 1.16i
  • Yarbay
    5537 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BERATTAN

oyunu 10 saat oynadım ve bıraktım 21 myaıstan beri türkçe yama çıkmasını bekliyorum yok mu bir haber Allah aşkıınnaaa!

gelmeyecek tr yama öyle demişti 2. oyunu yapanlar.

başka bir grup yaparmı bilinmez

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S

iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB

BMW 1.16i
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

oyunu 10 saat oynadım ve bıraktım 21 myaıstan beri türkçe yama çıkmasını bekliyorum yok mu bir haber Allah aşkıınnaaa!

şuan benim gibi bağış yapacak cok insan var yeterki ceviri gruplarından biri başladık desin ben 50 veya 100 tl vermeye hazırım,1 yıl gidip ing kursuna yazılsam yinede bu oyunu tam anlamaya yetmez

quote:

quote:

şuan benim gibi bağış yapacak cok insan var yeterki ceviri gruplarından biri başladık desin ben 50 veya 100 tl vermeye hazırım,1 yıl gidip ing kursuna yazılsam yinede bu oyunu tam anlamaya yetmez

Alıntıları Göster
    New Game+ gelmesi çok iyi oldu lakin new game++ varmı acaba Dark Souls tarzı zira muazzam bir yapım oynanmayı hakediyor.
    |
    |

• Binbaşı
    1976 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Bu oyuna yama gelebileceğini hiç sanmıyorum maalesef,gta 5 e bile o kadar çalışmaya rağmen 1 yılda anca çıktı ise bu oyunun çevirisi amatör gruplar içerisinde 2 yıl kadar alabilir.

• Yarbay
    2051 Mesaj

Kesinlikle hocam zaten dilde ağır çeviride daha fazla efor sarfedilicek daha fazla araştırma gerekicek belkide.
    |
    |
    Antrim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: fenah2007

Kesinlikle hocam zaten dilde ağır çeviride daha fazla efor sarfedilicek daha fazla araştırma gerekicek belkide.

Alıntıları Göster
    o zaman oyunu bitirmeye başlamalıyım ama 2 sene sonrada cıksa bu sefer üzülürüm çünkü bitirdiğim oyunu tekrar nadiren bitiren birisiyim yada ilk kez oynadığım gibi zevk almam mümkün değil,diyalog cok fazla bu yüzden kimse bu akdar uğraşmaycaktır,cd project bilmem kaç dilde cıkarıyor bizi es geciyor Allah yüzünüzü güldürmesin emi :)

• Yüzbaşı
    796 Mesaj
    quote:

o zaman oyunu bitirmeye başlamalıyım ama 2 sene sonrada cıksa bu sefer üzülürüm çünkü bitirdiğim oyunu tekrar nadiren bitiren birisiyim yada ilk kez oynadığım gibi zevk almam mümkün değil,diyalog cok fazla bu yüzden kimse bu akdar uğraşmaycaktır,cd project bilmem kaç dilde cıkarıyor bizi es geciyor Allah yüzünüzü güldürmesin emi :)

Alıntıları Göster
    Dövüş esnasında execution yaparken yani adamın kolunu kafasını falan koparırken bazen anlık ufak takılma bir tek bende mi oluyor yoksa normal mi?

• Yüzbaşı
    545 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheLiqht

Dövüş esnasında execution yaparken yani adamın kolunu kafasını falan koparırken bazen anlık ufak takılma bir tek bende mi oluyor yoksa normal mi?

Alıntıları Göster
    windows 10 da fps düşüşü oldumu sizde ? gpu r9 280
    |
    |

Orijinalden alıntı: ibra012

windows 10 da fps düşüşü oldumu sizde ? gpu r9 280

Alıntıları Göster
    G2a sitesinde witcher 3 için rus keyler var.Bunu alıp gog da etkinleştiren var mı acaba?Ve güncellemede sorun falan oluyor mu?İngilizce olarak indirilebiliyor mu?

Hocam sizden ricam rus keyi almayın sıkıntıları keyin ölü çıkması vs bu sorunları saymıyorum bile asıl önemlisi Türkçe dil desteği. Şu oyuna 20 lira fazla öde ama kutulu en kötü steam üzerinden edin senden ricam. Kutulu çok uygun fiyata satılıyor. Azıcık destek olalım. Olay sadece orjinal edinmek değil zira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 19 Ağustos 2015; 0:56:13 >
    |
    |
    andelip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sizden ricam rus keyi almayın sıkıntıları keyin ölü çıkması vs bu sorunları saymıyorum bile asıl önemlisi Türkçe dil desteği. Şu oyuna 20 lira fazla öde ama kutulu en kötü steam üzerinden edin senden ricam. Kutulu çok uygun fiyata satılıyor. Azıcık destek olalım. Olay sadece orjinal edinmek değil zira.

Alıntıları Göster
    wolf armor için nasıl bir build yapmalı?
    |
    |

Açıklama için teşekkürler.
    |
    |
    fenah2007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı:

Teşekkürler dostlar, hemen oraya kopyalıyım yazımı

Alıntıları Göster
    Beyler 850m ekran kartım var malum 1080p de oyunu kaldırmıyor, 1680-1050 yapınca Gerald'ın boyu kısalıyor ve şişmanlaşıyor, birde inanılmaz derecede netlik kaybı oluyor. İlk defa bir oyunca (AC UNITY saçmalığı hariç) çözünürlüğü bir tık düşürünce böyle bozulduğunu gördüm.

Bu bir sorun mu yoksa gerçekte de mi böyle ?

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır." Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

• Yüzbaşı
    796 Mesaj
    quote:

Yok mu cevap verebilecek birisi?Ayrıca R9 290 için ayarlar nasıl olmalı?
    |
    |

quote:

Yok mu cevap verebilecek birisi?Ayrıca R9 290 için ayarlar nasıl olmalı?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar oyunu bitirdim ng+ oynamak istiyorum fakat son kayıtlara tıkladığım zaman bu kayıtta oyunu bitirmemişsiniz gibi bir uyarı veriyor. böyle bir durumla karşılaşan var mı?
    |
    |

• Yarbay
    3706 Mesaj

1600x900 çözünürlüğü denediniz mi? 16/9 en boy oranını bozmamış olursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Awesome kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Denon AVR-X4400H, Roksan Kandy 2 Stereo Amfi ve 5.1.4 Atmos kurulumHoparlor: Heco Music Style 900 kule, Heco Victa 201 arka ve 101 merkez, Atmos hoparlorler Canton Plus GX3, Sub GoldenEar FF4Project Debut Carbon Esprit SB Pikap, Ortofon M2 Red iğnePi 3, SMSL M8 dac ve Pifi DAC v2.0 dac, Atlas integra rca interconnect , Black Rhodium Jive hoparlor kablosu, PC: Aerocool DS Cube, High Power Astro Lite750w 80Plus Gold, Intel i5 4590, 8gb ram, Asus Dual-RX 580, Sandisk Ultra II 240gb SSD
  • Yarbay
    2051 Mesaj

Rica ederim hocam. Umarım dikkate alırsınız dediklerimi.
    |
    |
    andelip kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim hocam. Umarım dikkate alırsınız dediklerimi.

Alıntıları Göster
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Witcher_3un_Dil_Dosyalarinda_Turkce_Dil_Secenegi_Gorundu-80311.htm

• Onbaşı
    16 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turuncu55

1600x900 çözünürlüğü denediniz mi? 16/9 en boy oranını bozmamış olursunuz.

Alıntıları Göster
    Ben oyunun bi videosunu izledim ve çok beğendim almayı düşünüyorum ama bilgisayarım açarmı endişesindeyim sistemim bu

İşletim sis. Win10 home

İşlemci intel core i3 3110m cpu 2.40 ghz ( 4 CPUs diyo ama bilmiyorum)

Ram 4 gb

Ekran kartı intel hd graphics 4000 ve nvidia geforce 630m

sizce çalışır mı low med falan ?

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Canlı Tv izle
SEO
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.