Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (512. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • investigate all remaining leads in velen and find the barons wife nerede arkadaşlar. Ne yaptıysam burayı geçemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebvap

investigate all remaining leads in velen and find the barons wife nerede arkadaşlar. Ne yaptıysam burayı geçemedim.

Önce Ladies of The Wood görevini yapman gerekiyor onun için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Too Greedy kullanıcısına yanıt
    o bölümle ilgili görev gelmedi bana. baronla konuştuktan sonra investigate all remaining leads in velen and find the barons wife questi geldi.
  • selam witcherlar. size bir sorum var. ben oyuna başladım iyi güzel. zorluk seviyesi sonun bir altı. bones and blood mu ne tam hatırlamıyorum adını şimdi. White orchardda işim bitti. yan görev soru işareti ne varsa sildim süpürdüm. oynayanlar malum olayları bilir spoiler vermeyelim şimdi. Şimdi Velendeyim. ana görev yapmadan sağa sola koşmak huyumdur. ama nedense benim levelim daha 3. soru işaretlerine gidiyorum 9-13 falan. hadi 9luğu kestim diyelim de 13lük falan kesilmiyor. benim level neden bu kadar ağır ilerliyor. Yoksa normali mi bu?
    yani düşmanlar benim levelimin kat kat üstünde giderse bu oyun bitmez ki

zorlukla mı alakası var acaba. Fikri olanlar yardımcı olursa sevinirim.
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Akay-1905 kullanıcısına yanıt
    @Team NINJA

Maşallah hocam darısı başıma Ben bayadır ilerlemiyorum witcherda sorma birde şu 3-5 gündür misafir felan ağırladım oyun moyun hiç bakamadım. bende en son 16 lvl dim. Herhalde 23 iyidir :D

@Akay-1905

Hocam m serisi kartlar ayarından düşük performansa sahip oluyor. Yani bir 970 le 970 m aynı performansı veremiyor. Bazı ayarlardan yoksun. Yani eğer kesin olarak dizüstü ihtiyacın yoksa bir masaüstü edinmeni tavsiye ederim.2-3 bin liraya şahane sistem tavsiyeleri oluyor bu alacağın dizüstünden daha iyi performans vereceği bi gerçek.

@sarı&kırmızı

A.s selam witcher kardeş Hocam kısaca durum şu gayet normal seyrinde herşey. White orchardda hocam görevler ve soru işaretleri ile 4 lvl e yakın bir sviyeye geliniyor max. Hatta temerian armor dlcsi gelince 4 lvl de giyilebiliyor diye bizim kuşu kesmeden surekli mob keserek lvl almaya çalışmıştım bayada uğraştırdı. Sonunda 4 lvl olmuştum. Velende ise tabi lvlinde kesebileceğin moblar var ama ? genelde zorlar hocam ki Team NINJA hocam bahsetmiş 23 lvl ve velende daha bulaşamadığı yerler var Gel gerisini sen düşün. Şuan için yapılacak tek çare bir süre ana görev ve lvline uygun yan görev takip etmen hocam hızlıca seni belli bir seviyeye taşıyacak. bi 10 lvl oldunmu açılıyor zaten oyun çorap söküğü gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenah2007 -- 17 Ağustos 2015; 13:00:26 >

• fenah2007 kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler. her şey yolunda ise tamamdır. İçim rahatladı valla. dedim bu nedir bug mı falan oldu diye de ağır ağır ilerleyecez demek ki.
    zar zor oyun oynayabiliyoruz akşamları, onu da boşa kılıç sallamayak :) ama oyun da oyun be arkadaş. yağ gibi akıyor.

igni ile iş yerini yakıp, aard ile kapıyı kırıp eve kaçasım witcher oynayasım var

bu arada dlc ile gelen item lar craftlanarak mı yapılıyor. sandığa mı düşüyor. Alternate skinler nasıl değişiyor?
  • Arkadaşlar uzun zamandır bu foruma üyeyim ve ilk defa pc bölümüne girdim bir konuda yardım almak için...Sorum aslında tipik bir sorun elimde 5500tl var, sağlam bir pc toplamak istiyorum ama ne alıcağım konusunda, bir türlü kafamda netleştiremedim.Bu soruyu bu konuya yazma sebebim ise, bu pc yi sırf Witcher için yapmak istememden kaynaklı.Ps4 sahibiyim oyun konsolda çok kötü çalışıyor malumunuz biliyorsunuzdur uzatmaya gerek yok.Çok uzun zamandır pc ye geçmek istiyordum ama bir türlü boş ver diye diye geçiştirdim taki Witcher 3'ü ps4 de oynamak işkenceye dönüşünce acayip sinirlendim ve burdayım :)Dediğim gibi arkadaşlar inat yaptım sağlam bir pc istiyorum sizden bir ricam var 5500 tl birikmiş param var sadece kasa için biriktirdim,monitörüm klavyem felan önceden var.bu bütçeyle en iyi hangi parçaları alabilirim.Şimdiden teşekkür ederim :)
  • Merhabalar.

Ben arada sırada oyuna girip bir kaç saat oynayıp çıkan birisiyim. Oyunu en zor zorluk seviyesinde oynuyorum ve şuan 23 levelim. Bu yeni gelecek olan NG+ modu, ben gibi oyunu henüz bitirmemiş arkadaşlar için bir şey ifade ediyor mu? Yoksa oyunu önce bitirmemiz mi gerekiyor? Birde ben hali hazırda en zorda oynuyorum. NG+ bu en zordan da mı zor olacak?

Teşekkürler.
  • aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Kardeş şu bölüme konu açarsan orada bilgisayar toplama ile ilgili baya tecrübeli arkadaşlar var böyle yardımcı olurlar

http://forum.donanimhaber.com/forumid_11/tt.htm
  • aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı konuyu Dahili Bileşenler altında Sistem Tavsiyeleri konu başlığına açarsan daha hızlı cevaplar alabilirsin.
  • Teşekkürler dostlar, hemen oraya kopyalıyım yazımı
  • 16mblik güncelleme ile new game+ geldi arkadaşlar ^^ Böylece 16 DLC tamamlanmış oldu. Gog sürümü kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 17 Ağustos 2015; 18:32:36 >
  • Aynen NG+ geldi Steam'e de hayırlı uğurlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebvap

o bölümle ilgili görev gelmedi bana. baronla konuştuktan sonra investigate all remaining leads in velen and find the barons wife questi geldi.

Keira Metz(Hunting a Witch) görevini yapman gerekiyor onun için de bi kitap geliyor görev sonunda diye hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müdürler basit bir sorum var oyun içersindeki diyaloglarda, efendi cvp versek yada artiz artiz terslesek oyunun gidişatı değişiyor mu?
  • Evet, farklı diyalog seçenekleri olmasının olayı o zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 17 Ağustos 2015; 18:57:10 >
  • Aynen gözümüz aydın gelmiş de nasıl başlatacaz oyunu. Menüde sadece new game seçeneği var. Save'i import mu edecez yoksa new game+ gibi bir ek seçenek olmalı mıydı menüde. Nereden başlatacağımı anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre544 -- 17 Ağustos 2015; 19:12:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre544

Aynen gözümüz aydın gelmiş de nasıl başlatacaz oyunu. Menüde sadece new game seçeneği var. Save'i import mu edecez yoksa new game+ gibi bir ek seçenek olmalı mıydı menüde. Nereden başlatacağımı anlamadım.

+1 Bende öyle bi seçenek göremedim acaba oyunu bitirdikten sonramı çıkacak?
  • neo1209 kullanıcısına yanıt
    Steam forumlarını araştırıyorum şimdi. 1.08.2 numaralı patchle birlikte new game indi gibi yazanlar var. Bende yama inmedi. Oyunun versiyonu da 1.08. Herhangi bir yerde başlatma ibaresi de göremedim. New game+ olarak oyunu başlatan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
  • New Game'e tıklayıp ilerle ilerle dedikten sonra Simulate Save kısmına on dedikten sonra New Game+ seçeneği çıkacak. Orada oyun bittikten sonra kayıt ettiğiniz bir save'i seçip başlıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 17 Ağustos 2015; 19:20:47 >
  • 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.