Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.496
Cevap
76
Favori
299.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
192 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xpress_

hala beta olarak mı kalacak ?

felsefe yolda olmaktır
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    Beyler Ben yamayı 1.2 patchde kurdum fakat oyun türkçeleşmedi subtitlesde tik işareti var çubuk yok o yüzden türkçeyi seçemiyorum nasıl türkçeleştiricem the witcher klasörünü seçtim yükledi açılırken filan logolar gleiyor fakat menü filan türkçe degil yardım edebilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theseus67

Beyler Ben yamayı 1.2 patchde kurdum fakat oyun türkçeleşmedi subtitlesde tik işareti var çubuk yok o yüzden türkçeyi seçemiyorum nasıl türkçeleştiricem the witcher klasörünü seçtim yükledi açılırken filan logolar gleiyor fakat menü filan türkçe degil yardım edebilirmisin

1.2 ile uyumlu degildi, en som haliyle uyumlu diye biliyorum. enhanced edition olarak geciyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    oyunum orjinal olmadan bunu yüklemenin bir yolu yokmu şu güzelim oyundan türkçe yama yok diye vazgeçiyorum lütfen ?
  • quote:

oyunum orjinal olmadan bunu yüklemenin bir yolu yokmu şu güzelim oyundan türkçe yama yok diye vazgeçiyorum lütfen ?

hocam enhanced edition oyunun en guncel ve en dolu surumu. yani bununla birlikte gelen eklemeler var oyuna. ustelik yama sistemi de bununkine uyumlu, cunku bu son surumle birlikte oyunun dil dosyalari da degisiyor. yani senin surume yama cikarmak icin bastan cevirmemiz lazim.

ayrica bak kendi agzinla soyluyorsun, bu guzel oyuna bir orjinal almak yakismaz mi? adamlar kadar sevdigim bir yapimci gormedim ben daha, tek sevmedigim hareketleri witcher ucleme olacak dedikten sonra evren bitmeyecek ama geralt bitecek demeleri oldu, bu da bana ubisoft-assassins creed olayini hatirlatti. bir tek bu, onun disinda adamlar o kadar oyuncu dostu davrandilar ki. oyunlari korumasiz sundular, yani sen ve butun mahallen tek orjinal oyunla aslinda oynayabilirsiniz demek. dlc gibi yama olan enhanced edition surumunu ek ucretsiz sundular, ustelik eski surumu alanlardan da yukseltirken para almadilar. bunun yaninda kendi siteleri gog.com dan da bir guzellik yaptilar, ilk iki oyunu steamden alanlar eger gog.comdan da etkinlestirirse iki ayri oyunlari olmus oluyor.

yani bu adamlara destek olmak icin orjinal alinmaz da ne yapilir su anda on dolar falandir, eger fazla dersen indirimlerde ikisi bir den on dolar oldu, ha ona da fazla dersen bu gecen iki dolara dustu, yine duser.

ama tabi senin tercihin, maalesef bizim yapabilecegimiz bie sey yok sen enhanced edition (yanlis hatirlamiyorsam 1.4) yapmadiktan sonra oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

hocam enhanced edition oyunun en guncel ve en dolu surumu. yani bununla birlikte gelen eklemeler var oyuna. ustelik yama sistemi de bununkine uyumlu, cunku bu son surumle birlikte oyunun dil dosyalari da degisiyor. yani senin surume yama cikarmak icin bastan cevirmemiz lazim.

ayrica bak kendi agzinla soyluyorsun, bu guzel oyuna bir orjinal almak yakismaz mi? adamlar kadar sevdigim bir yapimci gormedim ben daha, tek sevmedigim hareketleri witcher ucleme olacak dedikten sonra evren bitmeyecek ama geralt bitecek demeleri oldu, bu da bana ubisoft-assassins creed olayini hatirlatti. bir tek bu, onun disinda adamlar o kadar oyuncu dostu davrandilar ki. oyunlari korumasiz sundular, yani sen ve butun mahallen tek orjinal oyunla aslinda oynayabilirsiniz demek. dlc gibi yama olan enhanced edition surumunu ek ucretsiz sundular, ustelik eski surumu alanlardan da yukseltirken para almadilar. bunun yaninda kendi siteleri gog.com dan da bir guzellik yaptilar, ilk iki oyunu steamden alanlar eger gog.comdan da etkinlestirirse iki ayri oyunlari olmus oluyor.

yani bu adamlara destek olmak icin orjinal alinmaz da ne yapilir su anda on dolar falandir, eger fazla dersen indirimlerde ikisi bir den on dolar oldu, ha ona da fazla dersen bu gecen iki dolara dustu, yine duser.

ama tabi senin tercihin, maalesef bizim yapabilecegimiz bie sey yok sen enhanced edition (yanlis hatirlamiyorsam 1.4) yapmadiktan sonra oyunu.

windows 8 e uyumlumu oyun. uyumlu ve fiyatı çok değilse almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mumak

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

windows 8 e uyumlumu oyun. uyumlu ve fiyatı çok değilse almayı düşünüyorum

uyumludur herhalde, yani ne bileyim fiyati da acikladim zaten

• Belki ingilizce gelişir dedim biraz ingilizce oynayayım,girdim cidden ağır ingilizce var...
  • Yorumlara sevindim. mevcut yama hatasız diyemem ama kritik eksikleri de yok. Yani tam sürüm bir çok yamadan daha iyi durumda. Vakit bulamadığım için yamanın finaliyle ilgilenemiyorum fırsat bulunca aldığım notlara ve geri dönüşlere göre düzenleme yapıp yamayı biraz daha geliştireceğiz ve çalışmayı bitireceğiz. Emeği geçen ve bize yardımcı olan herkese teşekkürler...
  • selamlar beyler.bir sorum olacaktı.
    witcher 1 de çantamızda belli bir slot olduğu için fazladan eşya taşıyamıyoruz.
    bunu sınırsıza çekme imkanımız var mı acaba ?

witcher 2 de bir mod vardı bunu hallediyordu.

bilgisi olan lütfen paylaşsın.
  • Yama için teşekürler bir sorum olacaktı ben oyunun rusça versiyonunu indirdim çevrilmemiş yerler rusçamı gözükecek şimdi ? çünkü ben rusça bilimyorum ama belli bir seviyede inlgizce bildiğim için zorluk çekmem eğer rusça olursa bunu düzeltmenin bir yolu varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nurkay Basriev

Yama için teşekürler bir sorum olacaktı ben oyunun rusça versiyonunu indirdim çevrilmemiş yerler rusçamı gözükecek şimdi ? çünkü ben rusça bilimyorum ama belli bir seviyede inlgizce bildiğim için zorluk çekmem eğer rusça olursa bunu düzeltmenin bir yolu varmıdır ?

oyunda cevrilmedik yer birakmadik diye hatirliyorum, varsa da (bize bildirmeyi unutma) ingilizcedir.

• quote:

İlk önce oyunu orijinal almanızı öneririm ben öyle yaptım ancak eğer durumunuz uygun değil yada yaşınız küçükse belli yerlerde enchaned edition'ın bulunduğunu size söyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_slayer

selamlar beyler.bir sorum olacaktı.
    witcher 1 de çantamızda belli bir slot olduğu için fazladan eşya taşıyamıyoruz.
    bunu sınırsıza çekme imkanımız var mı acaba ?

witcher 2 de bir mod vardı bunu hallediyordu.

bilgisi olan lütfen paylaşsın.

sınırsız eşya modu var.Mesela bir bitki toplarken 999 tane tek slotun içinde oluyor ve ya herhangi toplanabilir bir eşya
  • Elinize sağlık , çok teşekkür ederim. Uzun zamandır bekliyordum bunu. Steamden Witcher i downloada başlayalım bakalım :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freemium -- 15 Eylül 2014; 21:38:04 >
  • birkaç gün cevap bekledim gelmeyince öyle devam ettim oyuna.sonuçta oyun bitti.
    dediğin modun ismini cismini yazsaydın
    en azından biz arardık.bulamasssak yine yardım isterdik.
    ismini hatırlayan birisi var mı ?

(witcher unlimited items mod diye arayınca birşey çıkmıyor)
  • The Witcher 1 i yükledim ve beta v3.0 ı kurdum fakat oyun türkçe olmadı ne yapmam gerekiyor.Yardım eder misiniz lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_slayer

birkaç gün cevap bekledim gelmeyince öyle devam ettim oyuna.sonuçta oyun bitti.
    dediğin modun ismini cismini yazsaydın
    en azından biz arardık.bulamasssak yine yardım isterdik.
    ismini hatırlayan birisi var mı ?

(witcher unlimited items mod diye arayınca birşey çıkmıyor)

http://www.nexusmods.com/witcher/mods/259/?
  • eyvallah teşekkürler.birkez daha başlarsam işime yarar :)
  • işler dolayısıyla uzun süre oynayamadım oyunu dün gece bitirmek nasip oldu ve oyunu türkçe bitirmenin vermiş olduğu mutluluğu anlatamam.. ingilizcem iyidir fakat bu oyunun ingilizcesi bazı anlarda beni çok zorlamıştı tam anlamadan bitirmiştim hikayeyi.. hikayeyi anlamak gerçekten çok önemli bunun için ne kadar teşekkür etsek az sizlere.. biraz önce yeni maceraları da deneyim dedim ama o kısım çevrilmemiş final sürümünde çevirmeyi düşünüyor musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.