Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.496
Cevap
76
Favori
299.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
192 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben oyunu dün kurdun yamayı yükledim herşey türkçe oldu ama görevler kısmı ingilizce dünden beri elimde telefonla çeviri yapıyorum çok sıkıldım :) şimdi baktım resimlerde görevlerde türkçe ben neyi yanlış yaptım acaba bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? bu arada çeviren arkadaşlarda teşekkür ederim ellirine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uz-nn

Arkadaşlar ben oyunu dün kurdun yamayı yükledim herşey türkçe oldu ama görevler kısmı ingilizce dünden beri elimde telefonla çeviri yapıyorum çok sıkıldım :) şimdi baktım resimlerde görevlerde türkçe ben neyi yanlış yaptım acaba bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? bu arada çeviren arkadaşlarda teşekkür ederim ellirine sağlık
    Oyunun orjinal degil ise , gayet bunlarla karşilaşman normal.
    Yok oyunun orjinal ise kurulumda hata olmuş olabilir. Tekrar kurmalisin yüzde 100 bir hata ile karşilaşmiş olmalisin.
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Oyun orjinal tekrar kurup deniyeceğim inşallah düzelir
  • Uz-nn U kullanıcısına yanıt
    Oyuna yamayı kurduktan sonra en baştan başlamadıysan bu durum normal. Konudaki yama notlarına göz atın önce.
  • Şu oyunu bari satın alalım arkadaşlar. Steam'de 1-2 TL'ye(normal fiyatı da 18 TL) düşüyor, GOG da desen ücretsiz bile verdi adamlar. Ve bence ikinci oyundan daha iyi bir oyundur kendisi.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi yapmış olabilirim oyunu sildim tekrar indiriyorum
    dediğiniz gibi yapmış olabilirim oyunu sildim tekrar indiriyorum
  • Geç de olsa efsaneyi bitirdik. Keşke ilk oyundan başlasaymışım dedim seriye. Çeviriye epey emek verilmiş, @KarapathiaN ve çeviri ekibine teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etzel_13 -- 29 Nisan 2020; 23:31:55 >
  • Yama için teşekkürler. Benim sıkıntım DLC’deki görevlerin bazıları türkçeleşmedi. Steam’den oynuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DukeMew D kullanıcısına yanıt
    Her zaman söylüyorum: ilk mesajı ve yama arayüzünü dikkatli okuyun, talimatlara uygun kurulum yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hallettim hocam sağolun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, Yama kurulumu esnasında sorun yaşamaktayım. Yönetici olarak çalıştırmama rağmen kurulum esnasında %25 lerden sonra Registry Güncellenemedi diye hata verip kurulumu durduruyor. Denk gelen var mı bu durumu nasıl çözebilirim?
  • Ellerinize Emeğinize sağlık.Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş.Hepinizin Bayramı mübarek olsun...
  • yeni maceralar yamasını indirirken %100de takılı kalıyor daha sonra da ağ hatası veriyor birisinin başka bir yere upload lama şansı var mı?
  • Ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokopa

yeni maceralar yamasını indirirken %100de takılı kalıyor daha sonra da ağ hatası veriyor birisinin başka bir yere upload lama şansı var mı?
    Opera'da başıma çok geliyor bu başka tarayıcıdan deneyin iner büyük ihtimal(hazır yüklü edge var öyle tamamlıyordum bu takılan indirmeleri)
  • machinegunneddie M kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam opera kullanıyorum başka tarayıcıdan deneyeceğim daha sonra editlerim
  • Arkadaşlar bilen birisinin yardımına ihtiyacım var. Oyunun Enchanced Edition: Director's Cut versiyonunu korsan indirdim ve türkçe yamayı kurup chapter 3e kadar geldim. Çok beğendim, hakkını vermek adına steamden trilogy olarak üç oyunu da aldım.

Oyunun kalanına steam sürümüyle orijinal olarak devam etmek istiyorum. Saves klasörünü aktarsam yeterli olur mu? Yine türkçe yama kuracağım zaten dil satırıyla ilgili bir problem olmaz muhtemelen.
  • Smoke. S kullanıcısına yanıt
    Save dosyası Belgelerim'de... oyun sürümü ve yama aynı olduktan sonra sorun olmaz sanırım. Save aktarmana gerek yok.
    Oyunu kurdum. Save dosyaları olduğu gibi kaldı herhangi bir taşıma işlemi yapmadım. Hatta oyun içi ayarlarıma kadar her şey aynıydı hiç bir sorun yaşamadım. Ellerinize sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.