Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Arkadaşlar elinde bölüm 8 9 10 11 12 olan var mı?

bende tüm sezonlar tüm bölümler mevcut neden sordun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: misafir3134

Dizi iyice arka sokaklara döndü.Gerilim yok bir şey yok artık.

Tadında bırakmak lazım bazı şeyleri.

ilk sezonda zombileri görünce ödleri patlıyordu şimdi adam kılını kıpırdatmıyor bu da izleyicide heyecan bırakmadı. yerleşik hayat hiç iyi olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

Orijinalden alıntı: misafir3134

Dizi iyice arka sokaklara döndü.Gerilim yok bir şey yok artık.

Tadında bırakmak lazım bazı şeyleri.

ilk sezonda zombileri görünce ödleri patlıyordu şimdi adam kılını kıpırdatmıyor bu da izleyicide heyecan bırakmadı. yerleşik hayat hiç iyi olmadı.

Şehir çok güzeldi hocam.O hastane falan atmosfer iyidi.Keşke tekrar dönseler oralara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sezonun ilk bölümünü izlemiştim gerisini izlemedim. Özelden link atar mısınız artık başlayıp güncele geleyim (tr altyazılı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 11 Mart 2017; 20:52:43 >
  • avianca kullanıcısına yanıt
    adam bi kere bi kadindan hoslandi hatirlarsan dedim ben bu bunla yatar diye onceki sezon zombi yedi napsin adam sevdiği kadin da yemek olunca bakti düşündü michonne u gördü napsin yokluk

• Son bölümün altyazısını özelden atabilir misiniz

edit:atıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalmavuz -- 13 Mart 2017; 0:1:30 >
  • Altyazisiz sekilde nerden izleyebilirim direk siteden aradim bulamadim bulan varsa pm atabilirmi 13. Bolumu

• quote:

Orijinalden alıntı: SecurityPayne

Altyazisiz sekilde nerden izleyebilirim direk siteden aradim bulamadim bulan varsa pm atabilirmi 13. Bolumu

Attim pmden link.

• morganana şu ana ana bacı girmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korsan58 -- 13 Mart 2017; 9:56:13 >
  • bölümü atabilecek yardımsever bir arkadaş var mı?
    pm lütfen
  • Merhabalar;

Mesaj atan üyeler lütfen mesajınızda dizinin (GÜNCEL) bölümleri ile ilgili görüş,önerilerinizi belirtirken Lütfen spoiler butonunu kullanmaya özen gösterelim.
    Bu konuda ki anlayışınız için teşekkür ederim.

Spoiler butonunu nasıl kullanırım.?
    Not:Mesaj yazma panelinde en sağ köşede spoiler adlı buton var.Buna bir kez basın imleç iki kodun arasında yanıp sönücektir.buradan mesajınızı yazıp gönder tuşuna basabilirsiniz.Ya da mesajınızı normal yazınız.Mouse ile üzerine mavi şerit olucak şekilde mesajın üstüne tıklayınız ve ardından spoiler tuşuna basın.. Mesajınız bu kodların arasına direk giricektir..Ve mesajınızı bu şekilde gönderebilirsiniz.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 13 Mart 2017; 10:10:17 >
  • alt yazı çıkmadı mı daha ?

• morganin 3.sezonda piyasaya ciktigi donemde duvardaki yazilarla ilgili teoriler donuyordu.Hatirlayan var mi?Bu arada ozledigimiz morgan bu
    Edit:Bu da burda dursun eskilerden https://youtu.be/O0mZmXpy9gw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xMakavelix -- 13 Mart 2017; 12:42:16 >
  • tonyali61 kullanıcısına yanıt
    bölüme nerden. ulaşabilirim?

• yeni bölümü isteyenler akşama kadar sabredin eve gidince hallederiz :)
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 12:17:11 >
  • Altyazılı izleyebileceğim site varsa pm alabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrErO

Taze alt yazı çıktı beyler

https://subscene.com/subtitles/the-walking-dead-seventh-season-2016/turkish/1520229

Teşekkürler
  • War is Coming de Winter is Coming hikayesi gibi olacak sanırsam
  • 
Sayfa: önceki 19121913191419151916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.