Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19861987198819891990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var midir link atabilecek bir hayirsever ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gitti güzelim Shiva

• Sizede bir şey beğendirmek deveye hendek atlatmaktan zor. Ben çok beğendim yeni bölümü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumların çok acımasız olduğunu, dizinin o kadar da kötü gitmediğini düşünüyordum. Taaa ki 08x04'e kadar. Berbat bir bölümdü.
  • Klasik soruyu sorayım. Shiva çizgi romanda aynı bu bölümdeki gibi mi ölüyordu? Yoksa Negan ile kapışmada mı?
  • 8x5.bölümde Negan'ı göreceğiz en azında. Umarım 4. bölümü telafi eden bir bölüm olur.
  • 8. bölümün yarısında Negan ve rahibin karşılıklı konuşmalarını izleriz büyük ihtimal.

• genel olarak akıcı bir bölümdü. diğer sezonun amaçsız bölümlerine nazaran en azından ilerlemeyi görüyoruz. Şimdi silah götürme gibi bir şansları da yok. Hadi bakalım negan. Bakalım napabileceksin bundan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Modu Chanyu

Rezalet bölümdü

Ezekiel ile onu kaçıran adam yolun sonuna geliyor ama o da ne 150 kiloluk Jerry ya zombilerin içinden görünmeden geçip adamı arkalıyor ya da tel örgüden ses yapmadan zıplayıp adamı öldürüyor.
    Çatışmalar bitince Carol soluna bir bakıyor, Ezekiel ile Jerry zor durumda. Hani baktığı yer çatışmanın gerçekleştiği yerin tam ortası ama ne Ezekiel farketti ne de Negan'ın adamları

Herkes de eleştirmen olmuş.

neganın adamları dediğin orda üç beş kişi. Makineli tüfek kullandıkları için çok sanmış olabilirsin. negan'ın adamı ezekieli götürürken içeriden silah sesleri geliyor, hatta neganın adamı da soruyor krala, içeride hala adamın mı var diye.

• Var ya şu kaplanın

ölüm biçimine çok üzüldüm, top mermileriyle ölse bu kadar üzülmezdim, şerefsiz zombiler onu bile yediler
  • Ambarad kullanıcısına yanıt

Orası bana da saçma geldi dizilerde bu ölümler zorlama oluyor biraz bir kaçı gidip o ara arkadan bıcaklayabilirdi bile ona gerek kalmaz kaplan o aradan hemen oyalayıp kaçabilirdi yem oldu bir nevi kendisini gelip feda etmiş gibi açıkcası ezekiel ölse üzülmezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Orası bana da saçma geldi dizilerde bu ölümler zorlama oluyor biraz bir kaçı gidip o ara arkadan bıcaklayabilirdi bile ona gerek kalmaz kaplan o aradan hemen oyalayıp kaçabilirdi yem oldu bir nevi kendisini gelip feda etmiş gibi açıkcası ezekiel ölse üzülmezdim.

Dediğin gibi kaplan öne yardırsa kurtuluyordu zaten hocam. Gereksiz drama, gereksiz ölümler. Shiva ordan Ezekiel'lere doğru yardırsa, zombiler daha neyin ne olduğunu anlamadan topuklamışlardı hep beraber. CGI masraflı iş tabii. Nası öldürsek nası öldürsek diye düşünmüşler. Ama onu da düşünememişler

• Dizi giderek konu bulamayıp sürekli aynı konuyu uzatan Türk dizilerine benzemeye başladı.

Dün akşamdan kafama takılan iki olay var.

carol un 50 kalibrelik tüfeklerin olduğu binaya girdikten sonra yaklaşan adamın sesinden korkmuş bir ifade ile kutuların arasına saklanması ama sonrasında hiç ses çıkarmadan ve farkedilmeden tavan kaplamasına saklanıp oradan adamları vurması

yıllardır kullanılmayan bir depo alanında carol un yine bir düğmeye basarak kapıyı açması

• 8.sezon için link atabilirim aktif bir site buldum.
  • 8 sezon kalite iyice düştü epey saçmalıklar boş boş uzun hikayeler içinde geçiyor,

• grafikleri başaramadıkları için öldürdüler bence shivayı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyiyce saçmalmaya başladı dizi. garip garip konuşmalar acaip saçma olaylar oluyor. resmen hızlıca yapalım da bitsin gibi.
  • Bölümde o kadar çok kurgu hatası, çekim hatası var ki hikayenin rezalet olması ve
    kaplanın ölümünün
    iğrençliğini bile görmezden geldim.

Arkadaşlardan bazıları Jerry'nin hatta Caroll'ın sahnelerinde ki hatalardan bahsetmiş.Bende şunu ekleyeyim.

Rick'in arabaya bindikten sonra adamı bıçaklayıp aşağı atması, sonrasında Rick'in otların arasından çıkıp vücut dili ile adamı arabanın içindeymiş gibi göstermesi tam bir rezaletti.Ulan adam arkanızda kaldı, yolun ortasına düştü çimlerin arasında adam aramak nedir.

Çekim hatalarının bu kadar fazla olması yuh dedirtiyor.Böyle bir yapımda yapılmaması gereken hareketler bunlar.Geçen hafta arkadaşın birisi
    "Şimdi bütün herkesi öldürürlerse küfür ederim." gibisinden bir şey söylemişti harbiden dediği gibi oldu, küfür edebilirsiniz hocam.Ben baya bir sövdüm.

• Hiç merak etmiyorum çatır çutur spoiler okudum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu haftaki bölümde Shiva'nın ölmesine üzüldüm. Carol her zaman görmek istediğimiz gibiydi. Majestelerini son anda kurtarıp adamı ikiye yaran Jerry çok iyiydi ama o kaplanı bir avuç hilkat garibesine yem etmeyeceklerdi. Ben Ezekiel'i suçluyorum burda. Pes etti, etmemeliydi. Boynu bükük köyüne döndü fakat umudu o 50 kalibrenin ucunda un ufak oldu tabi. Rick silahı bulduğuna seviniyor fakat silahın mermilerini nereden bulacaklar veya nasıl üretecekler soru işareti hep
  • 
Sayfa: önceki 19861987198819891990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.