Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15671568156915701571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Glenn yaşıyormuş hatta conan denen spiker ile programa bile çıkmışlar kırıldım arkadaş bunu görünce biraz aykırı ona göre.

https://dcsmenofthemoment.files.wordpress.com/2015/02/c81a1-syconan-3.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Arkadaşlar Glenn yaşıyormuş hatta conan denen spiker ile programa bile çıkmışlar kırıldım arkadaş bunu görünce biraz aykırı ona göre.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tizar

Şişko lez doktor bozuntusunda gram beyin yok ulan iltihabı çıkarmayı ilkokul mezunu bile akıl eder sanki dünyanın sırrını araştırıyormuş gibi koca kitapları kurcalaya kurcalaya şırınga ile iltihabı çıkarmayı akıl etti birde işe yaradı başardım diye sırıtıyor. tamam kızım yarın ilk iş tıp fakültesinden operatör cerrah diplomasını bi yerine sokacağız. walkerlar da bile senden daha fazla beyin var. saçma sapan boş geçiş bölümleri.

Bende aynı şeyi yazacaktım hocam yakışmıyor böyle saçma sapan sahneler diziye.

• http://www.cizgiroman.com/the-walking-dead-dizisinde-negan-karakterini-kimin-canlandiracagi-belli-oldu.html

Doğruysa efsane haber olmuş.
    Bu adamın oyunculuğunu çok beğeniyorum tipte iyi deli karizma bide üstüne kötü rol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukupcu -- 11 Kasım 2015; 11:57:41 >

• Vay yeni karakter iyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omaTR

quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

Maggie
    yeni sevgilisini buldu diyorsunuz da o adam gay arkadaşlar hatırlayın....

Bende bunu yazmak için girmiştim

o kız gayı diriltir

• Dizi Tsubasa'nın şutu gibi oldu, gol olana kadar 3-4 bölüm geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Arkadaşlar Glenn yaşıyormuş hatta conan denen spiker ile programa bile çıkmışlar kırıldım arkadaş bunu görünce biraz aykırı ona göre.

• Benim bildiğim nasıl ölürsen öl zombiye dönüşüyorsun ısırık kaparsan daha hızlı bir şekilde virüs aktif hale geliyor her türlü zombi oluyorsun.Isırığı kesip atmadıkça tabi
  • Negan

• Beyler dizinin kitabinin pdfsi var mi ?

• Negan 16. bölümde gözükecek. Öncesinde ekibinden birkaç adam görebiliriz. Ancak bu Wolves ile geçmez sezon, adamlarda ateşli silah bile yok.
  • Dizi artık üst seviye olmaktan çıkmış iyice ,bi umuttur düzelir diye izliyorum ama yok .Artık sonunu getirmek için ileri sararak izliyorum . Çok fazla durağan geçiyor,zombiler vasat , diyaloglar hepten vasat.Puanı da günden güne düşüyor zaten imdb de

Dram dizisidir deniyor da ,böyle kalitesiz dram mı olur ?Sanki dramı daha önce hiç görmedik
  • valla tüm sezonları izlemiş ve bu kelimeyi kullanmamış biri olarak diyebilirim ki. çok TIRT bir bölümdü..

rick reyiz be abazanmış arkadaş. o lavuk annesini görünce rick reyize kesin bi yara vericek bak demedi demeyin

öyle anneye can kurban ne güzel hatun yaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

Önümüzdeki bölüm;Darly VS Wolves

Yanlış düşünüyorsun, çizgi roman destekli spoiler haaa ona göre

Daryl orada Dwight ile karşılacak ki çizgiromanda okla Abrahaımı öldüren kişi

İlginç olan çizgi romanda daryl yoktu, darylın crossbow'u önümüzdeki bölümde dwight alacak ve önemli bir karakteri öldürürken kullanacak, bu okla gözünden vurulma olayı için Tara, Abraham ve Daryl adaymış tahminimce Tara ölür o şekilde, ek olarak Dwight'ın yüzünün yarısı yanacak bunu Negan yapabilir, o fragmanda gördüğümüz hatunlardan biri de Sherry kendisi Dwight'ın eşi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün izlediğim poyraz karayel daha heyecanlıydı vasat bölüm olmus

• Aslında biriktirip izleyecektim ama dayanamadım.

Bu bölüm biraz durgun geçti diyebilirim. Bazı yerlerde sıkıldım açıkçası ama yine de güzel bir bölümdü. Tahminimce diğer bölümün fragmanında görülen Daryl ile telsizden seslenen kişi Glenn olabilir. Ama bakalım senaristler sürpriz yapıp bizi Glenn'in cesediyle baş başa bırakabilirler.
  • son iki bölüm çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Beyler dizinin kitabinin pdfsi var mi ?

Epub var olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 15671568156915701571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.