Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (1558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15561557155815591560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu dizi de en sevdiğim karakterlerin başında gelen adam artık EN NEFRET ettiğim adamdır. Kısa sürede ölmesi dileğimle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genç Düşünür

quote:

Orijinalden alıntı: tunahan95

Bölüm gayet akıcıydı,sıkılmadan izledim,Morgan'ın Eastman'in izinden gittiğini anladık.

Eastman sabır taşı çıktı resmen,sürekli Kill me diye böğüren Morgan'ı adam etti.

Üşüyoruz Eastman reis,keçiyide unutmadık

Adamı birden reis ilan ettiniz.

Keşke Morgan ölseydi Eastman gelseydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Slovenyalı -- 3 Kasım 2015; 0:58:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Malkoçoğlu Firar

quote:

Orijinalden alıntı: Genç Düşünür

quote:

Orijinalden alıntı: tunahan95

Bölüm gayet akıcıydı,sıkılmadan izledim,Morgan'ın Eastman'in izinden gittiğini anladık.

Eastman sabır taşı çıktı resmen,sürekli Kill me diye böğüren Morgan'ı adam etti.

Üşüyoruz Eastman reis,keçiyide unutmadık

Adamı birden reis ilan ettiniz.

Keşke Morgan ölseydi Eastman gelseydi

Keşke morgan ölseydi keçi reis gelseydi, çok erken harcadılar be. Ama iyi oynadı keçi reis helal olsun bir ara zombileri dövüyordu, aikido öğrenmiş galiba dizi için
    Helal olsun keçi gibi keçi reis

• Gerçekten güzel bir bölümdü. Dramanın hakkını verdiler. Bunca zamandır Morganın nasıl bir süreçten geçtiğini öğrendik.

Dünya sona erdikten sonra morgan ile rickin karakteri birbirlerinden farklı şekilde gelişti. Rick insanlara karşı tehditlere karşı hiç bir işi şansa bırakmaması ve gerçekçi olması morganında iyimser olup insanlara şans tanıması.

Bu farklılıklar yüzünden aralarında tartışma olacağını düşünüyorum
    Morganın yaptığı eylemlerin ilerde probleme dönüşeceğini ve daha sonradan onunda rick gibi düşünmeye başlayacağını düşünüyorum. yoksa bu iş yürümez.

• Ben bu alnındaki W işareti olan tarikattan acayip korkuyorum ya yarın öbürgün çıkacaklar gebertecekler milleti.Bu dizi üzücü olmaya başladı artık
  • Hikayesi çok güzeldi ama arada baktım kaç dakika kaldı diye yani sıkılmadım desem yalan olurdu.

Bu arada;
    Bizim pizzacı çocuğun intro'da ismi olurdu ama kaldırmışlar, şimdi geçen teoriler ürettik ya aslında teori bile değildi basbaya gerçekti ölmedi, inanıyoruz ama galiba son bölümlerde falan ortaya çıkacak diye düşünüyorum.

• Bölümün sonundaki "kapıyı açın" seslerini duyup koşmaya başlıyor Morgan. O ses ricke mi ait ? Ben mi yanlış duydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

Bölümün sonundaki "kapıyı açın" seslerini duyup koşmaya başlıyor Morgan. O ses ricke mi ait ? Ben mi yanlış duydum.

sanırım o ses rick'ten geldi. yani ben de öyle duydum rick'e benzettim sesini

• Açık ara en iyi twd bölümüydü. Böyle bölümler yapın canımı yiyin.

quote:

Orijinalden alıntı: msahin55

Bu diziyi bulduğum en yüksek boyutta, kalitede sürümünü indirip izliyorum ancak hiç bir bölümünde temiz net kaliteli görüntü yok. 1 GB boyutlu Fargo vb diziler cam gibi görüntü varken bu dizinin 4 GB'a yakın sürümünde görüntu çöp. Yok mu cam gibi kaliteli görüntü? Bıktım artık

her zaman 1080p web-dl indirim bu dizi böyle bende illetim bu durma. sebebi 16mm ile çekiyor yönetmen. kumlu efekt var saçma sapan bir şey gereksiz hareketler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 3 Kasım 2015; 3:43:53 >

• hocam bunlar gerçekten oyun oynuyor hatta alay ediyor seyirciyle.adam öldü mü ölmedi mi yaptırmaya çalışıyorlar 6 sezonluk karakter yani el insaf.ya öldür öldür bitti de ya da kurtuldu diye göster.

Hatırlatsanız rick carolu gruptan atmak için bi yere götürdüğünde bi kız ve erkekle karşılaşmıştı rick bunlara saati vermişti beklemişlerdi gelmeyince gitmişti bizimkiler ve ordaki sarı saçlı erkeğe öldü imajı verilmişti hatta baya kanlar falan gösterilmişti.ama 5. Sezonun ilk bölümünde onun terminusa ulaştığını ve boynundan kesilerek öldüğünü görmüştük.şimdi bu aklıma gelince dizi ekibi bunu bilerek yapıyor diye düşündüm merakta bırakmak istiyorlar falan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sezing kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum hocam.
    Ya Morgan aklını başına alıcak clear moda dönecek ya da rick bunu halledicek bi şekilde.iki cambaz bi ipte oynamaz.daha şimdiden tartışmaya başladılar ki zaten bu telsiz meselesinden ben morganın hala kızgın olduğunu ve rickin bencil ve iyiliğe karşılık vermeyen bir karakter olduğunu düşündüğünü düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morganın en kısa zamanda değişmesi lazım.Yoksa gruptan birileri bu gidişle morgan yüzünden ölebilir.Böyle bi dünyada adam seni öldürmeye çalışıcak hatta bir sürü kişi öldürücek ve sen o adamı bırakıcaksın.Ben Morganı farklı beklerdim ama olmadı.Morgana aikido öğreten adamda saçma ölmüş ne bileyim ama bölüm güzeldi.Yer yer sıksada izlettirdi kendini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sly_Owl -- 3 Kasım 2015; 8:07:22 >
  • morgan'ı zerre merak etmediğim için atlaya atlaya izledim.
    Adamın ısırılması da çok afedersiniz bullshit'di. Zaten öyle ya da böyle bir şekilde adamın 1 bölümde öleceğini biliyordum çünkü artık dizinin klişelerini tahmin edebiliyorum ama bu kadar uyduruk olmak zorunda değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JagerBomb -- 3 Kasım 2015; 8:38:48 >
  • gelecek haftanın promosu... glenn yine yok gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 3 Kasım 2015; 8:42:00 >

• Eastman denen herfin ölümü hakikaten saçmaydı , zombiye elindeki sopayla niye müdahale etmiyor? Yani sırf ısırılmak için ısırılıyor herif olmaz ki ulan , biraz daha gerçekçi yapın.
  • zenci herifte manyak çıktı
  • twd gerçekten "zombi" temasını en iyi aktaran yapım...
    6. sezonun tüm bölümleri başarılıydı, 1. sezondaki tadı almaya başladım...
  • Glenn ile Nicholas aynı renk tişört giyiyorlar.

Düştüklerinde Nicholas yanlamasına üzerine düşüyor. Glenn bağırırken boyun hizasının parçalanan göğüsün 20, 30 cm aşağısında kaldığı çok rahat görülüyor sadece odaklanma hilesi. Nicholas ın vücudu aslında daha aşağıda onu deşen zombiler Glenn i neden es geçiyor derseniz çünkü geri zekalılar. Kaliteli sürümde izlerseniz her şeyi görüyorsunuz zaten Nicholas ın parçalanan vücudu biraz daha aşağıda neredeyse Glenn in kalça kemiği hizasında bir deminki dediğim odak hilesi işte kamera tepe açısına geçtiğinde vücutları ayırt edilebiliyor. Glenn tepe açısının sonlarında konteyner altındaki boşluğa sürünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 3 Kasım 2015; 10:31:51 >

• olmasın böyle haftalar zaten 1 hafta beklemek zor gelıyor
  • ekşi'de gördüğüm yorum, keçi için

tabitha ölmedi bence çöp konteynerinin altında saklanıp sıvışacak.
  • 
Sayfa: önceki 15561557155815591560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.