Şimdi Ara

The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2 (2012) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmi 2 saat önce izledim serinin hiçbi filmini izlememiştim arada televizyonda görmüştüm 5 dk falan bakmışlığım var ama bugün gittiğim son filmi çok güzeldi özellikle savaş sahnesi muazzam
    tabi sonradan herşeyin gelecek olduğu ortaya çıktı sahnede küfür ettim
  • Sadece ilk filmini izledim ileri sara sara geçmiştim çok sıkılmıştım buna da vakit harcamam herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

Sadece ilk filmini izledim ileri sara sara geçmiştim çok sıkılmıştım buna da vakit harcamam herhalde

Bende senin gibi düşünüyodum ama emin ol izlemeye değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: byabancı

quote:

Sadece ilk filmini izledim ileri sara sara geçmiştim çok sıkılmıştım buna da vakit harcamam herhalde

Valla ben ilk filminde vampir tasvirini aşırı saçma bulmuştum tam bir ergen filmiydi. Ara filmleri izlemeden sadece sonuncuyu mu izliyim sence anlar mıyım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: byabancı

quote:

Valla ben ilk filminde vampir tasvirini aşırı saçma bulmuştum tam bir ergen filmiydi. Ara filmleri izlemeden sadece sonuncuyu mu izliyim sence anlar mıyım

Filmin anafikrini biliyorsan izle ben hiçbi serisini izlemedim sadece sonuncuyu izledim anladım anlamıcak bişey yok çok karışık değil hatta hiç değil

• Part 2 iyiydi .

O feyk neydi öyle
  • Yarın kız ark ile gitme fırsatı bulacağım , liseli tayfası ile artık nasıl geçicek bakalım.
  • Sırf liseli ergenler gidiyo diye gitmiyodum bugün baktım az kişi var bende giriyim dedim cidden diğer serilerden iyiydi geçişler çok hızlı olmuş tam hissedemiyosun ama son 20 dk 25 dk cidden çok güzeldi cidden son sahneyi izleyin yeter. Ayrıca yüzüm gülerek çıktım
  • 1. film 5. çıkmadan önce açık ara öndedir benim için. Burada gerçekten her sahnesi ile kendini filme adapte etmeyi başarmışlar. Savaş sahnesi seride görebileceğiniz en iyisi. Hakkını yememek gerek 1 solukta takip ediceksiniz.
  • Gerçekten güzeldi
  • Biraz evvel izledim. Çok güzel olmuş, kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suan vizyonda mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahraman0991

Suan vizyonda mi ?

Evet.

Hafta sonu gidicem insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

Orijinalden alıntı: kahraman0991

Suan vizyonda mi ?

Evet.

Hafta sonu gidicem insallah.

Bende haftasonu gidicem

• Oha kötü olur dedik cidden iyi çııktı gitmenizi tavsie ederim.
  • Fena sazan.avi var dikkat yalniz

• Ben daha önceki hiç bir filmini seyretmememe rağmen beğendim.
  • Breaking dawn part 1 i sinemada izlemiştim felaketti bunu zorrentten çekerim anca
  • http://sinema.milliyet.com.tr/Hulya_gibi_sevistiler_/SinemaEditorDetay/24.11.2012/223/1627996/default.htm

"Filmde efektler o kadar çok belli oluyor ki gözlerinize inanamıyorsunuz. Sanki izleyicilerle dalga geçmişler. Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip filmin bu kadar başarısız olmasını ise bir türlü anlamıyorum. Bir de ellerinden ateş ve elektrik çıkaran, düşünce okuyan ve daha birçok 'X-Men' vari güçlere sahip vampirleri gördükçe de gülesim geldi. İyisi mi daha yol yakınken filmin ismi değişin ve 'X-men vampirler' olsun."

X-men vampirler..

10 üzerinden 4..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cereal Killer

Ben daha önceki hiç bir filmini seyretmememe rağmen beğendim.

anca böyle güzel oluyor zaten, bir kız arkadaşla sinemaya gidelim dedik, gittiğimizde rastgele girdik ben sadece 1.sini izlemiştim serinin.
    pek bir şey kaybetmemişim yani, normal geldi bana, ama 2-3-4'ü evde izleyip 5i bir daha yorumlayacağım, izleme diyen arkadaşlar oluyor
    dövüşleri iyi oluyor kafa koparmaca güzel geliyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.