Şimdi Ara

The Terminal List(İnfaz Listesi) | Amazon Prime (2022-????) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
2.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kovanı bırakmasaydı cinayetten şüphelenirlerdi.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

3.bölümdeyim.

çocuğu varsa çocukların gözlerini kapatması gereken sahneler var.

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt

puan konusunda yorum yapmak daha erken. üstlerde biri 8.5 puanı varken şimdi ise puana baktığımda 8.1 olmuş. puanı 7.5 ile 8 arasında bir şey olur.

çekik gözlü gazeteciyi gereksiz buluyorum.

• 1 . bölüm sonu sok oldum.. klasik konu ama diziyi begendim chris patt biraz zayıflamış mı yoksa kirli sakallarını kesti diyemi bana biraz tuaf geldi..izlemeye devam

• Diziyi bugün bitirdim ve acayip beğendim. Soluksuz izledim diyebilirim. Konu ve olayların gelişmesi çok iyiydi. Kesinlikle tavsiye ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • reko kullanıcısına yanıt
    hafif karın kası da var, biraz çalıştırmişlar gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chris Pratt'in oyunculuğunu beğenirim izlemeyi düşünüyorum.Diziyi bitiren arkadaşlar dizi düz ara aksiyon dolu sıradan bir Amerikan yapımı mı yoksa konu işleyiş itibari ile farklı bir yapım mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egzersayz -- 3 Temmuz 2022; 13:46:40 >
  • İlk bölümü izledim baya güzeldi. Akar gider bu dizi.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    İlk bölümün sonu hiç tahmin etmeyeceğim şekilde bitti. İnşallah karısı ve kızının ölümünü ona yıkmazlar biraz klişe kaçar çünkü
  • Tek seferde diziyi bitirdim bende geçen akşam başlayıp sabaha karşı bitti. Konu güzel işleyiş güzel başrol oyuncusu iyi oynamış fakat şu aksiyon ve çatışma sahnelerinde herkes leblebi gibi giderken başrol oyuncusuna ufaktan birşeyler dahi olmaması ( sonlara doğru sol omuzda ufak bir mermi yarasi dışında ) ayar oluyorum. Sonuç itibariyle güzel dizi olmuş. Sonu tahmin ettiğim gibi oldu.
    Dizi benim için 8/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sezon bitti ortalama dizi..

2. sezonu olursa izlemem herhalde  

• 4.bölümde bıraktım.Ben beğenmedim.Klişe konu,çakma punisher gibi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 4 Temmuz 2022; 9:53:47 >
  • hoaydaaa.
    s01e05 ile konunun homecoming dizisi ile tamamen aynı olduğunu görüyoruz. birbirine tarih olarak da yakınlar.

https://forum.donanimhaber.com/homecoming-2018-amazon--127781870

• Sağlam diziydi

Finali izlemeyen açmasın

Spoiler,

Dizinin ilk birkaç bölümünde Ben işin içinde mi acaba ya diyordum. Sonlara doğru işin içinde değilmiş iyi diyordum. Finalinde hem şaşırdım hem şaşırmadım :D
  • ilginç bir final oldu. güzel bitti. devamı gelmez gibi.

ameliyat olması gerek öncelikle, fazla zamanı kalmadı. mozambik 'e doğru yola çıktı. acaba başka bir plan mi var o ülke ile ilgili?

• 5. Bölümü bitirdim şimdilik en iyi bölümdü.The Punisher kadar sarmıyor fakat oyuncu kadrosu baya iyi.Konusu çok klişe biraz ekleme yapmışlar ama sıradan bir hikaye olarak gidiyor.Fazla konuşma sahnesi olmasına rağmen dizi sarıyor anlamadan bir günde bitirilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yeni başlayacağım.  

• Daha önce yazdığım gibi 1 günde bitti.Genel olarak başarılı bir yapım olmuş devamı olacağını pek sanmıyorum olursa da saçmalamaları muhtemel.

Spoiler,

Daha dizinin ilk bölümü bitti sakın en yakın arkadaşını düşman yapmayın diye düşündüm nitekim öyle oldu.Konusunu gören herkes ilk bakışta zaten Punisher vari bir şey bekliyordu da bu kadar basit bir benzerlik bana göre olmamış.
  • Dizi izlenir hakkını yememek lazım güzel yapım olmuş. Tek sezonluk senaryo işi bitirmişler. Adam hakkını veriyor sağlam sahneler vardı. 4 er bölüm izleyerek bitirdim. Keyifli.

• Patates bir dizi. Annemle günde bir iki bölüm izleyerek bitirdim, o izlemiyor olsa kendim sonunu getirmezdim muhtemelen. Tempo sorunu çok fazla. Karakterler özdeşim kurdurmuyor ve herhangi bir his uyandırmıyor. Bir de sanki iki saatlik bir filmi sündürmüşler gibi olmuş. Yalnız Jack Ryan öyle bir çıta belirledi ki her şeyi onunla kıyaslar oldum. Yine de kendi başına bile bence vasat bir iş. Benzeri çokça görülmüş bir intikam hikayesi, Amerika'yı yeniden keşfettirmiyor.

• diziyi bitirdim.

aksiyona benim gibi meraklı iseniz izlenir. konu bakımından çok düzensiz buldum. amerikan milliyetçiğiliğin ağrlığını hissettim. 5 sezonluk olabilecek diziyi resmen 1 sezonu sığdırdılar. çok güçlü bir konu senaryosu yazmaları lazım ki devamı gelsin. spoiler veresim geldi

Spoiler,

son bölümde biri var ki öldürdüğüne siz de ters köşe olacaksınız.

Spoiler,

pentagon da bu işim içinde

Spoiler,

milyar dolarlık bir paralardan söz ediliyor. NAVY piyadesi bir hiç uğruna kurban edilmiş.

Spoiler,

para için yapmayan biri de kafasına sıkarak onurlu bir şekilde intihar ediyor.

Spoiler,

marvel(the punsher) in telif davası açmasını lazım 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.