Şimdi Ara

The Suffering

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baska ilgili topic varmı bilmiorum ama sorim bi dedim seven varmı bu oyunu?ben cok begendim.etkileyici.
    +17 ymiş

[img=http://img54.imageshack.us/img54/2889/iocarnate53hq.th.jpg]
    [img=http://img419.imageshack.us/img419/3073/screen18ub.th.jpg]

resimleri ancak böle koyabiliorum

• Dostum verdiğin resim linklerinin başına [simage] sonunada [/simage] yazılarını eklersen görünürler.Ayrıca bu oyun gerçekten güzeldi ama artık eskidi.Şimdi ikincisi çıktı oda fena değil.Birincisini sevdiysen ikincisinide al oyna.

• bn 2 yi oynadım ama begenmedim.1 daha güzeldi.sehre tasınınca atmosfer bozulmus
  • Hiç sıkılmadan oyunu bitirmiştim.Gayet güzel oyundu. Fakat biraz tıstırır seni

Gerçi Silent Hill serisini bitirmiş biri olarak bu oyun çerez gibi geldi bana
  • ne oyundu be gerçi bazı yerlerde ufak tefek bug vardı ama olsun güzel oyundur
  • ekrana aniden çıkan değişik görüntülerle oyunlara bir yenilik getiren güzel bir oyundur kendisi bu yeniliği şu ana çoğu oyn kullanmakta fearda bir kaç sahnede var bide yeni çıkan condemned te condemnedi oynamayanlara burdan tavsiye ediyorum bu arada...
  • şu kanlı yatak olan wallpaper'ını görüp de almıştım o yüzden oyunu oynarken büyük hayal kırıklığı yaşamıştım, tabii bunda silent hill 2'den sonra bu türde ilk oynadığım oyun olmasının da etkisi büyük
  • Dostlar, Suffering Ties That Bind'in god mode hilesini arıyorum, bitiren arkadaşlar bir bakıversin, oyun gittikçe zorlaşıyor...
  • Bencede süper oyun 2 sini aradım bulamadım bulup oynamak lazım
  • Ya arkadaşlar silent hill 1de (biraz nostanji ama) okulda takıldım.piyanoda hiç bir halt yiyemiyorum acaba orada ne yapılacak bilen var mı?Şimdiden teşekkürler...
  • Tuşlara basıcaksın. O bulmaca benim açımdan gelmiş geçmiş en zor oyun bulmacası.
  • yaw bu oyun celeron 1700 de oynamaz dimi 128 mb vga 512 ram ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gece Yarısı

Ya arkadaşlar silent hill 1de (biraz nostanji ama) okulda takıldım.piyanoda hiç bir halt yiyemiyorum acaba orada ne yapılacak bilen var mı?Şimdiden teşekkürler...

Şimdi piyano bulmacasını çözmek için 2F'deki Music Room'a gidin. Piyanoyu inceleyin. 7 beyaz, 5 siyah tuş göreceksiniz. Bu tuşların bir kısmı normal nota melodileri çıkartırken, bir kısmı da garip gıcırdamalar çıkartıyor. Sizin yapmanız gereken, garip sesler çıkartan tuşlara basmak. Yani şu şekilde; 2.Beyaz, 6.Beyaz, 5.Siyah, 5.Beyaz, 1.Siyah. Bu işlemi yapınca yere düşen gümüş madalyonu alın ve tekrar saat kulesine giderek bu madalyonu da takın.

Ayrıca oyunun bütün tam çözümünü görmek için alttaki linke tıklayabilirsin.

Silent Hill 1 Tam Çözüm İçin Tıkla

(MerlininKazanı'ndan alıntıdır.)

• The sufferin gerçekten mukemmel bir oyun geçen sene bir haftada bitirmiştim o oyunu takıldığınız yerler olursa yardımcı olmaya çalısırım
  • insanity olayı çook guseldi
  • İlk bitirdiğim oyundu o zamanlar oyun bitirmekle pek uğraşmazdım ama suffering in yeri çok farklıydı en sevdiğim oyun kaç sene geçti hala unutamam keşke firması kapanmasaydı da 3.oyunuda gelseydi konu ve oynanabilirlik mükemmeldi bugün indirip tekrardan oynıyacam
  • Oyyyy, ne korkardım oynarken. Tırsım tırsın ilerlerdim, çok yaratıcı yaratık modellemeleri vardı. Hikaye zaten iyi. Oynamak istiyorum, ama tırsıyorum...
  •  The Suffering

ties that bind da şahane bunu bitirdikten sonra onuda oynayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatikemmi

İlk bitirdiğim oyundu o zamanlar oyun bitirmekle pek uğraşmazdım ama suffering in yeri çok farklıydı en sevdiğim oyun kaç sene geçti hala unutamam keşke firması kapanmasaydı da 3.oyunuda gelseydi konu ve oynanabilirlik mükemmeldi bugün indirip tekrardan oynıyacam

canım çekti indirip yeniden başlıyorum
  • Hortlatmayın şu konuları ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.