Şimdi Ara

The Sinner (2017) | USA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
2.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Jessica Biel’ın başrolünde olacağı The Sinner Petra Hammesfahr’ın aynı adlı romanını antoloji serisi olarak televizyona uyarlanıyor. Konusu;
    Genç bir anne olan Cora Tannetti bir sabah kendine geldiğinde hiç tanımadığı birinin kan revan içindeki bedeniyle karşılaşır, üstelik evinde değil plajın ortasındadır. Ne oraya nasıl geldiği ne de cansız bedenin kime ait olduğu hakkında bir fikri vardır. Soruşturmayı yürüten dedektif Henry Ambrose ise Cora’nın ifadesini inanılır bulmaz ve davanın derinlerine inmeye başlar ancak öğrenecekleri tahminleriyle hiç de örtüşmeyecektir.

The Sinner (2017) | USA
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İzleyen var mı? Tavsiye eder misiniz?
  • Nefis bir dizi. İnşallah 2.sezonu olur ama olacağı halen belli değilmiş.
  • 2 saatte anlatacakları mevzuyu 8 bölüm dizi çekmişler utanmadan 2 sezonlukluk planlamışlar neyse ki iptal olunca finalde zaten belli olan mevzuları anlatıp bitirmişler
    biel hatrına baymadan izlettirdi ama başroldeki dedektifin sürekli sırıtması acayip uyuz ediyor insanı
  • Mutlaka izleyin.
  • Up. Az önce bitirdim ve oldukça tatmin edici buldum. Gizem seven herkes beğenecektir.
  • 2. sezonu onaylandı. 2. sezon 8 bölüm olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carrie Coon 2. sezon kadrosuna dahil oldu. Çekimler Ağustos'ta.
    Başlamak lazım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 4 Mayıs 2018; 8:40:54 >
  • 5 sn ile

• Sanırım 2.sezonda sadece detektif olacak,ama 1.sezon gerçekten çoook güzeldi..
  • Natalie Paul (The Deuce) ve Hannah Gross (Mindhunters) da eklenmiş kadroya. noracım geldiğine göre ikinci sezon başlamadan ilk sezonu izlerim

The Sinner (2017) | USA
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Debbie de mi gelmiş

• 2.sezon 1 Ağustos

• İlk sezonu bitirdim, ikinci sezonu da biriktireceğim.
    Beklediğimden iyiydi ancak birkaç şey mantıksızdı ve ucu açık kaldı.

Harry'nin sarışın kadın ile garip ilişkisi, ailesinin Phoebe'nin cesedini dahi aramaması, üstüne Cora kaçtıktan sonra öldü diyerek yeni bir yalan başlatmaları anlamsızdı bana göre. Ekşi'de de bunlar üstünde durulmuş zaten.

Konu basit ancak kurgu baya iyi.

• İlk sezonu izlemedim, sırf Carrie Coon var diye 2x1'i izledim ama onda da 3dk falan vardı.
    Neyse ki çocuğun annesiymiş, diğer bölümlerde daha fazla göreceğiz.
  • Sonunda netflix turkiyeye gelmis bu dizi. Bir solukta izlenebilecek bir dizi midir ne diyorsunuz? The nigh of tadi veriyorsa izlemeyi dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • schadenfreude666 kullanıcısına yanıt
    İzlenir.

• İlk 3 bölüm izledim. Güzel, merak uyandırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 3 Eylül 2018; 19:51:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. bolumu bitirdim. Bana guzel ve merak uyandirici bir dizi gibi geldi. Bitiren arkadaslarim, devam etmeli miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

5. bolumu bitirdim. Bana guzel ve merak uyandirici bir dizi gibi geldi. Bitiren arkadaslarim, devam etmeli miyim?
    Zaten 3 bölüm kalmış, bitir bence. 2. sezonda farklı hikaye var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.