Şimdi Ara

The Simpsons'a kaçıncı sezondan başlanmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1989'da başlamış sanırım.İlk sezonları izlemek istemiyorum çok eski duruyo sarmıyo.Kaçıncı sezondan itibaren izlemeye başlayayım?

• Ben de başlamak istiyorum ama bence ilk sezondan başla The Simpsons bu
  • 19 ve 20. sezonlarini oneririm ama ilk baslardada karakterler ayni espriler yine guzel bi degisiklik yok.
  • açıkcası altyazı bulabildiğin tüm bölümleri izle derim dostum, valla tadı hep aynı benden söylemesi
  • İmkan varsa tabii ki 1'den başlayın. 20 sezon fazla gelebilir ama bölümler kısa zaten pek etkilemiyor.
    Ben de "20 sezon nasıl bitecek" diyordum ki, 6. sezona geldim bile.
  • Bence farkeden bir şey olmaz.
  • Görüntü kalitesine göre
    1-3 : Kalitesiz , heleki 1.sezon.
    4-13 : Yapım stüdyosu değişiyor , kalite yükseliyor.
    14-19 : Dijital renklendirilmeye geçildiği için oldukça iyi
    20- ... : HD.Söze gerek yok sanırım.

Metin kalitesine göre
    1-8 : Genellikle Simpsons'ın en iyi sezonları olarak gösterilirler.3. ve 4. en sevilen sezonlardır.
    9-12 : Yapımcısı değişiyor , bayağı ağır eleştirilen sezonlar.
    13 - ... : İşte klasik eski kalitesinde değil vb. eleştirlerin başladığı sezonlar.Ben bu sezonlarında diğer sezonlar kadar kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Şöyle yap hocam bence ; IMDB'den , tv.com'dan en iyi bölümlere , bölüm özetlerine falan bak , diğer sitelerin en iyi bölümlerine falan bak , kafana göre izle , sonuçta bir sitcom.Bölümler bağlantılı değil.
  • Teşekkürler arkadaşar, özellikle wrigoo@.
    İlk 3 sezonun kalitesi beni rahatsız ediyo açıkçası.Sanırım 4. yada 5. sezondan falan başlarım, teşekkürler tekrardan.
  • Arkadaşlarında dediği gibi imkanın varsa 1.den başla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.